Ko su Amerofili?

A koje imao interes da pre mesec dva dana izmisli termin RUSOFILI? Da li su to ljudi koji žele da unesu nove podele u Srbima?

Ma ko su ti koji toliko žele propast Srba? Mislim što nas više ne manu, a što je najkgore svi oni su rodjeni Srbi zar ne?
 
A koje imao interes da pre mesec dva dana izmisli termin RUSOFILI? Da li su to ljudi koji žele da unesu nove podele u Srbima?

Ma ko su ti koji toliko žele propast Srba? Mislim što nas više ne manu, a što je najkgore svi oni su rodjeni Srbi zar ne?

Евроунијатске подгузне муве и еврослинавци и шунатовци... а има их вала "к'о кусих паса" --- а ми јадни више не знамо где ћемо и шта ћемо са собом......
муд* су нам у процепу...

Izbor.jpg
 
AMEROFILI:
Karkteristike:
1.Vrhovno bozanstvo DOLAR
2.Specijalnost-Preziranje svega sto dolazi sa Istoka
3.Zive u ubedjenju da je ''voljena Amerika'' raj na zemlji.
5.Ruzno govore i misle o Srbiji

Dodajte jos karakteristika pa da imamo kompletan profil AMEROFILA.
Nazalost postoje.z:cry:
 
U stvari , postoje Anglofili . Ima ih koliko oces . A najprepoznatljiviji amerofili su oni koji su bili veoma aktivni kao komunjare . Svi do jednog trutovi .

Kad je su bili predcednicki izbori , za Predcednika Amerike , ovi nasi politicari su nappravili improvizovano glasanje u Medija centru . Svi nasi politicari leve orijentacije ( DS , LDP i ostali ) su dosli da glasaju , a Micunovic je glasao tajno , a onda je javno na TBu reko da je upravo glaso za Huseina Obamu , jer je on , jedna nova nada ... E to ti je vidis , jedan rasni amerofil .
 
to su svi koji

gledaju americke filmove, i serije, slusaju americku muziku, govore engleski jezik (a preferiraju americke akcente :-D
pa onda nose americke robne marke, gotive americke proizvode i slichno

dakle jedo 95% Srba!
 
kroz istoriju nase zemlje se za pojedince, gupe ili politiku kaze da su ljubitelji odredjene zemlje, politike ili naroda, pa tako imamo anglofile, frankofile, rusofile, anglogile, grkofile, austrofile (misli se na ljubitelje tadasnje austro-ugarske monarhije)... dakle, to nije izraz koji je nastao pre mesec dana, vec je mnogo stariji... skoro citav vek!
ali, kao sto mnogi ne znaju sta se "krije" iza granice, "tamo preko", jer nikad nisu bili u drugim zemljama niti su putovali dalje od novog sada i nisa, tako ne znaju ni sopstvenu istoriju, pa misle da su neki izrazi "stari" mesec ili dva dana :((((((((((((((((
sebi sam dao nick name po liku iz jedne americke serije, pusim american blend cigarete ili lulu u koju stavljam tzv. americke duvane, koristim zippo upaljac, oblacim levis 501, nosim avirex koznu jaknu, slusam jazz, volim filmove sa hemfri boagartom, pijem "filter" ili "instant" kafu, citam "filozofiju palanke"... da li sam ja amerofil? :) da li rusofili puse ruske ili domace cigarete koje pale bugarskim sibicama, nose stofane pantalone, karirane kosulje, cokule i stofane jakne, gledaju ruske filmove, slusaju rusku muziku i citaju tolstoja? :) zivo me interesuje! :)
 
to su svi koji

gledaju americke filmove, i serije, slusaju americku muziku, govore engleski jezik (a preferiraju americke akcente :-D
pa onda nose americke robne marke, gotive americke proizvode i slichno

dakle jedo 95% Srba!

Сем тих филмова и музике... тих 95 одсто Срба носе кинеске робне марке, а и те филмове и музику гледају / слушају на кинеским телевизорима, компјутерима и.т.д.

Дакле, живела Кина. :)
 
kroz istoriju nase zemlje se za pojedince, gupe ili politiku kaze da su ljubitelji odredjene zemlje, politike ili naroda, pa tako imamo anglofile, frankofile, rusofile, anglogile, grkofile, austrofile (misli se na ljubitelje tadasnje austro-ugarske monarhije)... dakle, to nije izraz koji je nastao pre mesec dana, vec je mnogo stariji... skoro citav vek!
ali, kao sto mnogi ne znaju sta se "krije" iza granice, "tamo preko", jer nikad nisu bili u drugim zemljama niti su putovali dalje od novog sada i nisa, tako ne znaju ni sopstvenu istoriju, pa misle da su neki izrazi "stari" mesec ili dva dana :((((((((((((((((
sebi sam dao nick name po liku iz jedne americke serije, pusim american blend cigarete ili lulu u koju stavljam tzv. americke duvane, koristim zippo upaljac, oblacim levis 501, nosim avirex koznu jaknu, slusam jazz, volim filmove sa hemfri boagartom, pijem "filter" ili "instant" kafu, citam "filozofiju palanke"... da li sam ja amerofil? :) da li rusofili puse ruske ili domace cigarete koje pale bugarskim sibicama, nose stofane pantalone, karirane kosulje, cokule i stofane jakne, gledaju ruske filmove, slusaju rusku muziku i citaju tolstoja? :) zivo me interesuje! :)

Meni su , zapravo naj interesantniji Turkofili . Pojavili su se bas po osloobodjenja Srbije od turaka .
Predvodio ih je Toma Vucic Perisic , a nazivali su se i Ustavobranitelji .

E sad , ne znam , da li mislis da ko cita Dostojevskog , taj je siroma , a ko cita Mikijev Zabavnik , taj amerofil ???
Pa cita se dobra literatura, ko voli da cita . A Rusi su prakticno izmislili modernu knjizevnost .
A s druge strane ni film im nije los . dva najbolja koja sam gledao , u svom zivotu ( a ggladao sam ih mnogo ) su Rubljov i OStrvo . Oba ruska .
A zna se gde je najbolja gardeeroba . London , Pariz Rim . Nio postonemamo love u vecini slucajeva , nosimo Kkinesku garderobu , to nas ne cini i Frankofilima , kinezoljubcima .
 
Poslednja izmena:

Back
Top