Где сте ?

Којој опцији припадате ?

  • Екстремна десница

  • Умерена десница

  • Центар

  • Левичар, националиста

  • Левичар, либерал

  • Левичар, комуниста

  • Левичар, комуниста и националиста

  • Левичар, социјалалдемократа

  • Левичар, социјалдемократа и националиста


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Како ви доживљавате појмове левице и деснице ?
У коју групу себе сврставате ?
Ја сбе доживљавам као десничара, наравно не у ултрадесном фазону, већ присталицу оне деснице која је Србију и свет гурала напред.
 
dobrodosao je svako ko je za sebe, svoju porodicu i srpsku drzavu

da se kurtalisemo ove bede, lako cemo. naravno, ja sam za vecinu, obican narod, uslovno moze da se kaze levica. nema puno bogatasa da su zaradilisvojom pamecu i svojim radom, kako onda biti za njih
 
Ставио сам то, зато што је некада део бирача Слободана Милошевића био национално и патриотски опредељен.

Ја сам левичар и националиста. А што се тиче комуниста и националиста, комунизам је сам по себи имао дозу национализма. Наиме, сви комунисти су били и добри Пољаци, и Добри Бугари- само смо ми Срби били добри Југословени.
 
pa imas komunista i nacionalista kolko oces po drugim zemljama kod nas to i nije bas tipicno.

inace...levicar socialdemokrata,uglavom kako za sta,mada moram priznati izleti mi i poneki desnicarski stav,kad me neko ugrozava. ono sto definitivno nisam jeste ekonomski liberal i nacionalista.ostalo je izmesano,u zavisnosti od onoga o cemu se radi.
 
Sta ti je to "ekstremna desnica"?
Нова тема је стављена зато што је АдемКС раније дефинисао те појмове. Ја вас пуштам да сами дефинишете.
Ако мене питаш СРС, СНС, ДСС и НС нису скстремно десничарске странке.
 
Нова тема је стављена зато што је АдемКС раније дефинисао те појмове. Ја вас пуштам да сами дефинишете.
Ако мене питаш СРС, СНС, ДСС и НС нису скстремно десничарске странке.

ja tog nika ne citam, tako da sam siptarski neobavesten
 
Ја сам левичар и националиста. А што се тиче комуниста и националиста, комунизам је сам по себи имао дозу национализма. Наиме, сви комунисти су били и добри Пољаци, и Добри Бугари- само смо ми Срби били добри Југословени.

komunizam se bori protiv svih nacija,zato kao i mnogo puta do sada trućaš gluposti ili pojma nemaš.

Dobri Poljaci i Dobri Bugari mogu biti samo lažni komunisti,i svi su ih narodi imali samo ih Srbi nisu imali.Pravi Srbin se uvek borio protivu te nakazne i bezbožne ideologije.
 
Ја сам левичар и националиста. А што се тиче комуниста и националиста, комунизам је сам по себи имао дозу национализма. Наиме, сви комунисти су били и добри Пољаци, и Добри Бугари- само смо ми Срби били добри Југословени.
:snesko:
Фидел Кастро, Хуго Чавез и Ево Моралес спадају у леве патриоте.
За разлику од ових наших од 1945-1989.
 
Нова тема је стављена зато што је АдемКС раније дефинисао те појмове. Ја вас пуштам да сами дефинишете.
Ако мене питаш СРС, СНС, ДСС и НС нису скстремно десничарске странке.

U Srbiji nema Desničarske stranke
 

Back
Top