Religija, politika, sport, ili naprosto: pravoslavni sumo rvači...i...
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Religija, politika, sport, ili naprosto: pravoslavni sumo rvači...i...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Religija, politika, sport, ili naprosto: pravoslavni sumo rvači...

Prošlog proleća bila sam parkirala auto na 15 minuta tik preko puta jedne pravoslavne crkve koja se nalazi u jednoj centralnoj Beogradskoj opštini.

Sedela sam u autu, i za to vreme gledla unaokolo šta se dešava, a dešavali su se ispred crkve stvarno veličansveni prizori.

Dakle, za tih 15-tak minuta koliko sam posmatrala dogadjaje ispred crkve, primetla sam da svaka tri minuta izlazi po jedan crkveni-velikodostojnik, što i nije ništa bog zna šta interesantno, ali jeste zanimljivo to šta oni rade od momenta napuštanja crkvene porte.

Evo kakav sam njihov ritual gledala: pop izlazi iz ckkvene porte, smernim korakom hita do svog auta, ali pre toga vadi kutiju MARLBORA, vadi cigaru iz iste, zapali je, vratio kutiju u dzep, pa sledi ulazak u auto ili DZIP, i odatle se ubrzano i dodatkom velikog gasa udaljava sa lica mesta.

Hm, šta da vam kažem, njih četvoro od pet POPOVA je uradilo ovaj isti ritual, njih troje je vozilo nove crne AUDIJE, jedan je bio sa sivim DZIPOM, a šta tek reći o njihovom vizuelnim impresijama, svi od reda izgledaju ko japanski SUMO RVAČI, svako ima bar desetak kilograma viška oko struka, ili je u drugom stanju (sa BOGOM), to nisam proveravao.

Šta reći ako su ovo POPOVI i sveštena lica, ja sam onda LUJ XVI , istini za volju meni sem patrijarha Pavla koji stvarno izgleda i živi asketski, i živi kao pravo svešteno i svetovno lice, ostalih 70 % našeg sveštenstva izgleda i radi gore stvari no bilo koji običan KLOŠAR i dziber iz Bronksa, Dorćola, Kinšase ili KALABRIJE.
    Poslednji put ažurirao/la Skeljzen : 17.12.2009. u 22:17

Aktivan član ljubce (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Religija, politika, sport, ili naprosto: pravoslavni sumo rvači...i...

Pa da li je moguce???
    "neznanko " banovan, a pojavio se njegov klon skeljzen i opet otvara ukradene teme
    Evo ova od pre 10tak minuta mu je zatvorena jer je iskopirana sa tudjeg bloga:
    http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=337817
    E neznanko neznanko
    KATANAC

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: Religija, politika, sport, ili naprosto: pravoslavni sumo rvači...

Citat Original postavio Skeljzen Pogledaj poruku
    Prošlog proleća bila sam parkirala auto na 15 minuta tik preko puta jedne pravoslavne crkve koja se nalazi u jednoj centralnoj Beogradskoj opštini.

Sedela sam u autu, i za to vreme gledla unaokolo šta se dešava, a dešavali su se ispred crkve stvarno veličansveni prizori.

Dakle, za tih 15-tak minuta koliko sam posmatrala dogadjaje ispred crkve, primetla sam da svaka tri minuta izlazi po jedan crkveni-velikodostojnik, što i nije ništa bog zna šta interesantno, ali jeste zanimljivo to šta oni rade od momenta napuštanja crkvene porte.

Evo kakav sam njihov ritual gledala: pop izlazi iz ckkvene porte, smernim korakom hita do svog auta, ali pre toga vadi kutiju MARLBORA, vadi cigaru iz iste, zapali je, vratio kutiju u dzep, pa sledi ulazak u auto ili DZIP, i odatle se ubrzano i dodatkom velikog gasa udaljava sa lica mesta.

Hm, šta da vam kažem, njih četvoro od pet POPOVA je uradilo ovaj isti ritual, njih troje je vozilo nove crne AUDIJE, jedan je bio sa sivim DZIPOM, a šta tek reći o njihovom vizuelnim impresijama, svi od reda izgledaju ko japanski SUMO RVAČI, svako ima bar desetak kilograma viška oko struka, ili je u drugom stanju (sa BOGOM), to nisam proveravao.

Šta reći ako su ovo POPOVI i sveštena lica, ja sam onda LUJ XVI , istini za volju meni sem patrijarha Pavla koji stvarno izgleda i živi asketski, i živi kao pravo svešteno i svetovno lice, ostalih 70 % našeg sveštenstva izgleda i radi gore stvari no bilo koji običan KLOŠAR i dziber iz Bronksa, Dorćola, Kinšase ili KALABRIJE.

aj bre ne seri vise

Učlanjen
    07.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Religija, politika, sport, ili naprosto: pravoslavni sumo rvači...i...

A skeljzen sa 26 postova ima "samo" 12 otvorenih tema
    ovo me podseca na nekoga...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Talking Re: Religija, politika, sport, ili naprosto: pravoslavni sumo rvači...i...

Citat Original postavio ljubce Pogledaj poruku
    A skeljzen sa 26 postova ima "samo" 12 otvorenih tema
    ovo me podseca na nekoga...
    halucionic srbis...

Učlanjen
    07.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Skeljzen Pogledaj poruku
    halucionic srbis...
    aj pogledaj pa izbroj i sam... ovaj sama

http://forum.krstarica.com/search.php?searchid=611252

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ljubce Pogledaj poruku
    aj pogledaj pa izbroj i sam... ovaj sama

http://forum.krstarica.com/search.php?searchid=611252

Žao nam je - nema rezultata.

stupidus, glupis, retarditis...

Iskusan
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ocigledno si bila, mlada i neiskusna, jer nisi setala oko tih dzipova, "mlateci" tasnicom.

Iskusan Maksim 3 (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Srce Srbije-Sumadija-Kragujevac-idemo na izvor,da se napijemo vode
    Reputaciona moć
    88

Nikakve veze sa Politikom..katanac...
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Slične teme

1. Sumo
    Autor vlastimir u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.04.2004., 20:27
  2. RVACI I NJIHOVE USI
    Autor OXIMORONKA u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 24.03.2004., 21:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor