И ОНДА МИ НЕКО ПРОДАЈЕ ПРИЧУ О ВЕРСКИМ СЛОБОДАМА И ПРАВИМА

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Magales priznao da je zločin izveo iz osvete
Očuh zabio 40 igala dečaku u stomak

Autor: L.Tomić/Blic online | Foto:AP | 17.12.2009. - 10:40
U telu jednog dvogodišnjeg dečaka iz Brazila pronađeno je 40 igala, koje mu je očuh zabio prilikom crnomagijskog rituala, javlja BBC.

igle-ap-x.jpg


Dečakov očuh Roberto Karlos Magales priznao je da je zabio igle za šivenje u stomak dvogodišnjeg dečaka, koji se trenutno nalazi na intenzivnoj nezi. Magelaes je policiji rekao da ga je ljubavnica naterala da ubije dečaka, kako bi se osvetio svojoj ženi, odnosno dečakovoj majci.
"Uradio je to da bi se osvetio svojoj ženi. Ljubavnica mu je rekla da ubije mališana i on je izvršio ovaj jeziv zločin", izjavio je šef policije grada Ibotirama Helder Fernandes Santana i dodao da je Magales uhapšen.

Dečakova majka izjavila je policiji da je sumnjala da je njen sin žrtva crnomagijskog rituala. Ona kaže da je pronašla sumnjive predmete u kući koju je delila sa Magalesom, sa kojim je bila u braku šest meseci.

Mališana je majka smestila u bolnicu nakon što joj se požalio da ga boli stomak. Lekari će pokušati da mu izvade igle, duge oko pet centimetara, iz tela. Rengenskim pregledom ustanovljeno je da su, pored stomaka, dečaku zabijene igle i u vrat i noge
BBC ističe da će doktori neće moći da izvade igle unutar organa jer bi time mogli da ih oštete.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Осудио бих га на 100 година самице............у коју би сваки дан убацивао по 40 игала...z:((
 
Poslednja izmena:
Magales priznao da je zločin izveo iz osvete
Očuh zabio 40 igala dečaku u stomak

Autor: L.Tomić/Blic online | Foto:AP | 17.12.2009. - 10:40
U telu jednog dvogodišnjeg dečaka iz Brazila pronađeno je 40 igala, koje mu je očuh zabio prilikom crnomagijskog rituala, javlja BBC.

igle-ap-x.jpg


Dečakov očuh Roberto Karlos Magales priznao je da je zabio igle za šivenje u stomak dvogodišnjeg dečaka, koji se trenutno nalazi na intenzivnoj nezi. Magelaes je policiji rekao da ga je ljubavnica naterala da ubije dečaka, kako bi se osvetio svojoj ženi, odnosno dečakovoj majci.
"Uradio je to da bi se osvetio svojoj ženi. Ljubavnica mu je rekla da ubije mališana i on je izvršio ovaj jeziv zločin", izjavio je šef policije grada Ibotirama Helder Fernandes Santana i dodao da je Magales uhapšen.

Dečakova majka izjavila je policiji da je sumnjala da je njen sin žrtva crnomagijskog rituala. Ona kaže da je pronašla sumnjive predmete u kući koju je delila sa Magalesom, sa kojim je bila u braku šest meseci.

Mališana je majka smestila u bolnicu nakon što joj se požalio da ga boli stomak. Lekari će pokušati da mu izvade igle, duge oko pet centimetara, iz tela. Rengenskim pregledom ustanovljeno je da su, pored stomaka, dečaku zabijene igle i u vrat i noge
BBC ističe da će doktori neće moći da izvade igle unutar organa jer bi time mogli da ih oštete.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Осудио бих га на 100 година самице............у коју би сваки дан убацивао по 40 игала...z:((


Ne postoji nikakva priča o verskim slobodama i pravima jer postoji zakon koji to reguliše. A nijedan zakon nijedne zemlje pod tim nepodrazumeva legalnost crnomagijskog delovanja.

Činjenica da je taj lik učinio što je učinio, nema ništa zajedničko sa verskim slobodama i pravima. Pri tom nije bitno da li je taj to učinio iz osvete ili pak u nekom crnomagijskom ludilu, jer je užasavajuće kako god da je bilo.

Cela ta prića je malo da kažem čudna, jer mi je teže shvatljivo da dete sa toliko igli u sebi može tek kasnije da se majci požali da ga boli stomak. Bilo bi logičnije da dete nije prekidalo da plače i vrišti od bolova. No u svakom slučaju psihički poremećena ličnost i monstruoznost učinjenog, ne biva valjanim osnovom za isključivanje prava na bilo čije versko opredeljenje.
 
:dash:
Prema toj logici da je to uradio neki fizicar, trebali bi da zabranimo fiziku.

1. Covek je to uradio zato sto je lud, a ne zbog religije.
2. Nije svaka sekta religija.

Treba ga strogo kazniti. Smrtna kazna je njega.

Probelm je d to nije uradio neki fizičar, već praktikant određene verske grupe.
Slažem se da je lud. To se zove versko ludilo.
Nije važno da li je sekta religija. Važno je da se u mnogim religijama koriste kojekakvi nasilni ritualni. Ovaj je posebno okrutan, ali nije se čak završio smrću, što se ne može reći za pravoslavne i katoličke egzorcističke rituale.

Uostalom, Mita se izjasnio protiv verskih sloboda. Svađaj se malo i sa njim. :mrgreen:
 
"Uradio je to da bi se osvetio svojoj ženi. Ljubavnica mu je rekla da ubije mališana i on je izvršio ovaj jeziv zločin", izjavio je šef policije grada Ibotirama Helder Fernandes Santana i dodao da je Magales uhapšen.

Ja iz ovoga ne vidim da se radi o verskim pravima i slobodama.
Da je imao pravo da ovo uradi, ne bi bio uhapšen.

Menjaj naziv teme. :zimag:
 
Probelm je d to nije uradio neki fizičar, već praktikant određene verske grupe.
Slažem se da je lud. To se zove versko ludilo.
Nije važno da li je sekta religija. Važno je da se u mnogim religijama koriste kojekakvi nasilni ritualni. Ovaj je posebno okrutan, ali nije se čak završio smrću, što se ne može reći za pravoslavne i katoličke egzorcističke rituale.

Uostalom, Mita se izjasnio protiv verskih sloboda. Svađaj se malo i sa njim. :mrgreen:

imas omiljeni katolicki ritual u semenishtima kad natachinju novopridosle.... :roll:

pahomije je za taj olosh gdin choeq....
 
imas omiljeni katolicki ritual u semenishtima kad natachinju novopridosle.... :roll:

pahomije je za taj olosh gdin choeq....

Ja vala nemam. Možda imaš ti kad ti je pahomije gospodin čoek. :D
Uostalom, takvi i kojekakvi rituali sigurno su prilično prošireni. Čim ni na Svetu Goru ne sme da zgazi koza jal magarica.
 
Ja vala nemam. Možda imaš ti kad ti je pahomije gospodin čoek. :D
Uostalom, takvi i kojekakvi rituali sigurno su prilično prošireni. Čim ni na Svetu Goru ne sme da zgazi koza jal magarica.

a to sa svetom gorom kao ima veze sa pedofilicarima il' sa jeleninim odlaskom ruqu pod ruqu sa tzarom....

vidim da poznajes rituale spc-a bas bi bilo lepo da nam das primere.... na svaki tvoj ja stavljam 100 katolickih... uostalom imaju oni svoj bilten de ih rascinjavaju zbog mladog mesa....:roll:
 
a to sa svetom gorom kao ima veze sa pedofilicarima il' sa jeleninim odlaskom ruqu pod ruqu sa tzarom....

vidim da poznajes rituale spc-a bas bi bilo lepo da nam das primere.... na svaki tvoj ja stavljam 100 katolickih... uostalom imaju oni svoj bilten de ih rascinjavaju zbog mladog mesa....:roll:

Tzar zbog toga propusti priliku da bude balsamovan i da večno miriše.

A kakve veze ima pedofilija? To mu nekako dođe logično. Ako je bilo potrebno, a bilo je, da im zabrane koze, pogodi ko je ostao na raspolaganju. :mrgreen:

poza_001_00043587_1171903185_00.jpg

2007. Bradonja dobio 14 godina, igumanija 8, a dve kaluđerice po 4. Zbog egzorcizma. Žrtva, šizofreničarka Maria Kornić, umrla nakon 3 dana neprekidnih maltretiranja.

Aj sad ti tvojih 100 primera za katolike. z:mrgreen:
 
Tzar zbog toga propusti priliku da bude balsamovan i da večno miriše.

A kakve veze ima pedofilija? To mu nekako dođe logično. Ako je bilo potrebno, a bilo je, da im zabrane koze, pogodi ko je ostao na raspolaganju. :mrgreen:

url]

2007. Bradonja dobio 14 godina, igumanija 8, a dve kaluđerice po 4. Zbog egzorcizma. Žrtva, šizofreničarka Maria Kornić, umrla nakon 3 dana neprekidnih maltretiranja.

Aj sad ti tvojih 100 primera za katolike. z:mrgreen:

znas zazi.... ni sloba nije balsamovan al' misrise u srcima miliona srba sa ove i one strane drine..... al ne razumes ti to i jos se pravis nevest qao :lol:

ima veze jer si je ti stavio u qonteqst price koja nema veze sa dusanom i jelenom.... cak nije ni konstruktivna digresija vec ona pljuvacka... reda radi... da ti jezik radi u qontri.

super primer koji pokazuje koliko pomno trazis sve da bi rovario po veri svoje brace.... inace vish, oni su osudjeni pravosnazno.... tamo preko na zapadu im se to racuna ko pogresno parkiranje... :roll:

p.s zabole me da ti trazim....'teo sam samo da se istrcis ko ovca sa ovakim primerom da pokazes svoje pravo lice o kom sam govorio pre pet minuta na filozofiji :roll:
 
Probelm je d to nije uradio neki fizičar, već praktikant određene verske grupe.
Slažem se da je lud. To se zove versko ludilo.
Nije važno da li je sekta religija. Važno je da se u mnogim religijama koriste kojekakvi nasilni ritualni. Ovaj je posebno okrutan, ali nije se čak završio smrću, što se ne može reći za pravoslavne i katoličke egzorcističke rituale.

Uostalom, Mita se izjasnio protiv verskih sloboda. Svađaj se malo i sa njim. :mrgreen:
Pre svega nije problem u religijama nego u ljudima koji ih pogresno interpretiraju.

Ti si napisao da treba sve religije zabraniti. Ja ne mogu da se slozim sa tim.
Posebno ako je razlog za tako nesto ovakav ili slican bizaran slucaj nekog monstruma. ili drugim recima
Negde na svetu neka verska grupa izvodi nasilne rituale i zato treba sve religije zabraniti. z:shock:

Ne mogu da se slozim sa tim jer se ne mogu sve (tradicionalne) religije, i razne novonastale sekte svrstati u isti kos.

Procitaj jos jednom uvodni post
Uradio je to da bi se osvetio svojoj ženi. Ljubavnica mu je rekla da ubije mališana i on je izvršio ovaj jeziv zločin
Obrati paznju na rec ``ljubavnica``. Nije mu naredio ili predlozio njegov verski lider, svestenik (kako god) nego ljubavnica.
 
Poslednja izmena:
Pre svega nije problem u religijama nego u ljudima koji ih pogresno interpretiraju.

Ti si napisao da treba sve religije zabraniti. Ja ne mogu da se slozim sa tim.
Posebno ako je razlog za tako nesto ovakav ili slican bizaran slucaj nekog monstruma. ili drugim recima
Negde na svetu neka verska grupa izvodi nasilne rituale i zato treba sve religije zabraniti. z:shock:

Ne mogu da se slozim sa tim jer se ne mogu sve (tradicionalne) religije, i razne novonastale sekte svrstati u isti kos.

Procitaj jos jednom uvodni post

Obrati paznju na rec ``ljubavnica``. Nije mu naredio ili predlozio njegov verski lider, svestenik (kako god) nego ljubavnica.

Slažem se. Ljudi pogrešno interpretiraju religije. Zato ih treba zabraniti.
Postoje nasilni rituali u mnogim religijama. Sasvim sigurno postoje i u pravoslavlju i kod katolika.

J mogu sve religije svrstati u isti koš. Bar one na ovim prostorima. Jer sve te tradicionalne religije nekada su bile sekte.

Pročitao sam uvodni post. I na mestu sa kojeg je citiran (neke crnogorske novine). I nekoliko stranih izvora. Uvodni post je višestruko prepričavanje originalne priče. A što se više bližimo izvoru, to bolje vidimo da je dotični ludak bio "u vlasti" te žene koja ga je "obavezala magijom" da uradi šta je uradio.
I ovde se vidi - nema religije - nema ludila.
 
nisu vredni paznje zazi ko sto i sam znas.. bas kao i ovaj dripac kog si osliqo u duginim bojama....

Šta ja imam da ga oslikavam? Rulja je htela da provali u sudnicu. Gledao sam intervjue sa crkvenim facama koje su po starom dobrom običaju ocrnjivale žrtvu. I iz crkve je najuren uz mnogo nećkanja i oklevanja tek na pritisak normalnog stanovništva.
 

Back
Top