MMS-064
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: MMS-064

maloletnica______
    Guest

Podrazumevano MMS-064

Imam nokiju 3200,i vec mesec dana se mucim sa mms-om.Na 064789 mi kazu da je sve ok,da mogu da ga saljem,imam podesene parametre i sve,medjutim kad hocu da posaljem mms ,na displeju mi samo ispise MESSAGE SAVED TO OUTBOX,i ne mogu da posaljem,da li neko zna sta je ovo,kako da namestim mms?

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: MMS-064

Citat Original postavio maloletnica______
    Imam nokiju 3200,i vec mesec dana se mucim sa mms-om.Na 064789 mi kazu da je sve ok,da mogu da ga saljem,imam podesene parametre i sve,medjutim kad hocu da posaljem mms ,na displeju mi samo ispise MESSAGE SAVED TO OUTBOX,i ne mogu da posaljem,da li neko zna sta je ovo,kako da namestim mms?
    Idi na www.telekomsrbija.com pa pronadji mobilna telefonija i okviru nje posebne usluge ili tako nešto..pa otvori.Zatim na toj stranici nadji članak o mms-u i otvori taj link.Tu ćeš pored ostalog naći podešavanja za dosta nokia telefona pa pogledaj malo kako je to rasporedjeno kod 3200 i ukucaj sve...

Guest

Podrazumevano

pa,zar nema niko da mi pomogne???ono sto mi je rekao/la SREBRO,znam sve vec...DA LI BI MOGAO bgd24 da mi odgovori?ON UVEK SVE ZNA!!!!

Zainteresovan član hauba (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Odes lepo do najblizeg telekomovog predstavnistva tu uvek ima nekih tipova iz tehnicke podrske, pogleda malo po telefonu, ako nesto nije ukucano on ukuca, ako nije aktivirano, aktivira, proba tu pred tobom vrati ti telefon, ti mu kazes hvala on kaze nema na cemu.
    To je njegov posao, nista se ne placa jer si njihov korisnik. Preko 789 ti samo izbrbljaju pa ako ukapiras, ukapiras.
    Pozdrav.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

bgd24 se javlja Evo podesavanja za tu Nokiu

GPRS

Pritisnite Menu
    Odaberite opciju Service
    Odaberite opciju Settings
    Odaberite opciju Connection
    Odaberite opciju Edit active service settings
    Odaberite Settings name
    Zatim izaberite prvi slobodan Set
    za ime upišite: MTS 064
    Odaberite opciju Homepage i upišite: http://wap.mts064.telekom.yu i pritisnite OK
    Session mode: odaberite Temporary
    Connection securitydaberite opciju Off
    Data bearer: oznacite GPRS
    odaberite Bearer Settings
    GPRS access point: wapgprs
    IP address: utipkajte: 172.017.088.198
    Authentication type:Normal
    Login type: Automatic
    User name: unesite MTS
    Password: 064
    Verify new password: 064

MMS

U glavnom meniju pronadjite opciju Messages , pa izaberite Message Settings i i tu izaberite Multimedia msgs .
    Save sent messages - Yes
    Allow multimedia reception - Yes
    Incoming multimedia messages – Retrieve
    Connection settings- Select
    Edit active multimedia settings – zatim odaberite settings name i u prvi slobodan profil upisete MTS MMS
    Homepage - http://mms.mts064.telekom.yu/mms/wapenc
    Session mode - Permanent
    Data bearer - GPRS
    Settings bearer
    GPRS access point - mms
    IP address – 172.017.085.131
    Authentication type - Normal
    Username – mts
    Pasword- 064

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Pazi ovako. Kad sve to uradis sto uradis, kad ti kazes da je sacuvao poruku u Outbox-u, ostavi telefon i on ce je poslati. Mozda ce malo potrajati dok posalje ali poslace. To se i meni desavalo da tako sve lepo sredim a poruka setoji. Doduse ja imam Nokiu 3510i i na 063 sam ali taj fazon ti je. Samo se strpi 5-10 min. i oticice. Ako ti ne ode za to vreme ponovis postupak (udjes u Outbox i odatle je posaljes) i oticice.
    Aj sa srecom! I javi da li si uspela

Kale 2
    Guest

Lepo preneti parametri sa sajta Telekoma i servisa 789,ali sa njima mms NE RADI!Probaj nešto bolje.
    Citat Original postavio . . .
    Pazi ovako. Kad sve to uradis sto uradis, kad ti kazes da je sacuvao poruku u Outbox-u, ostavi telefon i on ce je poslati. Mozda ce malo potrajati dok posalje ali poslace. To se i meni desavalo da tako sve lepo sredim a poruka setoji. Doduse ja imam Nokiu 3510i i na 063 sam ali taj fazon ti je. Samo se strpi 5-10 min. i oticice. Ako ti ne ode za to vreme ponovis postupak (udjes u Outbox i odatle je posaljes) i oticice.
    Aj sa srecom! I javi da li si uspela

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •