Rusofili, na okup! : Magazin "Rusija danas"

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Propaganda Rusije ili politika u vašim domovima ili kulturna saradnja?
Danas se pojavio prvi broj mesečnika "Rusija danas" koje donose na oko 300 strana, plus podlistak, plus vodič kroz Beograd, plus poklon film, plus poklon poster grb Rusije.

Uradjene su profesionalno, veoma luksuzno i donose tekstvoe iz svih sfer moderne Rusiej ali i ruske istorije. Od leta u kosmos, preko najnovijeg superautomobila Marusija, pa Putina i Medvedeva, Mihalkova, predstavljanja filma Admiral, predstavljanja pesnika, pisaca i sportista iz Rusiej, protreta naučnika, geografskih reportaža, rpeortaža iz kulture.

Dakle za svakog Rusofila- RAJ!

Snimio sam slike da vidite kako izgleda magazin:
webplayer.php

https://img94.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dsc02381h.jpg
(klinknite na link pa posle "play" sa slideshow)
 
Ja cekah da ti odgovoris, izvinjavam sez:poz:

:)
Ima o "ADmiralu", intervju, izvod iz pisma njegove ljubavnice Ane:

"...Moje najsnažnije sećanje vezano je za noć kada su ga izveli. Kroz otvor sam videla sivu šapku. Stajao je izmedju ljudi u crnom koji su ga izvodili. To je poslednji put kada sam ga videla. Kada su ga odveli video se samo mesec uokviren prozorom i crna senka rešetki na podu. Bila je ljuta, februarska noć. Ne mogu da podnesem činjenicu da ga nema već pedeset godina. Ne mogu da podnesem osećanje da nisam mogla da mu pomognem u trenutku kada je odlazio iz mog života. Stalno mislim na njegov odlazak te februarske noći. A ja sam još živa. Ja živim koliko i sećanje na njegovu ljubav prema meni."
 
Дивно! Баш изгледа светски! :zskace::zskace::zskace:

Хвала ти, Ацо..... нисам знао........

Mito ako nadješ ne žali para. Novine vrede svaki dinar, a po kvalitetu tuku "National Geographic" za deset dužina! (a ja sam fan National Geographica!)

Dakle, svašta ima da se nadje, odlično prikazana širina Rusije!
Ja sam zgrabio jedini primerak u mom kraju!
 
Kupicu sutra Magazin, a podsetio si me na film, zaista predivan i pretuzan, silno sam plakala, nosim se mislju da ga i veceras pustim i odgledam...Videcu...
I ja sam :(
Ali o Admiralu je samo mala kap u moru koje donose novine. Godinama smo imali samoizolaciju prema Rusiji i ova ogromna količina informacija je zapanjujuća.
Kažem, novine su odličke.
Ima o umetnicima, glumcima, slikarima, pesnicima, naučnicima, o predeliam i znamenitostima Rusije!
 
Mito ako nadješ ne žali para. Novine vrede svaki dinar, a po kvalitetu tuku "National Geographic" za deset dužina! (a ja sam fan National Geographica!)

Dakle, svašta ima da se nadje, odlično prikazana širina Rusije!
Ja sam zgrabio jedini primerak u mom kraju!

NG je izlazila u Americi, dok su rusi pasli, Staljina za muda.
I neprimerno je porediti NG sa nekim novim časopisom koji nema tradiciju, višedecenijskog izlaženja.
 

Back
Top