''Ona se nabacivala meni ! ''

Raisa

Iskusan
Poruka
5.465
Gledam sad Sopranose,ima trenutak gde jedan od mafioza sedi sa svojom zenom,desno od nje njena drugarica,i on ljubi svoju zenu a vata ovu,dok se ova opire. Na kraju zena primeti,krene da se dere na njega,ova drugarica njena ode,i dok ona vristi on joj govori ''ona se nabacivala meni '' , ona je ta koja je stavila njegovu ruku na njenu butinu, celo vreme od kad ga je upoznala ga proganja,shta ce njemu ta kada on ima nju,i zena mu placuci padne u zagrljaj..


shta mislite o ovakvim potezima? Kukavicluk ili......

ovo moze i da se proshiri,ima primera kad muskarac koji je u vezi ne daj Boze ako nekoj tamo levoj napravi dete pa devojka/zena sazna pa bude '' nisam joj ja napravio ja nju ne znam ona se meni..''


muski,tema nije hejtovanje na vas:heart:

samo se tiche odjredjenih muskaraca koji ovako izvrcu stvari,mozete i pisati o zenskom obliku istog. I nemojte biti bukvalisti i drzati se ova dva primera kao pijani plota tipa

1. u prvom slucaju bl bla
2. u drugom...

jerbo ovo nije anketa,primeri sluze samo za podstrek na razmisljanje

Dakle,pravo pitanje je shta mislite o ovakvom izvrtanju rechi? Da neciji decko/devojka muva drugu/drugog i onda kad suprotna strana za to sazna izvrnu i krenu '' nije draga ona se meni nabacivala '' a u stvari je suprotno..
 
Poslednja izmena:
Lepo bi bilo kada bi svako bio sa svojim partnerom do kraja života ali...pošto imamo u sebi taj prirodni nagon za komšijskom kravom koja daje više mleka, teško je suočiti se sa nečim lepšim i ako imamo to nešto kraj sebe i vrlo je slično s tim lepšim ( u ovom slučaju ili npr . mom, je da bacam oko, a i ruke na drugu žensku i ako imam pored sebe svoju curu )
 

Back
Top