XBOX-360 - POMOĆ
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: XBOX-360 - POMOĆ

Početnik
    Učlanjen
    06.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano XBOX-360 - POMOĆ

Hoću klincu da kupim x box . Na forumu sam pročitao da dosta ljudi ima neke probleme sa ovom konzolom. Tipa : "crko laser ", " bučna" , ne može ovo ,ne može ono ....

Ukratko. Da li savetujete kupovinu dotične i koji model konzole preporučujete ?
    Unapred hvala !!!

Primećen član Edward (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: XBOX-360 - POMOĆ

Xbox se dosta kvari a popravke nisu tako jeftine. Ako je bas klinac u pitanju uzmi mu Nintendo Wii bice mu zabavno sa svim onim kontrolama a i Wii ima dobro igre i za nesto starije. Ako bi uzeo neku konzolu da se i ti malo igras, onda uzmi PS3 njemu je pala cena posebno starijim modelima pre slim-a, mogucnosti su velike, trenutno najbolja konzola ali je jedina mana sto ne postoje pirati jos uvek... mada mozes preko oglasa da nadjes original igre za relativno jeftine pare 2000-3000din a i u radnjama je spala cena starijim igrama. Xbox sa Jasper plocom i X clamp fixom resava problem sa pregrevanjem ali ti ne garantuje da se nece desiti RROD. Ukratko Xbox je jako osetljiva konzola i dosta se kvari, ali mozda budes imao srece pa ti naleti dobar primerak i ne popravis ga ni jednom ali...

Primećen član IvantheJedi (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Citat Original postavio Dežurni kritičar Pogledaj poruku
    Hoću klincu da kupim x box . Na forumu sam pročitao da dosta ljudi ima neke probleme sa ovom konzolom. Tipa : "crko laser ", " bučna" , ne može ovo ,ne može ono ....

Unapred hvala !!!
    Ma uzmi PS2 i !

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Uzmi slobodno Xbox 360 jer ovi novi nemaju problema,to samo stari modeli,neces se prevariti.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Primećen član dragi11 (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Ima i Jaspera koji se kvare,ali u manjoj meri nego prethodne revizije.
    Ako te interesuju bilo kakva pitanja u vezi X360 konzola,dacu ti kontakt mail ili broj coveka koji ima servis tih konzola,on ce ti najbolje objasniti sve vrline i mane ove konzole.
    "I killed people, smuggled people, sold people. Perhaps here things will be different."

Početnik
    Učlanjen
    08.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dežurni kritičar Pogledaj poruku

Unapred hvala !!!
    ako kupujes klincu najbolje resenje je ps2 ili wii a ako hoces i sebi nesto uzmi xbox 360 veruj mi neces imati problema(ja imam x360 )

Slične teme

1. XBOX 360 pomoc
    Autor dragi11 u forumu Konzole
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 22.12.2008., 22:49
  2. PS3 ili XBOX 360
    Autor HiFi u forumu Video igre
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 25.02.2008., 22:00
  3. xbox 360 kod nas!!!
    Autor sarabubasara u forumu Video igre
    Odgovora: 12