NevEn...

pa, ne znam. nekako bi mi bilo žao :)

letos na moru, drugarica navatala nekog klinca, pa ugovorili neko vidjanje... joooj, sve mi je to nekako bilo...ne smem da se izražavam.
 
Ma vama je opusteno. A mi kada skidamo devojkama nevinost AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA rudarski posao. Vristi, drziti mi kukove rukama.... Ma da popizdis. Njih sedam je za sada ostalo bez nevinosti kod mene, samo je jedna cutala i trpela mrmljajuci, boli boli ali ja trpim. Svaka joj cast :)
 
@tema...shto da ne...nije zeMsko pa da krvari i da ga boli i shta ja znam...


iiii...evo prikladne teme da ispricam koliko su neki ljudi glupi...prije par godina,prilazi jedna mala mom drushtvu i ovu jednu drugaricu zove da je neshto vazno pita....
citiram:
Glupaca: "E znash kako ti si iskusna u sexu,pa me zanima neshto....ja nisam nevina,ali moj Misho jeste...ovaj,pa me zanima poshto planiramo spavati....shta cu ja kad on prokrvari"...

:dash:
 
pa, ne znam. nekako bi mi bilo žao :)

letos na moru, drugarica navatala nekog klinca, pa ugovorili neko vidjanje... joooj, sve mi je to nekako bilo...ne smem da se izražavam.

Ih bre pa cinis mu uslugu.Zamisli da naleti na neku nevinu.Smarali bi se citavu noc a nista ne bi uradili i onda bi imali sexualne traume za citav zivot.Greota
 
Ma vama je opusteno. A mi kada skidamo devojkama nevinost AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA rudarski posao. Vristi, drziti mi kukove rukama.... Ma da popizdis. Njih sedam je za sada ostalo bez nevinosti kod mene, samo je jedna cutala i trpela mrmljajuci, boli boli ali ja trpim. Svaka joj cast :)

e jedino tako..imao si srece kod te..:ok: znaci nikada..:( mislim ne bih tu torturu sebi priustio..:neutral:
 
@tema...shto da ne...nije zeMsko pa da krvari i da ga boli i shta ja znam...


iiii...evo prikladne teme da ispricam koliko su neki ljudi glupi...prije par godina,prilazi jedna mala mom drushtvu i ovu jednu drugaricu zove da je neshto vazno pita....
citiram:
Glupaca: "E znash kako ti si iskusna u sexu,pa me zanima neshto....ja nisam nevina,ali moj Misho jeste...ovaj,pa me zanima poshto planiramo spavati....shta cu ja kad on prokrvari"...

:dash:

mentolka...ta je iz brda nekih?
 
e jedino tako..imao si srece kod te..:ok: znaci nikada..:( mislim ne bih tu torturu sebi priustio..:neutral:

Ma odvratno. Prvi put kada se desilo, rekao sam sebi, NIKAD VISE, neka ih neka druga budala busi, pa cu ja kao covek da ih, kada budu razvucene. Al jebga, rekao, pa opet, pa opet rekao, pa se omakne, ne mogu da odolim, to uzbudjenje, nagovaranje da spava samnom... Najjaca zanimacija :D
 
ma istinu zboriš... ali greotica mi... neka obavi to neka druga devojka koja ima volje, ja nisam za to z:)

nisi djugaj..:neutral: znaci en volis da se bavis humanitarnim radom..:lol:


Kod muskaraca je to drugacije ,skoro i da ne primetis da je nevin.

:ok: upravo tako...:)

Ma glupaca....tad kad je to izjavila imala je 17 godina....da je imala 13 nekako bi preshla preko toga... :dash:

sa sedamnaest godina?uh covece..pa ta je bas kasno sazrela..:eek:

a kad sam saznala da se radi o drugu iz razreda tadashnjeg....ajoj....kako sam ga zahebavala...:lol:

xexexe...:ok:
 

Back
Top