Inter - ЊЕТ!!!!!

Gost
Stvar je sledeća: Imam instaliran Kaspersky 5 Personal, Ad-aware 6, Spybot Search And Destroy,i Zone Alarm Pro.
Pre nekoliko dana počeo sam dobiti od Zone Alarma poruke, da neko hoće da mi se uvali u sistem.Do danas prepodne iako su ove poruke bile sve češće, Net mi je išao.Kad sam probao oko 10 a.m. da surfujem malo, meni se nije pojavila početna strana, već nešto(neka strana) sa serverom provajdera.Nazvao sam ih,oni nisu ništa posebno primetili,pa sam lepo pregledao sistem sa svim programima što imam za takvu namenu,AD-Aware je našao 2 regkeya, dok Spybot Search and Destroy je našao nekih pet "problema". Ja sam seo, i za nekih pola sata provedenih u Registry-u, sve sam lepo izbrisao,sad mi ide NET, međutim kad sam on-line, opet dobijam poruke, "da neko hoće da se razgleda malo u mom sistemu". :(
U Zone Alarmu mi je blokiran izvesni "kavsvc.exe" , kao server, i "Generic Host Process for Win 32 Services" isto.
Veoma bih bio zahvalan svakome, ko mi objasni, šta se tu dešava,jer ja pojma nemam... 8)
 

Back
Top