Sta je najgore sto ste doziveli

ines1:
"upoznavsi" nekog preko neta, a sta najbolje?

Da bi se sa nekim koga smo upoznali preko "neta" i sreli potrebno je dosta vremena. Manje vise cemo se sloziti sa napisanim porukama nekog. Neki ljudi bolje pisu, neki bolje govore... Licno sam se upoznao sa nekoliko osoba sa par i ostao prijatelj. Moja iskustva su pozitivna ali nekima i nisu. Problem je sto devojke lakse poveruju da je neko "dobar" i odlete da upoznaju "princa svojih snova"- same.
Pozeljno je neko vreme razgovarati putem telefona, uzivo i proceniti da li je "to bas to".
No, opet - nista do licnog susreta uzivo...
Zato, nigde same ili sami...
Internet nije mesto za privatnost.

A moj drug se verovali ili ne - ozenio... svasta..
 
A moj drug se verovali ili ne - ozenio... svasta..[/quote]

Zasto SVASTA :? :? :? , Ja upoznala preko neta coveka svog zivota i buduceg muza..i moram priznati jos par dobrih prijatelja.
Ne kazem da losih iskustava nije bilo, ma uvek nadjes nekoga ko je zaludan i ceka zrtvu. Ali ja ta losa iskustva jako brzo zaboravim il mozda moja nisu, hvala bogu, bila bas tako losa :wink:
Pozdrav :D
 
jagodica:
e bash ne moras da pricas mnogo da bi se upoznao s nekim! i ok je da ides sam, ipak je to nesto tvoje. ne moras bas u budzak
tesko mi je da izdvojim najgore i najbolje, bilo je ok susreta, bezlicnih i loshih

Necu ti odati identitet jedne devojke, koja mi je prijateljica (upoznali smo se posle dugooo chata).
Otisla je u grad, zeljna da se upozna sa nekim likom.
Devojka izgleda kako izgleda a tip je bio neka budala i - pljunuo je!!??
Poceo da je psuje i vredja... A onda je uplakanu pratio krishom do kuce. Taman smo se organizovali da ga "upoznamo"... Nismo ga nasli (verovatno je video nas) i nikad vise nije dolazio...

Toliko (tek devojka ima 26 godina)
 
ines1:
"upoznavsi" nekog preko neta, a sta najbolje?
:D :D :D Sad sam se setila i vristim od smeha...tek sam bila nabavila komp i uclanila se na neki sajt za upoznavanje iz ciste radoznalosti..bila sam hrabra da se sastanem sa jednim "Draganom" koji mi se po onome sto je pisao ucinio bas ok tipom...ajoj kad sam ga videla majko mojaaaaaaaaaaaaaaaaaa....preziveh nekako al kad smo seli da popijemo pice reko gotovo umrecu istog trena...jednostavno iz kulture nisam pobegla odmah vec sam nesto izmislila kao zurim i slicne fore...a on me polse ispljuvao na kompu ko niko...ma ako tako mi i treba kad sam poletela ko bez glave...A najlepse mi se desilo sto sam uspela da se sretnem i postanem prijatelj jednom divnom coveku koji je pokusavao da mi sredi papire za Svajcarsku i kako u tome nije uspeo tesio me i uvek podrzavao u namrei da odem preko...jednom smo se sreli i smejali ko ludi kako smo se na cudan nacin upoznali a tek videli u Austriji usred noci na jednoj benzinskoj pumpi...posle vise od godinu dana dopisivanja...sad smo super prijatelji i to poznanstvo pamtim kao nesto zaista najlepse...
 
Rajko Kukurajko:
ines1:
"upoznavsi" nekog preko neta, a sta najbolje?

Da bi se sa nekim koga smo upoznali preko "neta" i sreli potrebno je dosta vremena. Manje vise cemo se sloziti sa napisanim porukama nekog. Neki ljudi bolje pisu, neki bolje govore... Licno sam se upoznao sa nekoliko osoba sa par i ostao prijatelj. Moja iskustva su pozitivna ali nekima i nisu. Problem je sto devojke lakse poveruju da je neko "dobar" i odlete da upoznaju "princa svojih snova"- same.
Pozeljno je neko vreme razgovarati putem telefona, uzivo i proceniti da li je "to bas to".
No, opet - nista do licnog susreta uzivo...
Zato, nigde same ili sami...
Internet nije mesto za privatnost.

A moj drug se verovali ili ne - ozenio... svasta..

Vala Rajko, skidam ti kapu.

Na onaj drugi post... ima ih svakakvih (kako muskih tako i zenskih).

Iako sam veliki skeptik oko tog upoznavanja na netu, ipak cesto mislim, da (sto se zenskih osoba tice) ako su neke opicene, ili najobicnije drolje ne bi visile na netu..., Mislim da su ovde malo vise povucene, romanticnije, tj, vole da upoznaju nekog ko vredi duhom a ne smo izgledom... Vreme je postalo surovo a duhovne vrednosti smo zapostavili... tako da sve vise mislim da i net ima neke svoje prednosti.

To sam ovako, at hoc rekao... mada obazrivost apsolutno. Ko zna kakva je to osoba i da li samo zeli da zadovolji svoju poganu sujetu.

Cesto neki misle, da su devojke ovde losijeg kvaliteta (intelektaulnih, duhovnih), ali blizim upoznavanjem je apsolutno suprotan zakljucak.

Ipak, telefonom pa licno upoznavanje, tek donosi konacan sud. Mada, moja preporuka, opet sa nekom distancom.
 
Rajko Kukurajko:
Necu ti odati identitet jedne devojke, koja mi je prijateljica (upoznali smo se posle dugooo chata).
Otisla je u grad, zeljna da se upozna sa nekim likom.
Devojka izgleda kako izgleda a tip je bio neka budala i - pljunuo je!!??

bas bez veze :( nisam imala takve extreme... :I ali opet sad, ti se s nekim muvash preko neta i sad da vodis telohranitelje...ne znam :I :( sve je rizik, i kad nekog upoznas na zurci..ok na poslu mozda i nije...ali uvek jeste...kakav je taj lik bio na netu
 
jagodica:
ma i ja se retko upoznajem sada a i chatujem sa malo ljudi

Smirila se, jedno recju... :lol:

Jos se nisam razbudio, ali ovako kad prevrcem po glavi (nije NET iskustvo - to je bilo dooobro): sedim kod jedne ribe u stanu i treba da pocne radnja (skidanje etc.), tek ona popaljivim glasom (barem je ona tako mislila): "Nisam se prala dole 5 dana!"!!! Valjda je neko slag'o da miris raspadnutih gljiva i sl. uticu nao afrodizijak ili sta? Tek: drugi zuti i na ribanje!!! STRASNO!
 
Bad_Wolf:
jagodica:
ma i ja se retko upoznajem sada a i chatujem sa malo ljudi

Smirila se, jedno recju... :lol:

Jos se nisam razbudio, ali ovako kad prevrcem po glavi (nije NET iskustvo - to je bilo dooobro): sedim kod jedne ribe u stanu i treba da pocne radnja (skidanje etc.), tek ona popaljivim glasom (barem je ona tako mislila): "Nisam se prala dole 5 dana!"!!! Valjda je neko slag'o da miris raspadnutih gljiva i sl. uticu nao afrodizijak ili sta? Tek: drugi zuti i na ribanje!!! STRASNO!


Yebote, strahota! :shock:
 
apotekarka:
Bad_Wolf:
jagodica:
ma i ja se retko upoznajem sada a i chatujem sa malo ljudi

Smirila se, jedno recju... :lol:

Jos se nisam razbudio, ali ovako kad prevrcem po glavi (nije NET iskustvo - to je bilo dooobro): sedim kod jedne ribe u stanu i treba da pocne radnja (skidanje etc.), tek ona popaljivim glasom (barem je ona tako mislila): "Nisam se prala dole 5 dana!"!!! Valjda je neko slag'o da miris raspadnutih gljiva i sl. uticu nao afrodizijak ili sta? Tek: drugi zuti i na ribanje!!! STRASNO!

Yebote, strahota! :shock:

Draga moja,
ma nemamo mi pojma - mozda bi takve tjega koristile molerima: premazu tapete i one od muke spadnu sa zida. A 10 - dnevne kao anti-rost kod limara... :twisted:
 
ja sam prvi put u zivotu chatovala pre manje od godinu dana, i na pocetku mi je bilo jako zanimljivo. Ali ipak se ni sa kim nisam upoznala licno, iako sam za par njih sigurna da su 100% normalni i bezopasni... Neki su se i zaljubili u mene... Hm, ali ja sam jos uvek sumnjicava... Mada ipak mislim da se moze naci potpuno bezbedno mesto za prvi susret... Da li da ipak odem :?:
 
opet kazem za neke ljude sam sigurna da su skroz normalni, jer se vremenski dugo dopisujem s njima, a i kad znas puno podataka, onda je jasno da ta osoba ne krije nista jer je cista. ad neko stalno laze i petlja, moze da se provali! Sve u svemu, mislim da se ipak moze provaliti ko je kakav, ako se pametnije razmislja i bukvalno glumis detektiva, i sam shvatis da li da odes ili ne! Mada ima izuzetaka...ispod mire 300 vire :(
 

Back
Top