Sta je najgore sto ste doziveli
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Sta je najgore sto ste doziveli

Početnik
    Učlanjen
    10.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sta je najgore sto ste doziveli

"upoznavsi" nekog preko neta, a sta najbolje?

Obećava
    Učlanjen
    13.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Sta je najgore sto ste doziveli

Citat Original postavio ines1
    Da bi se sa nekim koga smo upoznali preko "neta" i sreli potrebno je dosta vremena. Manje vise cemo se sloziti sa napisanim porukama nekog. Neki ljudi bolje pisu, neki bolje govore... Licno sam se upoznao sa nekoliko osoba sa par i ostao prijatelj. Moja iskustva su pozitivna ali nekima i nisu. Problem je sto devojke lakse poveruju da je neko "dobar" i odlete da upoznaju "princa svojih snova"- same.
    Pozeljno je neko vreme razgovarati putem telefona, uzivo i proceniti da li je "to bas to".
    No, opet - nista do licnog susreta uzivo...
    Zato, nigde same ili sami...
    Internet nije mesto za privatnost.

A moj drug se verovali ili ne - ozenio... svasta..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

A moj drug se verovali ili ne - ozenio... svasta..[/quote]

Zasto SVASTA :? :? :? , Ja upoznala preko neta coveka svog zivota i buduceg muza..i moram priznati jos par dobrih prijatelja.
    Ne kazem da losih iskustava nije bilo, ma uvek nadjes nekoga ko je zaludan i ceka zrtvu. Ali ja ta losa iskustva jako brzo zaboravim il mozda moja nisu, hvala bogu, bila bas tako losa :wink:
    Pozdrav

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

e bash ne moras da pricas mnogo da bi se upoznao s nekim! i ok je da ides sam, ipak je to nesto tvoje. ne moras bas u budzak
    tesko mi je da izdvojim najgore i najbolje, bilo je ok susreta, bezlicnih i loshih

Obećava
    Učlanjen
    13.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio jagodica
    e bash ne moras da pricas mnogo da bi se upoznao s nekim! i ok je da ides sam, ipak je to nesto tvoje. ne moras bas u budzak
    tesko mi je da izdvojim najgore i najbolje, bilo je ok susreta, bezlicnih i loshih
    Necu ti odati identitet jedne devojke, koja mi je prijateljica (upoznali smo se posle dugooo chata).
    Otisla je u grad, zeljna da se upozna sa nekim likom.
    Devojka izgleda kako izgleda a tip je bio neka budala i - pljunuo je!!??
    Poceo da je psuje i vredja... A onda je uplakanu pratio krishom do kuce. Taman smo se organizovali da ga "upoznamo"... Nismo ga nasli (verovatno je video nas) i nikad vise nije dolazio...

Toliko (tek devojka ima 26 godina)

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Sad sam se setila i vristim od smeha...tek sam bila nabavila komp i uclanila se na neki sajt za upoznavanje iz ciste radoznalosti..bila sam hrabra da se sastanem sa jednim "Draganom" koji mi se po onome sto je pisao ucinio bas ok tipom...ajoj kad sam ga videla majko mojaaaaaaaaaaaaaaaaaa....preziveh nekako al kad smo seli da popijemo pice reko gotovo umrecu istog trena...jednostavno iz kulture nisam pobegla odmah vec sam nesto izmislila kao zurim i slicne fore...a on me polse ispljuvao na kompu ko niko...ma ako tako mi i treba kad sam poletela ko bez glave...A najlepse mi se desilo sto sam uspela da se sretnem i postanem prijatelj jednom divnom coveku koji je pokusavao da mi sredi papire za Svajcarsku i kako u tome nije uspeo tesio me i uvek podrzavao u namrei da odem preko...jednom smo se sreli i smejali ko ludi kako smo se na cudan nacin upoznali a tek videli u Austriji usred noci na jednoj benzinskoj pumpi...posle vise od godinu dana dopisivanja...sad smo super prijatelji i to poznanstvo pamtim kao nesto zaista najlepse...

Aktivan član Kazanova (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio Rajko Kukurajko
    Da bi se sa nekim koga smo upoznali preko "neta" i sreli potrebno je dosta vremena. Manje vise cemo se sloziti sa napisanim porukama nekog. Neki ljudi bolje pisu, neki bolje govore... Licno sam se upoznao sa nekoliko osoba sa par i ostao prijatelj. Moja iskustva su pozitivna ali nekima i nisu. Problem je sto devojke lakse poveruju da je neko "dobar" i odlete da upoznaju "princa svojih snova"- same.
    Pozeljno je neko vreme razgovarati putem telefona, uzivo i proceniti da li je "to bas to".
    No, opet - nista do licnog susreta uzivo...
    Zato, nigde same ili sami...
    Internet nije mesto za privatnost.

A moj drug se verovali ili ne - ozenio... svasta..
    Vala Rajko, skidam ti kapu.

Na onaj drugi post... ima ih svakakvih (kako muskih tako i zenskih).

Iako sam veliki skeptik oko tog upoznavanja na netu, ipak cesto mislim, da (sto se zenskih osoba tice) ako su neke opicene, ili najobicnije drolje ne bi visile na netu..., Mislim da su ovde malo vise povucene, romanticnije, tj, vole da upoznaju nekog ko vredi duhom a ne smo izgledom... Vreme je postalo surovo a duhovne vrednosti smo zapostavili... tako da sve vise mislim da i net ima neke svoje prednosti.

To sam ovako, at hoc rekao... mada obazrivost apsolutno. Ko zna kakva je to osoba i da li samo zeli da zadovolji svoju poganu sujetu.

Cesto neki misle, da su devojke ovde losijeg kvaliteta (intelektaulnih, duhovnih), ali blizim upoznavanjem je apsolutno suprotan zakljucak.

Ipak, telefonom pa licno upoznavanje, tek donosi konacan sud. Mada, moja preporuka, opet sa nekom distancom.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Rajko Kukurajko
    Necu ti odati identitet jedne devojke, koja mi je prijateljica (upoznali smo se posle dugooo chata).
    Otisla je u grad, zeljna da se upozna sa nekim likom.
    Devojka izgleda kako izgleda a tip je bio neka budala i - pljunuo je!!??
    bas bez veze nisam imala takve extreme... :I ali opet sad, ti se s nekim muvash preko neta i sad da vodis telohranitelje...ne znam :I sve je rizik, i kad nekog upoznas na zurci..ok na poslu mozda i nije...ali uvek jeste...kakav je taj lik bio na netu

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

ma i ja se retko upoznajem sada a i chatujem sa malo ljudi

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Smirila se, jedno recju...

Jos se nisam razbudio, ali ovako kad prevrcem po glavi (nije NET iskustvo - to je bilo dooobro): sedim kod jedne ribe u stanu i treba da pocne radnja (skidanje etc.), tek ona popaljivim glasom (barem je ona tako mislila): "Nisam se prala dole 5 dana!"!!! Valjda je neko slag'o da miris raspadnutih gljiva i sl. uticu nao afrodizijak ili sta? Tek: drugi zuti i na ribanje!!! STRASNO!

Obećava
    Učlanjen
    13.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Paaa prijateljstva se sticu dok smo deca ili mladi. Kasnije je sve iz KORISTI... Eto moj drug se OZENIO

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

eeeee a do kad smo mladi

ma uzas je da upoznash jer onda se gube lepi trenuci chatovanja poshto te neko vidi koliko si ruzhan i vise mu nisi zanimljiv a pre toga te juri! dobro u vecini slucajeva

:x

Citat Original postavio Bad_Wolf

Jos se nisam razbudio, ali ovako kad prevrcem po glavi (nije NET iskustvo - to je bilo dooobro): sedim kod jedne ribe u stanu i treba da pocne radnja (skidanje etc.), tek ona popaljivim glasom (barem je ona tako mislila): "Nisam se prala dole 5 dana!"!!! Valjda je neko slag'o da miris raspadnutih gljiva i sl. uticu nao afrodizijak ili sta? Tek: drugi zuti i na ribanje!!! STRASNO!

Yebote, strahota! :shock:

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Citat Original postavio apotekarka
    Citat Original postavio Bad_Wolf

Yebote, strahota! :shock:
    Draga moja,
    ma nemamo mi pojma - mozda bi takve tjega koristile molerima: premazu tapete i one od muke spadnu sa zida. A 10 - dnevne kao anti-rost kod limara...

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

opalio iz snajpera, a ja imala pancir..jok, ne petljam se s neznancima..(do sustine treba vremena)..

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    opalio iz snajpera, a ja imala pancir..jok, ne petljam se s neznancima..(do sustine treba vremena)..
    meni je ot bilo zanimljivo kad sam bila mala. dobro i sad je zanimljivo ali malo vishe razmisljam

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Najljepse - nezaboravna ljubavna veza i par divnih prijateljstava...
    Najgore - proganjanje jednog manijaka...

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    meni je ot bilo zanimljivo kad sam bila mala. dobro i sad je zanimljivo ali malo vishe razmisljam
    i posle nekog vremena... videh to divno stvorenje..pravi andjeo..ma ok, suprotnosti se privlace

Aktivan član Micotakis (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

ja sam prvi put u zivotu chatovala pre manje od godinu dana, i na pocetku mi je bilo jako zanimljivo. Ali ipak se ni sa kim nisam upoznala licno, iako sam za par njih sigurna da su 100% normalni i bezopasni... Neki su se i zaljubili u mene... Hm, ali ja sam jos uvek sumnjicava... Mada ipak mislim da se moze naci potpuno bezbedno mesto za prvi susret... Da li da ipak odem

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

idi ali ponesi majicu sa onim legija-vukom...da razmisli!

Aktivan član Micotakis (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

opet kazem za neke ljude sam sigurna da su skroz normalni, jer se vremenski dugo dopisujem s njima, a i kad znas puno podataka, onda je jasno da ta osoba ne krije nista jer je cista. ad neko stalno laze i petlja, moze da se provali! Sve u svemu, mislim da se ipak moze provaliti ko je kakav, ako se pametnije razmislja i bukvalno glumis detektiva, i sam shvatis da li da odes ili ne! Mada ima izuzetaka...ispod mire 300 vire

Slične teme

1. OVO SIGURNO NISTE DOŽIVELI
    Autor ILLUMINAT u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 28.09.2008., 03:20
  2. Najveći LJ & S blam koji ste doživeli
    Autor WEISHAUPT u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 19.07.2008., 15:48
  3. DA LI STE DOŽIVELI NEŠTO OVAKVO?
    Autor ILLUMINAT u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 22.01.2008., 23:38
  4. Da li ste doziveli silovanje ili sex.uznemiravanje?
    Autor sssm u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 30.08.2004., 03:25
  5. Da li ste doziveli grub sex i sta se desavalo pri tome
    Autor sssm u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.08.2004., 12:22

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku