RTS 1-Vojin Dimitrijevic

Jede se i te kako, samo tu ima jedan problem... u obliku jedne nacionalne manjine. E, da tog problema nema, imali bi mi samo takve koristi od Kosmeta... mada, o5, nemoguce je da problema nema, jer je 21. vek, i ne mozesh tek tako da proterash grupu ljudi sa odredjene teritorije ( osim ako te ne podrzava USA i NATO :mrgreen: ), jer to ima neke svoje posledice... i tako... sve u svemu, mnogo komplikovana situacija dole...
 
zato pasos u sake i beste deco u Dizeldorf da valjate gudru i podvodite Senegalke , mislim ovde nema leba je li

Pa kako. :mrgreen: Pravac Dizeldorf, ili josh bolje, srpski Minhen. :super:

ma problem je shto sam mislila da se slike ne jedu, a ti se ubacio :mrgreen:

Ajoj blama... :rumenko: Ne bih ni provalio da mi nisi rekla, nego bih nastavio da drvim o Kosmetu i politici i to... :rumenko:
 
Nisam ga slusao od pocetka....
Ako nije deset puta u toku intervjua pomenuo 'Kosovo je Srbija', 'Nicim izazvano bombardovanje', i 'Srpski orlovi ce j.bati keve nacistima u Africi', da se ta bitanga odmah uhapsi zbog protivustavnog delovanja...:evil::evil::evil::evil:
 
ne znam...ali mi se cini da u poslednjih 10 godina prodefilovase mnogi analiticari i eksperti preko sredstava javnog informisanja...neki se ne skidaju sa malih ekrana...i svi oni daju tako oprecna misljenja da je neverovatno...svaki novi nastup neki novi stav...ja im licno nista ne verujem....jos ce ispasti da sam sam licno bio vise u pravu u politicko ekonomskim procenama nego ti vajni ekspeti...i ne razumem zasto ih forsiraju i pozivaju u opste...pa ocito je da svi podrzavaju neku opciju...i svi su pametni kad se nesto desi---al da predvide nema sanse...
 
ne znam...ali mi se cini da u poslednjih 10 godina prodefilovase mnogi analiticari i eksperti preko sredstava javnog informisanja...neki se ne skidaju sa malih ekrana...i svi oni daju tako oprecna misljenja da je neverovatno...svaki novi nastup neki novi stav...ja im licno nista ne verujem....jos ce ispasti da sam sam licno bio vise u pravu u politicko ekonomskim procenama nego ti vajni ekspeti...i ne razumem zasto ih forsiraju i pozivaju u opste...pa ocito je da svi podrzavaju neku opciju...i svi su pametni kad se nesto desi---al da predvide nema sanse...
Како не схваташ да и јесте циљ, што опречнији, што више информација. :roll:

А све, у циљу, што бољег збуњивања и слуђивања народа.

(То није случај само у Србији, него глобално).

Зато, боље је што више самосталног размишљања, и личног копања по неким мање доступним и мање познатим изворима, и, по могућству да у неке људе, опет лично познајући их, имаш мало више поверења.

А, и после свега тога, задржати високу дозу скептицизма и опрезности, и опет, пажљиво извагати све информације и "информације", па донети свој сопствени суд.
 

Back
Top