Djelic: Srbija ne treba da nervira susede !...ja vise ne razumem ove DSovce,a vi?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: Djelic: Srbija ne treba da nervira susede !...ja vise ne razumem ove DSovce,a vi?

Iskusan MuskoSamBre (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Djelic: Srbija ne treba da nervira susede !...ja vise ne razumem ove DSovce,a vi?

Đelić: Ne treba da nerviramo susede

16. decembar 2009. | 15:23 | Izvor: Beta Beograd -- Vicepremijer Božidar Đelić kaže da Srbija treba da predlaže nove ideje o napredovanju Evrope, a ne da pretenduje da bude neki lider, što nervira susedne zemlje.

Đelić je na skupu EU i Ugovor iz Lisabona: Nova šansa za Srbiju naveo da se državna administracija uveliko priprema za popunjavanje upitnika za kandidaturu za članstvo u EU i da je od susednih zemalja dobila 4.000 tehničkih pitanja koja su podeljenja ministarstvima.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=16&nav_id=398695

Ovo je vec van svake pameti,Tadic stalno prica o srpskom liderstvu u regionu i svi DSovci pricaju koliko do malo pre istu pricu,a sad Djelic zabija klin u plocu !

Znaci li to odprilike ovako :

- Srbija treba da prizna Kosovo,kako ne bi nervirala Albance,a i Crnogorce i sve ostale susede koji su ih priznali !

- Srbija treba da prestane da se zalaze za BIH u okvirima Dejstonskog sporazuma i da pristane na njegovu promenu i ukidanje RS kako ne bi nervirala muslimane !

- Srbija treba da se odrekne Vojvodine kako ne bi nervirala Madjare,Hrvate i Canka !

- Srbija treba da pristane na sve pa cak i da se samounisti kako ne bi nervirala Hrvate jer je ocigledno posle konstantnih antisrpskih izjava hrvatskih politicara i antisrpskih postupaka Hrvatske da ih Srbija nervira i samim tim sto postoji !

Ili je mozda najbolje da se nasi polticari a posebno ovi iz DS pod hitno podvrgnu psihijatriskom pregledu jer oni vise ne znaju sta govore sa sve Tadicem na celu kolone !

ili mozda da se narod koji ne misli kao DS podvrgne kolektivnoj psihoterapiji kako bi i on poceo da misli kao DS !

Neko resenje mora da postoji mozda neko od vas ima dobru i upotrebljivu ideju ...?
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: Djelic: Srbija ne treba da nervira susede !...ja vise ne razumem ove DSovce,a vi?

ma mikija mausa treba da najurimo govnjivom motkom

Početnik Леонардо (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Djelic: Srbija ne treba da nervira susede !...ja vise ne razumem ove DSovce,a vi?

Према томе може се закључити да Србија треба да се лепо нагузи, ако неко хоће да је *ебе. У супротном, *ебање наше државе од стране других било би противно европским вредностима.

Iskusan
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku
    Ujelo ga nesto iz tetkina kauca, sta ces trosan kauc.

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1242

Па ово је лудница!

Ал' није ни чудо - што већи хаос створи у народу (ДС), то лакше вршља.
    "I opet je, ajoj majko, Predrag Strajnić vodio program, kao i tada tokom utakmice, samo što, na njegovu sreću, sada nije bio baš ispred kamere kad je počelo bogohulno skandiranje..."

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku
    Zar samo njega pa tek Tadiceve izjave u poslednje vreme zvuce prosto neverovatno,a cini mi se da je sve pocelo od onog izvinjenja Lijepoj njihovoj,mora da je Hrvate to izvinjenje strasno iznerviralo !
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Veoma poznat Happiness.. (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Citat Original postavio MuskoSamBre Pogledaj poruku

ili mozda da se narod koji ne misli kao DS podvrgne kolektivnoj psihoterapiji kako bi i on poceo da misli kao DS !

Neko resenje mora da postoji mozda neko od vas ima dobru i upotrebljivu ideju ...?
    [/SIZE]
    kolektivna hipnoza..ti spavash, ti spavash...sada cu brojati od 10 do 1..kad kazzem 1 i puknem prstima mislicesh kao Tadic

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio Happiness.. Pogledaj poruku
    kolektivna hipnoza..ti spavash, ti spavash...sada cu brojati od 10 do 1..kad kazzem 1 i puknem prstima mislicesh kao Tadic
    ebote ja...nije ti uspelo,aj probaj jos jednom

Владан ИПХ nije na forumu
    Сећај се краја свога, и нећеш сагрешити довека!
    Veoma poznat Владан ИПХ (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    174

Како бре не разумеш? ПА јеси ли мушко бре или жртва телевизије?

Оће да се ротосиљају Косова и Метохије, а то мора прво кроз зомбирање: поштујте суседе да би они покушали да поштују вас... па нећемо ваљда да ратујемо када нас нападају... да комшији (који вам је отео имање) буде жива крава и слично, шиптари и Хрвати су вам пријатељи, али ви то не схватате, па вас неће јевропа и сл...

Тихом водом Мики Маус брег рони, Србију да одрони, део по део, али уз ''поштовање пре свега''.

Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1242

Slazem se ali pod uslovom da se celije nalaze u nekom rudniku !
    Тад ће да умисле и пропагирају да су то уствари келије (у брду) а они свеци, мученици...

Боља је опција 2х2, са решеткама.
    Poslednji put ažurirao/la SURbel : 16.12.2009. u 22:04
    "I opet je, ajoj majko, Predrag Strajnić vodio program, kao i tada tokom utakmice, samo što, na njegovu sreću, sada nije bio baš ispred kamere kad je počelo bogohulno skandiranje..."

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio SURbel Pogledaj poruku
    Тад ће да умисле и пропагирају да су то уствари келије (у брду) а они свеци, мученици...

Боља је опција 2х2, са решеткама.
    Nema bolje opcije od kugle i lanca na noge a kramp u ruke...eh da mi je da ih vidim kako tucaju kamen za malo vode i suvog hleba...uz obavezna TV ukljucenja pet puta dnevno u kamenolom...bio bi to najgledaniji program kod nas !
    Poslednji put ažurirao/la MuskoSamBre : 16.12.2009. u 22:16

Početnik
    Učlanjen
    30.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Можда и не треба.

Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1242

Nema bolje opcije od kugle i lanca na noge a kramp u ruke...eh da mi je da ih vidim kako tucaju kamen za malo vode i suvog hleba...uz obavezna TV ukljucenja pet puta dnevno u kamenolom...bio bi to najgledanije program kod nas !
    Добро де , и кугла и ланци су упечатљиви, ал' ја бих за сваки случај ту негде и решетке поставила.

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Đelić: Ne treba da nerviramo susede

16. decembar 2009. | 15:23 | Izvor: Beta Beograd -- Vicepremijer Božidar Đelić kaže da Srbija treba da predlaže nove ideje o napredovanju Evrope, a ne da pretenduje da bude neki lider, što nervira susedne zemlje.

Đelić je na skupu EU i Ugovor iz Lisabona: Nova šansa za Srbiju naveo da se državna administracija uveliko priprema za popunjavanje upitnika za kandidaturu za članstvo u EU i da je od susednih zemalja dobila 4.000 tehničkih pitanja koja su podeljenja ministarstvima.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=16&nav_id=398695

Прво нек људи прочитају саму ту вест, и шта је Ђелић тачно рекао.
    Znaci li to odprilike ovako :

- Srbija treba da prizna Kosovo,kako ne bi nervirala Albance,a i Crnogorce i sve ostale susede koji su ih priznali !

- Srbija treba da prestane da se zalaze za BIH u okvirima Dejstonskog sporazuma i da pristane na njegovu promenu i ukidanje RS kako ne bi nervirala muslimane !

- Srbija treba da se odrekne Vojvodine kako ne bi nervirala Madjare,Hrvate i Canka !

- Srbija treba da pristane na sve pa cak i da se samounisti kako ne bi nervirala Hrvate jer je ocigledno posle konstantnih antisrpskih izjava hrvatskih politicara i antisrpskih postupaka Hrvatske da ih Srbija nervira i samim tim sto postoji !

Ili je mozda najbolje da se nasi polticari a posebno ovi iz DS pod hitno podvrgnu psihijatriskom pregledu jer oni vise ne znaju sta govore sa sve Tadicem na celu kolone !

[/B]
    А ово је само твој додатак, или, исувише слободно тумачење онога што уопште није речено.

(Боље размисли, зашто је баш такво, и зашто се пецаш на вест компоновану и насловљену баш на овај начин, од стране Б92... ).
    Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје најновије гостовање, 6.март.2017: https://www.youtube.com/watch?v=Fi0fQVqWkD0&index=15&list=PLXQrwQ9iEAP3qti DY3XDgw6ZuFS3GgZgf

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio Милунка Савић Pogledaj poruku

А ово је само твој додатак, или, исувише слободно тумачење онога што уопште није речено.

(Боље размисли, зашто је баш такво, и зашто се пецаш на вест компоновану и насловљену баш на овај начин, од стране Б92... ).
    Pa Milunka to su moja razmisljanja i pitanja na koji to nacin ne treba da nerviramo susede ! A posto B92 podrzava DS smatram da su bar tu vest preneli korektno !

Primećen član
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Леонардо Pogledaj poruku
    Према томе може се закључити да Србија треба да се лепо нагузи, ако неко хоће да је *ебе. У супротном, *ебање наше државе од стране других било би противно европским вредностима.
    upravo tako. srbija po tadicevskim izdajnicima treba da bude nonstop naguzena i ovlazena ako ne ovlazena ono podmazana vazelinom , da se slucajno nasi "susedi" ne naljute.

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Pa Milunka to su moja razmisljanja i pitanja na koji to nacin ne treba da nerviramo susede ! A posto B92 podrzava DS smatram da su bar tu vest preneli korektno !
    Вест, оригинална, како заиста гласи, нема баш много везе с овим твојим тумачењима.

Поготово не треба, као прави Србин и патриота, да дајеш овакве "предлоге".

(Чак ни у некаквој... хм... иронији, јер ако је то, није баш успела).

дакле, ето, кажем, Б92 написао тако, а ви одмах потрчасте и упецасте се.
    Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје најновије гостовање, 6.март.2017: https://www.youtube.com/watch?v=Fi0fQVqWkD0&index=15&list=PLXQrwQ9iEAP3qti DY3XDgw6ZuFS3GgZgf

Primećen član
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

na balkanu jedino u albaniji je prosecna plata niza nego u srbiji.

tadic i ds-ovci su na hebali kevu

mislim kako moze da bude velika plata kad nema proizvodnje industrije i privrede. sve su tadic i njegovi lopovi urnisali

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Вест, оригинална, како заиста гласи, нема баш много везе с овим твојим тумачењима.

Поготово не треба, као прави Србин и патриота, да дајеш овакве "предлоге".

(Чак ни у некаквој... хм... иронији, јер ако је то, није баш успела).

дакле, ето, кажем, Б92 написао тако, а ви одмах потрчасте и упецасте се.
    Dobro bre devojcice,hjde objasni ti meni sta to treba da radimo da ne bi nervirali susede

Primećen član
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

da im damo svima jos po komad srbije

da zaboravimo izdamo i izneverimo srbe u crnoj gori republici srpskoj na kosmetu i u hrvatskoj

e onda nasi susedi nece biti nervozni.

na to misle djelic i tadic

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio Tihi2 Pogledaj poruku
    da im damo svima jos po komad srbije

da zaboravimo izdamo i izneverimo srbe u crnoj gori republici srpskoj na kosmetu i u hrvatskoj

e onda nasi susedi nece biti nervozni.

na to misle djelic i tadic
    Pazi,Srbija nikada u svojoj istoriji nije vodila snishodjiviju i ponizniju spoljnu politiku ali je ocigledno da i dalje nerviramo ne samo susede (cak i da Djelic nije to rekao ili da nije mislio to sto je rekao),nego nerviramo i Ameriku i zapadnoevropske zemlje i sto smo ponizniji sve gore prolazimo i zemlja nam postaje sve manja...pa stvarno sta jos treba da uradimo da bi svi oni bili zadovoljni !?

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

To ne menja cinjenicu da vecina(ako ne i svi) politicari treba da osete cari lopate,krampa i drugih sredstava za oplemenjivanje duha!
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio Eric Draven Pogledaj poruku
    To ne menja cinjenicu da vecina(ako ne i svi) politicari treba da osete cari lopate,krampa i drugih sredstava za oplemenjivanje duha!
    Ma svi bre,cak i onaj Krkobabic a i onaj Micunovic...Mladju,Cedu,Canka i slicne da i ne spominjem !

Poznat zplja (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    357

Citat Original postavio SURbel Pogledaj poruku
    Добро де , и кугла и ланци су упечатљиви, ал' ја бих за сваки случај ту негде и решетке поставила.
    Шта решетке, зидове дебеле, а кисеоник само по заслузи, на цевчицу .

Ističe se Danny Elfman (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Djelic: Serbia is a regional leader in the West Balkans for the investors

29. November 2007. | 09:55 17:44

The best guarantee of economic development and EU approximation for Kosovo would be it remained within Serbia
    Serbian Deputy Prime Minister Bozidar Djelic said on Wednesday evening that despite the fact that negotiations on the issue of the future status of Kosovo-Metohija did not result in a compromise, Serbia will continue to look for a solution which would be acceptable to both sides. Speaking at the 6th roundtable organised by London magazine the Economist, Djelic said that with its constructive approach in the negotiations Serbia has proved that it is a regional leader and not without reason is the favourite place in the West Balkans for investors. He said that Serbia cannot prevent some countries from recognising a possible unilateral declaration of independence of Kosovo-Metohija, but he stressed that Serbia will spare no efforts to convince the international community that it is necessary to find a mutually acceptable solution. The Serbian Deputy Prime Minister said that Serbia proposes what is based on facts and reality and that it cannot accept the province's independence, adding that that position is incorporated in the Serbian Constitution and several parliament resolutions. According to him, regardless of the resolution of the Kosovo issue, Serbia will not jeopardise its European future, which however does not mean that Serbia is ready to give up its territorial integrity in exchange for concessions in getting closer to the EU. No one in Serbia would accept that, Djelic underlined and added that the best guarantee of economic development and EU approximation for Kosovo would be it remained within Serbia.(Serbian Government)

http://www.ekonomist.rs/en/news/serbia/30535.print.html

Slične teme

1. Kad će bre više Srbija u EU??
    Autor zadovoljni kupac u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 08.07.2009., 17:08
  2. Zašto Srbi mrze sve nacije i svoje susede?
    Autor Olegunj Obasanj u forumu Politika
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 09.08.2008., 14:17
  3. Za DS i G17+ Kosovo vise nije Srbija?
    Autor Markowac u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.03.2008., 16:37
  4. da li srbija ima vise neprijatelja ili prijatelja
    Autor adem_ks u forumu Politika
    Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 05.03.2007., 10:13
  5. treba mi pomoc da razumem i prevazidjem
    Autor 3EMYHKA u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 26.08.2004., 00:36

Pravila za slanje poruka