tri musketara.. ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dabapas

Aktivan član
Poruka
1.472
prica krece ovako.. bila tri ortaka u bitefu jedno vece , popilo se onako bas dosta i kaze jedan aj sta ga ***** sad cu pozovem agenciju da nam dovedu tri kraljice noci na gajbu !

super kaze jedan , onako krupniji lik a ovaj treci pao u trans , jao kurave brate to sad cu da ih istresem ovo ono , daj meni crnku ne ne ja cu plavusu ustvari ocu crvenokosu tandara mandara i nije ni bitno pokupe se oni odu gajbi , pozovu agenciju , odrade sta treba sipaju po viski svakom i cekaju.. za to vreme taj yebach , taj treci musketar nije zatvorio usta kako ce on ovo i ono i sta sve nece da uradi kad dodju drugarice i .. sta biva?

onaj krupni je odvojio odma jednu sa vrata nije ni gledao koju , odveo je u sobu i poceo da pegla .. ovaj drugi isto tako uzeo ovu jednu (koja nije bila ta koju je ovaj treci **** pola cuke da ce da izabere dok su cekali) i isto poceo da radi radnju.. a sta je treci musketar uradio , mislim ovaj bukac? nista :D 45 minuta je tupio kako ne moze da mu se digne pa mu onda smeta nesto , pa krevet mu nije ok , pa on je ustvari hteo neku sa kratkom kosom i tako :mrgreen:

e sad pitanje.. dal su uvek ti koji su najglasniji u stvari sonje i dal je to nesto za zayebanciju i kako to uopste u daljem zivotu utice na psihu na primer tog treceg musketara , ipak ako cemo realno nije odradio "poso" jel , sto bi se reklo :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top