Stvari koje muškarci ne razumeju

ne nervira me kad ne razume ali me nervira kad se podsmeva,potcenjuje i smatra to starima drugog reda vaznosti
mm savrseno razume moju potrebu za dnevno nocnom zatim kremom za predeo oko ociju,pilingom i maskom i desava se da mi kupi ponesto ,medjutim u stanju je da se tome ruga kad se nadje u drustvu drugih pripadnika svog pola :roll:
ne razume da zelim da izlazim bez njega,da imam svoj secret garden
 
Koliko sam ja primetila, ne razumeju šta će mi pun neseser kozmetike kad negde putujem. a ja sam racionalna i pakujem samo najosnovnije, ali za njih je to previše. ovo me ne nervira :)

jedan moj bivši nije razumeo zašto mi treba 10 min da u prodavnici odlučim koji ću sok da kupim :lol:

Niko mi nije zamerio što tračarim :lol:
 
Dodaj na spisak da ne razumemo da recenice imogu imati drugo znacenje osim onog koje je ocigledno :lol:

Ovo je skoro u potpunosti odlika muškog pola i potpuno se neopravdano prebacuje na žene, valjda da bi se, opet igrom reči, prikrilo činjenično stanje koje ih karakteriše kao, u suštini, pičkice.

Znači još nisam srela muškarca koji će otvoreno i jasno reći ono što misli. Razloga sam našla dva. Ili:

1. Je kukavica koja očekuje da druga osoba sve razjasni umesto njega, kako bi izbegao ulogu zloće;
2. Jednostavno ne misli.
 
Pripadnici jačeg pola ne shvataju kod žene, šta sve? PMS, cipele, tračarenje....
I koliko vas to nervira?

....mLogo:mrgreen:

....i što sve hoće da znaju....šta ste pričale kad ste toliko vremena provele
zajedno....:eek:..ništa......kako ništa....a sedele ste 5h (nijeistinaalajde):evil:
...jel se niste ispričale na poslu...pa sad morate toliko da pričate telefonom:eek:
kao da se na posao ide da bi se pričalo sa koleginicom....i kao da se pred svima
priča sve......:evil:
....smorovi:mrgreen:
 
Čak, šta više, sama ideja ide u totalnu kontru drugoj stereotipnoj zamerci ženama, a to je da previše analiziraju. Kao takve, sklone su mnooooogo više i jasnije da objasne situaciju i kažu tačno ono što misle.

Muškarci, koliko god imali godina, uvek će misliti da je kul što tako kao "sve kažu u tri reči" (a u stvari se trude da zvuče maksimalno dvosmisleno, trosmisleno, desetosmisleno...) i onda to nazivaju jednostavnom komunikacijom :lol: gde jednostavno izjednačavaju sa - jasno.
 
Čak, šta više, sama ideja ide u totalnu kontru drugoj stereotipnoj zamerci ženama, a to je da previše analiziraju. Kao takve, sklone su mnooooogo više i jasnije da objasne situaciju i kažu tačno ono što misle.

Muškarci, koliko god imali godina, uvek će misliti da je kul što tako kao "sve kažu u tri reči" (a u stvari se trude da zvuče maksimalno dvosmisleno, trosmisleno, desetosmisleno...) i onda to nazivaju jednostavnom komunikacijom :lol: gde jednostavno izjednačavaju sa - jasno.

Vic na temu:

Provele dve zene 20 godina na robiji u jednoj istoj celiji....

Nakon tog vremena jednu sud pomiluje i ona se spremi za izlazak..

Kada su se oprostile i slobodna krenula na vrata celije da izadje, ona druga joj doviknu: "Hej, stani, da ti samo jos ovo ispricam....!" :mrgreen:
 
Pripadnici jačeg pola ne shvataju kod žene, šta sve? PMS, cipele, tračarenje....
I koliko vas to nervira?

ma, boli me uvo...pre sam uvek obraćala pažnju na koješta, ali kad sam videla da pažljivost nije bitna (i ne primećuje je niko), a da ipak trpim, onda se od tada ponašam kako mislim - da mi neće biti ugroženo raspoloženje....što reče doktorka - bitno je da je meni potaman.

Većina muškaraca ne razume zašto su žene koje nemaju ni jednu drugaricu sumnjive :)
Zato što se njima lepo smeškaju.

ovo je tačno.
 
ne nervira me kad ne razume ali me nervira kad se podsmeva,potcenjuje i smatra to starima drugog reda vaznosti
mm savrseno razume moju potrebu za dnevno nocnom zatim kremom za predeo oko ociju,pilingom i maskom i desava se da mi kupi ponesto ,medjutim u stanju je da se tome ruga kad se nadje u drustvu drugih pripadnika svog pola :roll:
ne razume da zelim da izlazim bez njega,da imam svoj secret garden
zadnji put kada sam bila doma je brat napravio komentar u slicnom stilu
pa sam morala da se suocim sa njim kasnije i objasnim mu neke stvari
sad po stare dane poceo da degradira na teen nivo :neutral:

ti koji izigravaju jaja u drustvu, kao da ih ne poznajes, su mi jos nizi od onih koji se busaju u grudi poput majmuna i privatno i u drustvu
 
meni kod zena smeta shto su tolko komplikovne i pune komplexa i raznh gluposti pa ti mora da pogadjash shta ce ona da misli da si ti mislio kad si reko neshto( i to uvek najgoru mogucu soluciju koja prostodushnom i dobornamernom mushkom mozgu nikada ne bi ni pala na pamet)
suptilna mera pasvine agresivnosti i uspostavljanja mentalne dresure..ili samo ******* u mozak kad su nerwozne da se zabawe i prodje wreme
 
meni kod zena smeta shto su tolko komplikovne i pune komplexa i raznh gluposti pa ti mora da pogadjash shta ce ona da misli da si ti mislio kad si reko neshto( i to uvek najgoru mogucu soluciju koja prostodushnom i dobornamernom mushkom mozgu nikada ne bi ni pala na pamet)
suptilna mera pasvine agresivnosti i uspostavljanja mentalne dresure..ili samo ******* u mozak kad su nerwozne da se zabawe i prodje wreme

...evo jednog od primera "šta nervira žene kod muškaraca"...:mrgreen:
 
potrebzu da se stalno dokaszuje ljubav, makar i verbalno

potrebu za ničim izazvanom nežnošću koja može i da se zadrži na tome - ne mora da dođe do sexa

potrebu da nas oslovljavaju nekim deminutivom čak i u društvu

potrebu da kad kažemo baš izgledam bljak kaže ma ne ...

potebu da kad kažemo da smo debele kažu e ne baš tako žena treba da izgleda

potrebu da smo jedine i jedinstvene
 
meni kod zena smeta shto su tolko komplikovne i pune komplexa i raznh gluposti pa ti mora da pogadjash shta ce ona da misli da si ti mislio kad si reko neshto( i to uvek najgoru mogucu soluciju koja prostodushnom i dobornamernom mushkom mozgu nikada ne bi ni pala na pamet)
suptilna mera pasvine agresivnosti i uspostavljanja mentalne dresure..ili samo ******* u mozak kad su nerwozne da se zabawe i prodje wreme

eto sad i mentalne dresure
a pre toga svakako i kompleksa

svaka zena sanja ovakvog muskarca
 

Back
Top