Otvoreno pismo gradonačelniku Beograda: Draganu Djilasu

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Dragane, prijatelju, poznaniče, sugradjanine, evo koristim ovaj forum da vam se ovako obratim, a vezao za sutrašnji najavljeni generalni štrajk Taxista Beograda i drugih gradova u Srbiji.

Tražim od vas da na narednoj sednici gradske Vlade staviš predlog, o poništavanju i stavljanju van snage svih taxi vozila na teritoriju Beograda.

Zašto je ovo važno:

-Zato što bi time sprečili najavljeni i bilo koje druge štrajkove istih persona, i pred njim bi grad moga da ispostavi nova pravila ponašanja za Taxi službu u Beogradu.

-Dakle, nadobudnu gospodu treba naterati da potpiše novo rešenje o dozvoli, koje bi glasilo:
ovim potpisujem da sam primio rešenje o dizvoli o Taxi službi na teritoriji cele Srbije, i da ću poštovati svako pravilo ponašanja, zakona, akta, dopune zakona koji od mene traži u cilju unapredjenja Taxi službe.

-Ko neće da potpiše gore ponudjeno rešenje, neće nikada biti regularni Taxista u Srbiji, a ko potpiše, nema pravo na štrajk, jer lepo piše u novom rešenju šta treba da radi, da bi imao dozvolu.

.Kako što vidite, regularnim taxistima ne bi bilo dozvoljeno po njihovom potpisu da ikada štrajkuju, a ovi drugu koji to ne bi potpisali, mogu da štrajkuju koliko im volja.

Videli ste gospodine Djilas šta traže taxisti u štrajkaćim zahtevima, to više vuče na kriminal, no na neke normalne razloge .

-Traže od vas Dragane da još 3 pune godine voze neopevane krševe, prljave taljige, auta koja su nabavljana sa koca i konopca i ko zna kojeg auto placa i otpada.

-Traže da im se ne uvodi fiskalna kasa, jer oni misle da su u rangu advokata i intelektuelaca koje niko ne sme da kontroliše i nadgleda.

-Traže da se odloži primena motora Euro 3, 4 na još koju godinu, ne bi li mogli još da zagadjuju Beograd i periferiju istog.

-Traže da samo oni koji trenutno imaju dozvole to mogu da rade do kraja života, ostalima to treba zakonom zabraniti, čak je i to jedan od njihovih krimnalnih i vanustavnih zahteva.

Ima tu još idiotskih, bezobraznih i glupih zahteva od strane TAXI-saveza, ali i ovi nabrojani su tolko skandalozni, da Vam Dragane ne preostaje ništa, no da ih ismejete, da im pokažete da ne mogu šibicari da Vam odredjuju pravila rada, ponašanja te važne grane privrede, grada i drušva.
 
Poslednja izmena:
Nepotrebno.
Dozvoljeno im je da strajkuju, ali tako sto nece izaci da rade nego nek sede kuci i nek vezu goblene.
Zaista, ono sto oni rade prevazilazi svaki zdrav razum, a ni drzava nije puno bolja, pa oni sebi daju za pravo da tako reaguju.
Ko god da protestuje, saobracaj bi trebalo da se odvija normalno i Grad treba jednostavno da im zabrani blokiranja saobracaja u kljucnim ulicama, posebno u situaciji kad je isti vec dovoljno blokiran zbog snega.

Ali dzaba zabrana kad nema prinude, pa sam za to da se Gradu vrate ingerencije nad policijom na teritoriji Beograda
 
Nepotrebno.
Dozvoljeno im je da strajkuju, ali tako sto nece izaci da rade nego nek sede kuci i nek vezu goblene.
Zaista, ono sto oni rade prevazilazi svaki zdrav razum, a ni drzava nije puno bolja, pa oni sebi daju za pravo da tako reaguju.
Ko god da protestuje, saobracaj bi trebalo da se odvija normalno i Grad treba jednostavno da im zabrani blokiranja saobracaja u kljucnim ulicama, posebno u situaciji kad je isti vec dovoljno blokiran zbog snega.

Ali dzaba zabrana kad nema prinude, pa sam za to da se Gradu vrate ingerencije nad policijom na teritoriji Beograda

Шта бре само полиција,
И Београдски Гарнизон да се под хитно стави Ђиласу на располагање са све топовима, тенковима и авијацијом ....

Ионако се Шуки више шврћка по белом свету него што овде води бригу о Министарству које му је поверено ....

:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
 
Druzis se sa kriminalcima?


:think: А можда је неки учесник из Великог Брата ил' Свадба 48 сати...а можда и неки од избачених са Фарме...све су то " Драганчетови" пајтоси будући да је власник Емотиона , па ...тако се знају :sad2:
 
resenje je prosto,razbucati monopol taksista i uvesti konkurenciju,pa da vidim ko ce da strajkuje,ovako su zasticeni ko beli medvedi

По'апсити,
кола запленити и поделити најистакнутијим чланова ДС-а
који су дали највећи допринос у предизборниом кампањама ...

:super::super::super::super::super:
 
:think: А можда је неки учесник из Великог Брата ил' Свадба 48 сати...а можда и неки од избачених са Фарме...све су то " Драганчетови" пајтоси будући да је власник Емотиона , па ...тако се знају :sad2:

He, he, znam Dragana od 87 godine...dakle, kad nije imao možda ni leba da jede , što bi se reklo, a tada je bio student...dakle, ne znam ga sa emotiona koji vi gledate, već iz neke druge priče, to jest iz radio priče, Indeks priče.
Eto nije duhoviro kao tvoj komentar gore, ali je istinit.
 
He, he, znam Dragana od 87 godine...dakle, kad nije imao možda ni leba da jede , što bi se reklo, a tada je bio student...dakle, ne znam ga sa emotiona koji vi gledate, već iz neke druge priče, to jest iz radio priče, Indeks priče.
Eto nije duhoviro kao tvoj komentar gore, ali je istinit.

А јел ти шапнуо рецепт за богаћење,
онако другарски ...
 
He, he, znam Dragana od 87 godine...dakle, kad nije imao možda ni leba da jede , što bi se reklo, a tada je bio student...dakle, ne znam ga sa emotiona koji vi gledate, već iz neke druge priče, to jest iz radio priče, Indeks priče.
Eto nije duhoviro kao tvoj komentar gore, ali je istinit.


Па што му се онда обраћаш преко Крсте ?:think::mrgreen:

Окрени човеку фон па му кажи све што ти је на срцу, слаба фајда да ће те чути одавде...овако...бар још вечерас:zper::p

п.с. '87 су сви имали 'леба да једу...немо' лажеш овај подмладак овуда:rtfm::lol:
 
Па што му се онда обраћаш преко Крсте ?:think::mrgreen:

Окрени човеку фон па му кажи све што ти је на срцу, слаба фајда да ће те чути одавде...овако...бар још вечерас:zper::p

п.с. '87 су сви имали 'леба да једу...немо' лажеш овај подмладак овуда:rtfm::lol:

Hm, pa ko kaže da mu to danas nisam rekao, a sad to ovde opisao, da ne bede da radim nešto tajno...ti si vidim protivu javnosti rada i delanja.
Ma bilo je leba 87, ali crnog, a nije bilo para za koleče .
 

Hm, pa ko kaže da mu to danas nisam rekao, a sad to ovde opisao, da ne bede da radim nešto tajno...ti si vidim protivu javnosti rada i delanja.
Ma bilo je leba 87, ali crnog, a nije bilo para za koleče .


Да, и...чекамо одговор...миссим шта је он теби на то одговорио?:p

п.с. Опет лажеш...колачи су се јели у свакој кући и то од белог брашна , а црни 'леба још није био модеран и пожељан , те га нису ни правили масовније:mrgreen:

цццц, опет шириш дезинформације да ти наивна омладина поверује:rtfm:
 
Ovo je stvarno postalo totalno ludilo.:confused:

Ko god ima neki problem, odmah blokira saobracaj u BG. Razumem protest, razumem potrebu za isterivanjem svojih prava, ali..Pobogu! Da li mora 2.5mil. grad da dozivi kolaps zbog toga?

Ja nemam tih problema, jer mi je kancelarija 3 stanice od kuce, ali razumem ljude koji ne mogu da se vrate sa posla do ponoci zato sto je nekom dunulo da na taj nacin kazni Beogradjane.

Pri tom se niko od odgovornih nece ni pocesati po glavi zbog toga..

Ovome se mora stati na kraj! :rtfm:
 
Да, и...чекамо одговор...миссим шта је он теби на то одговорио?:p

п.с. Опет лажеш...колачи су се јели у свакој кући и то од белог брашна , а црни 'леба још није био модеран и пожељан , те га нису ни правили масовније:mrgreen:

цццц, опет шириш дезинформације да ти наивна омладина поверује:rtfm:

Ама фолирант најобичнији,
'86,'87,'88 смо имали пара више него икада ...
Радио сам у школи и имао 1700-1800 ДМ плату,
ауто сам купио на часну реч за тридесетак чекова (у 6 рата) и одмах га подигао ... Гориво никада нисам сипао на литар него "напуни мајсторе" ...
Посао није нашао само онај ко није хтео да ради ...

Нервирају ме такви, ал' шта се ту може ...

:roll::roll::roll::roll::roll:
 
Nepotrebno.
Dozvoljeno im je da strajkuju, ali tako sto nece izaci da rade nego nek sede kuci i nek vezu goblene.
Zaista, ono sto oni rade prevazilazi svaki zdrav razum, a ni drzava nije puno bolja, pa oni sebi daju za pravo da tako reaguju.
Ko god da protestuje, saobracaj bi trebalo da se odvija normalno i Grad treba jednostavno da im zabrani blokiranja saobracaja u kljucnim ulicama, posebno u situaciji kad je isti vec dovoljno blokiran zbog snega.

Ali dzaba zabrana kad nema prinude, pa sam za to da se Gradu vrate ingerencije nad policijom na teritoriji Beograda

TAKO JE! Nek protestuje ko hoce i kako hoce, samo da ne blokiraju saobracaj... :)
 

Back
Top