kraljice noci , a bogami i jutra :S

Dabapas

Aktivan član
Poruka
1.472
sta na primer , 6 ujutru ti ne mozes da spavas , ono dosadno ti , na krsti beda.. padne ti na pamet da okrenes neku kraljicu noci u 6 ujutru i da odes da je kresnes da ubijes cuku vremena..

e sad te kraljice noci u 6 ujutru bas i nisu nesto reprezentativne posebno ako ih probudis :D

aj okrenes 2,3 cisto da se osiguras i krenes.. prva te doceka sa krmeljima u spavacici znaci uplasio si se al ajde sta je tu je udjes unutra i posle 10 minuta spike provalis da nema sanse da je kresnes!

1.pitanje.. kako da se izvuces a da joj ne povredis osecanja.. jel ok da joj das 10 eura sto si je probudio?

krenes kod druge kraljice noci , mislim vec je skoro pola 7 ujutru , dolazis na adresu a ona jos gora od one prve..

2.pitanje.. oces ipak da je opalis da ne ispadne da si se cimao dzabe ili ces da se okrenes i *** vratis se gajbi suva kurrca?
 
sta na primer , 6 ujutru ti ne mozes da spavas , ono dosadno ti , na krsti beda.. padne ti na pamet da okrenes neku kraljicu noci u 6 ujutru i da odes da je kresnes da ubijes cuku vremena..

e sad te kraljice noci u 6 ujutru bas i nisu nesto reprezentativne posebno ako ih probudis :D

aj okrenes 2,3 cisto da se osiguras i krenes.. prva te doceka sa krmeljima u spavacici znaci uplasio si se al ajde sta je tu je udjes unutra i posle 10 minuta spike provalis da nema sanse da je kresnes!

1.pitanje.. kako da se izvuces a da joj ne povredis osecanja.. jel ok da joj das 10 eura sto si je probudio?

krenes kod druge kraljice noci , mislim vec je skoro pola 7 ujutru , dolazis na adresu a ona jos gora od one prve..

2.pitanje.. oces ipak da je opalis da ne ispadne da si se cimao dzabe ili ces da se okrenes i *** vratis se gajbi suva kurrca?

brate ae izdrkaj pre nego li otvoriš neku novu temu
 
ja bih u sluchaju da sam solo, pozvala tebe..brate nije lepo da dajesh pare kod kurave

O pa fala. :) LOL ma ja to samo hipotetichki, u praksi prvo je*emo ku*vu, pa je prebijemo, pa joj otmemo pare, pa navatamo i makroa, pa i njega prebijemo, otmemo mu pare... e onda ako nam se omakne i ako dotichni bash nema srece... onda i njega je*emo. :hahaha: Shala mala, ovaj... znash ti da to meni ne treba. :D Mislim raspale fukse i to. :D Moze ku*va, al' ako ima potvrdu da je chista, diplomu fakulteta i govori najmanje tri strana jezika... :hahaha: LOL ne mogu da prestanem da se zaje*avam... :lol: OK, sad' stvarno ozbiljno. Vazi shto cu da placam ravu svaki put kada mi se digne. :D
 

Back
Top