Maldivi su za Srbe proslost

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Maldivi priznali Kosovo
Blic - Pre 38 minuta

Ministar inostranih poslova Kosova Skender Hiseni saopštio je danas da je usmeno obavešten da su Maldivi 14. decembra priznali nezavisnost Kosova.

Maldivi su 64. država koja je priznala Kosovo, ali su prva država koja je to učinila nakon rasprave o legalnosti proglašenja nezavisnosti Kosova pred Medjunarodnim sudom pravde.

U usmenoj noti koja je preneta Generalnom konzulatu Kosova u Njujorku navodi se da će uslediti i formalna razmena nota izmedju ministara inostranih poslova Kosova Skendera Hisenija i Maldivija Eta Band
 
Mene iskreno zabole za ovo..Ova budjava zemlja me od sledece godine nece videti...Ne mozemo mi tu nista da uradimo brate..Em sto nas niko nista nije ni pitao..Zemlja nam je propast jednom recju...

necu ni ja na maldive, imas pravo. vlaga i memla

maldive_569b2.jpg
 
Poslednja izmena:
Maldivi priznali Kosovo
Blic - Pre 38 minuta

Ministar inostranih poslova Kosova Skender Hiseni saopštio je danas da je usmeno obavešten da su Maldivi 14. decembra priznali nezavisnost Kosova.

Maldivi su 64. država koja je priznala Kosovo, ali su prva država koja je to učinila nakon rasprave o legalnosti proglašenja nezavisnosti Kosova pred Medjunarodnim sudom pravde.

U usmenoj noti koja je preneta Generalnom konzulatu Kosova u Njujorku navodi se da će uslediti i formalna razmena nota izmedju ministara inostranih poslova Kosova Skendera Hisenija i Maldivija Eta Band

Ti malo kasnis ili... nesto ne stima?
evo ti link iz blica jos u februaru o priznanju kosova tada:hahaha:
http://www.blic.rs/politika.php?id=79901

deo texta:
Politika
Maldivska Ostrva priznala Kosovo
Autor: Beta | 19.02.2009. - 16:46
Maldivska Ostrva su priznala Kosovo, i to je 55. država koja je to učinila, saopštio je danas ministar inostranih poslova Kosova Skender Hiseni.
Na konferenciji za novinare u Prištini, on je rekao da je primio pismo od ministra spoljnih poslova Maldivskih Ostrva u kojem ga on informiše da je ta država priznala Kosovo
 
Ti malo kasnis ili... nesto ne stima?
evo ti link iz blica jos u februaru o priznanju kosova tada:hahaha:
http://www.blic.rs/politika.php?id=79901

deo texta:
Politika
Maldivska Ostrva priznala Kosovo
Autor: Beta | 19.02.2009. - 16:46
Maldivska Ostrva su priznala Kosovo, i to je 55. država koja je to učinila, saopštio je danas ministar inostranih poslova Kosova Skender Hiseni.
Na konferenciji za novinare u Prištini, on je rekao da je primio pismo od ministra spoljnih poslova Maldivskih Ostrva u kojem ga on informiše da je ta država priznala Kosovo

A za to su dobili i mito pa je precednik Maldiva jos tada naredio istragu.
http://www.borba.rs/content/view/3640/123/

deo texta:
Nakon lobiranja kosovskih političara Maldivi su priznali Kosovo 19. februara. Međutim, samo dve nedelje kasnije, predsednik Muhamed Našid naredio je policiji da ispita tvrdnje da su pripadnici vlade primili mito da donesu tu odluku. Navodni mito od dva miliona dolara, prema maldivskim medijima, isporučio je kosovski biznismen Bedžet Pacoli

tako da nisu priznali sada posle rasprave u UN-u,nego jos pre 10 meseci
 

Back
Top