magnet za vodu na poklon

valja

Obećava
Poruka
75
Telefonom sam obaveštena da sam dobila na poklon magnet za prečišćavanje vode.Stigla mi je pozivnica za večeru(4 osobe) u hotelu Novi Sad.Zanima me kakvo davljenje treba da pretrpim za uzvrat.Do sada sam bila na dva mesta,pa iako firme imaju različita imena prezentacija je ista.Radi se o vunenoj posteljini, pa mislim da je možda opet to u pitanju.
Da li neko zna čime se bavi firma Lupo Line?
 
Prodaju cebad od merino vune i valjaju masazne stolice za 1300 eura a ja jos bolju kupio za 100. jos kad sam hteo da uzmem vizit kartu lik mi ladno kaze da se ne foliram`kao kupicu` i da se to sad kupuje ili nikad vise. A magnet za vodu je fora da te privuku. ekao sam sam sebi da vise nikad necu ici na takav tip prezentacija.
 
Cek bre, magnet za vodu i vunena cebad? Nesto mi to prilicno razlicito, kako ste to povezali?

Inace ima neka prica sa tim magnetima kao one narukvice za reumu sto su bile aktuelne... samo ovi imaju sirok asortiman i prokrili su jako mnogo oboljenja i sve delove tela :D, tako da imaju i ogrlice, priveske, narukvice, neke zafrkancije sto se kace na odecu.. itd. Uglavnom prodaju kao nakit, ima i zlata sa parcencetom magneta. I za vodu su smislili nesto, kao dobro je piti "namagnetisanu" vodu. :D
Ma... pricam ti pricu. Smaraju...
 
Nema sličnosti samo zavaravaju trag.Prvi put sam dobila neki jastuk koji se posle mesec dana pretvorio u grudve,drugi put neke plastične posude za brašno...sad ovo, a svi prodaju vunu.
Ovi što prodaju magnete su posebna grupa smarača.
 

Back
Top