Čemu služe izbori u Srbiji ?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Čemu služe izbori u Srbiji ?

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Čemu služe izbori u Srbiji ?

Ne stvarno ljudi. žene, deco, pitam Vas sve: čemu služe izbri u Srbiji ?

-Da izaberemo vlast koja će nas zastupati, koja će nam poboljšavati uslove življenja i postojanja možda ?

Daj ljudi, ne budimo doveka budale, izbori u Srbiji služe, samo da bi uposlili, zaposlili, uhlebili i finansiski zbrinuli par hiljada birokrata, koji dalje zapošljavaju svojih par hiljada službenika, to jest poznanika, drugova, ujaka, stričeva, kumova i strini.

Dakle, ima li razlike u Srbiji od 90-te do jutros, da li je na vlasti SPS, DSS, DS, SRS ili XYZ-stranka ? Nema bre ljudi, to je jasno i Filipu Višnjiću, a ne okatim gradjanima grada Čikaga iz SAO SRBIJE.

Dobro bre, kada se to zna, kada vidimo da naše stranke, vlast, vodi računa isključivo za sebe same, donosi zakone, propise, akte, koji odgovaraju samo njima samima, što ih pobogu biramo te iste takve po 20 puta ?

U čemu je kvaka , fora, poenta, interes ? Ajde Alija, da je više vojske, to jest birača, ili je u pitanju čisti nepatvoreni mazohizam i pomankanje sivih ćelija u kori mozga.

Hm, možete videti iz izloženog, da Srbija nema nikakav izbor na takozvanim IZBORIMA ?
    Glasao za PERU, DJOKU, VASU, MILETA , isto vam je to, zašto se pobogu pecamo na reč IZBORI, koji to izbor, kad nemaš izbor da biraš nešto bolje, no imamo izbor da glasamo uvek za istog, ili goreg na vlasti.

Zanimljivo je to u vezi izbora kod nas, što gradjani Srbije plaćaju političare da rade za njih, a oni te pare koriste da bi radili sve poslove u državi za sebe lično i personalno.
    Dobro, neko će reći, znamo to sve, šta da radimo čoveče, nismo pametni više ?

Ajd da dam neki predlog, neko rešenje za ovo vrzino političko srpsko kolo, gde nas političari prave budalama i pavijanima.

Daklem, kad već dajemo pare preko poreza, ja bih ukinuo stranke, politiku komletnu kao takvu, nego bi lepo ovako uredio te stvari.

Raspisao bih tender za Vlast u Srbiji, uslovi bi bili sledeći:

-Pravo na tender i prijavu da vladate Srbijom imaju oni pojedinci, grupe ljudi, koji dolaze iz zemalja gde je godišnji bruto nacionalni dohodak minimum 50 hiljada dolara.

-Pravo da se prijavi na tender da vrši Vlast u Srbiji, imali bi osobe koje nemaju 100 kumova, šklolskih drugova, ortaka iz ulice i uže i šire rodjake po celom svetu.

-Prednost na konkursu bi imali državljani Švajcarske, Danske, Norveške, Luksenburga, Nemačke, Austrije i ostalih zemalja u tom rangu.

P.S. Mislim da bez ove radikalne stvari, bez ovakvog pristupa nas običnih gradjana, mi ćemo još 100 godina biti SOMALIJA u EVROPSKOJ UNIJU ako bude ušli nekada. Ako ima neko bolje predlog, moj sttopiram,a taj dajem na razmatranja, ali sumnjam u to, a sumnja je znak inteligencije.
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Podrazumevano Re: Čemu služe izbori u Srbiji ?

Za asfaltiranje puteva...
    “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet.” - Milo Djukanović

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Citat Original postavio Neznanko Pogledaj poruku

-Da izaberemo vlast koja će nas zastupati, koja će nam poboljšavati uslove življenja i postojanja možda ?

Daj ljudi, ne budimo doveka budale, izbori u Srbiji služe, samo da bi uposlili, zaposlili, uhlebili i finansiski zbrinuli par hiljada birokrata, koji dalje zapošljavaju svojih par hiljada službenika, to jest poznanika, drugova, ujaka, stričeva, kumova i strini.

Dakle, ima li razlike u Srbiji od 90-te do jutros, da li je na vlasti SPS, DSS, DS, SRS ili XYZ-stranka ? Nema bre ljudi, to je jasno i Filipu Višnjiću, a ne okatim gradjanima grada Čikaga iz SAO SRBIJE.

Dobro bre, kada se to zna, kada vidimo da naše stranke, vlast, vodi računa isključivo za sebe same, donosi zakone, propise, akte, koji odgovaraju samo njima samima, što ih pobogu biramo te iste takve po 20 puta ?

U čemu je kvaka , fora, poenta, interes ? Ajde Alija, da je više vojske, to jest birača, ili je u pitanju čisti nepatvoreni mazohizam i pomankanje sivih ćelija u kori mozga.

Hm, možete videti iz izloženog, da Srbija nema nikakav izbor na takozvanim IZBORIMA ?
    Glasao za PERU, DJOKU, VASU, MILETA , isto vam je to, zašto se pobogu pecamo na reč IZBORI, koji to izbor, kad nemaš izbor da biraš nešto bolje, no imamo izbor da glasamo uvek za istog, ili goreg na vlasti.

Zanimljivo je to u vezi izbora kod nas, što gradjani Srbije plaćaju političare da rade za njih, a oni te pare koriste da bi radili sve poslove u državi za sebe lično i personalno.
    Dobro, neko će reći, znamo to sve, šta da radimo čoveče, nismo pametni više ?

Ajd da dam neki predlog, neko rešenje za ovo vrzino političko srpsko kolo, gde nas političari prave budalama i pavijanima.

Daklem, kad već dajemo pare preko poreza, ja bih ukinuo stranke, politiku komletnu kao takvu, nego bi lepo ovako uredio te stvari.

-Pravo na tender i prijavu da vladate Srbijom imaju oni pojedinci, grupe ljudi, koji dolaze iz zemalja gde je godišnji bruto nacionalni dohodak minimum 50 hiljada dolara.

-Pravo da se prijavi na tender da vrši Vlast u Srbiji, imali bi osobe koje nemaju 100 kumova, šklolskih drugova, ortaka iz ulice i uže i šire rodjake po celom svetu.

-Prednost na konkursu bi imali državljani Švajcarske, Danske, Norveške, Luksenburga, Nemačke, Austrije i ostalih zemalja u tom rangu.

P.S. Mislim da bez ove radikalne stvari, bez ovakvog pristupa nas običnih gradjana, mi ćemo još 100 godina biti SOMALIJA u EVROPSKOJ UNIJU ako bude ušli nekada. Ako ima neko bolje predlog, moj sttopiram,a taj dajem na razmatranja, ali sumnjam u to, a sumnja je znak inteligencije.
    Da bi sekli sume,pravili papire i pozivali ljude na lazno glasanje.
    Žene ne znaju da poštuju, nego da vole.

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

MISAO KOJA NIJE UMELA DA MISLI
    DUGO JE VLADALA SRBIJOM
    I SADA RECI NESTO STO JE JASNO
    SASVIM JE KASNO....

Poznat Курир_Ђокица (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    106

Da biste vi ovdi na politiku imali o čem da trućate...
    Di je moj moped? Mora da je završija u Moravu...
    http://www.youtube.com/watch?v=Vgk8jmzNa9Y

Domaćin Ledzer (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    145

Citat Original postavio Курир_Ђокица Pogledaj poruku
    Da biste vi ovdi na politiku imali o čem da trućate...
    Vazno da ti imas o cemu da lupetas na Lj iS.
    https://www.youtube.com/watch?v=Ti5OaadrS9I

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Halix Pogledaj poruku
    Za asfaltiranje puteva...
    A bilo bi lepo da sem naslova, bar malkice pročitaš šta piše ispod naslova.
    Inače čestitam ti na brzini.
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.895
    Reputaciona moć
    826

Trosenju para i stvaranju iluzija kod naroda da ce izborima nesto promeniti.
    SUDIJA : OLUJA JE UDRUZENI ZLOCINACKI PODUHVAT!

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Waterfall Pogledaj poruku
    I za tu konstataciju nam je potrebno dve decenije...mislim,šta reći, lako je vladati pavijanima.

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

A bilo bi lepo da sem naslova, bar malkice pročitaš šta piše ispod naslova.
    Inače čestitam ti na brzini.
    Nisam imao vremena....
    “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet.” - Milo Djukanović

Ističe se random. (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio Istocni Vetar Pogledaj poruku
    MISAO KOJA NIJE UMELA DA MISLI
    DUGO JE VLADALA SRBIJOM
    I SADA RECI NESTO STO JE JASNO
    SASVIM JE KASNO....
    Свака ти част.
    Не вади ме без потребе, не враћај ме без части.

Poznat Курир_Ђокица (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    106

Citat Original postavio Ledzer Pogledaj poruku
    Vazno da ti imas o cemu da lupetas na Lj iS.
    Mi sa LJiS bar ebemo poneštoj... a vi ovdi ste skroz prolupali od zagorelštinu.....jedno što znate jes' da se ebete medjusobno u mozak.... a čak ni toj ne znate kakoj treba.....
    Di je moj moped? Mora da je završija u Moravu...
    http://www.youtube.com/watch?v=Vgk8jmzNa9Y

Domaćin Ledzer (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    145

Citat Original postavio Курир_Ђокица Pogledaj poruku
    Mi sa LJiS bar ebemo poneštoj... a vi ovdi ste skroz prolupali od zagorelštinu.....jedno što znate jes' da se ebete medjusobno u mozak.... a čak ni toj ne znate kakoj treba.....
    Hm...necu da ovde spamujem...
    Ali tek da znas...ovde ima frajera kakvih nema ni u masti korisnica sa Lj i S
    A i dame su
    https://www.youtube.com/watch?v=Ti5OaadrS9I

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    662

Izbori ne sluze nicemu,nista se ne menja.Biraj koga hoces,oni sastave vladu kako im se svidi.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Невероватно - како болестан предлог ... ти би да нас продаш онако све ђутуре СТРАНЦИМА и земљу и људе и све... интересантно.... нешто овако болесно може да смисли једино идидада од свих корисника на овом пдф...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    145

Kao grupna psihoterapija za penzionere.

Otkad nestadose redovi za ulje i secer..svinjski ispraznio cekaonice, a vecina presla na tekuce pa nema reda ni za penzije, izbori su jedina radost "treceg doba" .

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Да сјаше Мурта а узјаше Курта...

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Waterfall Pogledaj poruku
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

[B]

Zanimljiv predlog, ali vodi u protektorat.

Mozda je postenije bilo postaviti temu kao : ciji protektorat hocete?

Ja ipak "glasam" za Tiku Spica, cak i taj (seljak) ce pre da ostvari rezultat nego ovi na vlasti (iz "kruga dvojke").

Iskusan bobanjov (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    191

Да се лопови мало изротирају.

У политици дуго важи правило ... доста си лапао ти - ајд' сад мало ја.

Свака нова власт не предузима ништа против бивше (за коју су причали све и свашта) јер ... врана врани не вади очи !

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Zanimljiv predlog, ali vodi u protektorat.

Mozda je postenije bilo postaviti temu kao : ciji protektorat hocete?

Ja ipak "glasam" za Tiku Spica, cak i taj (seljak) ce pre da ostvari rezultat nego ovi na vlasti (iz "kruga dvojke").
    Hm, pišem li ja pakistanski...kažem u postu da mi rasisujemo tender, konkurs za vlast, za istu tražimo rezultate, a dajemo svakom platu 5 puta veću no što je ima u svojoj zemlji...isplati se, jer kod nas na hiljade političara kradu, a celu vlast u Srbiji može da drži par desetina službenika i političara iz EU-a recimo.
    Kakav protektorat, pa nama trebaju oni, a ne mi njima, da ljudi moji koristite neki deo organa za razmiljanje.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Hm, pišem li ja pakistanski...kažem u postu da mi rasisujemo tender, konkurs za vlast, za istu tražimo rezultate, a dajemo svakom platu 5 puta veću no što je ima u svojoj zemlji...isplati se, jer kod nas na hiljade političara kradu, a celu vlast u Srbiji može da drži par desetina službenika i političara iz EU-a recimo.
    Kakav protektorat, pa nama trebaju oni, a ne mi njima, da ljudi moji koristite neki deo organa za razmiljanje.
    Pa ono sto ti hoces, to je cist protektorat, pazi da nije!

Kad raspises tender za strancima, sta je to?

I uopste, kako te nije sramota da strancu das vlast u Sbiji - zasto to isto ne bi obavljao neki anonimni, ali ozbiljan Srbin?

Nego lupetas gluposti...sram da te bude!

Tema ti je ionako 0 samo si joj dao privlacan naziv i to je sve!

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Pa ono sto ti hoces, to je cist protektorat, pazi da nije!

Kad raspises tender za strancima, sta je to?

I uopste, kako te nije sramota da strancu das vlast u Sbiji - zasto to isto ne bi obavljao neki anonimni, ali ozbiljan Srbin?

Nego lupetas gluposti...sram da te bude!

Tema ti je ionako 0 samo si joj dao privlacan naziv i to je sve!
    Dobro, konačno neko ko govori i razume Afganistanski. Respekt,
    Nego daj te tvoje petičarske i nobelovske postove?

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Dobro, konačno neko ko govori i razume Afganistanski. Respekt,
    Nego daj te tvoje petičarske i nobelovske postove?
    Evo ti.

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Evo ti.
    Nabucala si 13000 poruka, a sem zadnjice nemaš čime da se pohvališ. Respekt bre.

Slične teme

1. Cemu sluze moderatori?
    Autor Kilavi Radonja u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 25.08.2007., 20:20
  2. Cemu sluze kondomi kod Indusa!
    Autor *+*+*+*+* u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.05.2006., 02:13
  3. Cemu sluze *.pf fajlovi?
    Autor Tipkaros u forumu Softver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 09.08.2004., 14:56
  4. CEMU SLUZE PRIJATELJI !!!!!
    Autor dema u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 22.04.2004., 21:52
  5. Cemu sluze animacije na Siemens c 60?
    Autor sm u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.02.2004., 15:42

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •