malo o G17

munjoliki

Domaćin
Poruka
4.324
G17 plus obeležio sedmi rođendan u prisustvu predsednika Srbije Borisa Tadića
DINKIĆ: Nismo bili dovoljno u opoziciji

Beograd - Od sedam godina koliko G17 plus postoji, samo pola godine je bio u opoziciji, što nije dobro. Neki ljudi postali su članovi stranke zarad lične koristi. Međutim, oni nisu shvatili da je politika samo način da se pomogne da građani žive bolje.

Neću biti zadovoljan dok ti ljudi ne budu isključeni iz stranke. Uvek ću biti u koaliciji sa onima koji politiku vide samo kao sredstvo za poboljšanje života običnih ljudi - rekao je predsednik G17 plus Mlađan Dinkić na jučerašnjem koktelu povodom sedmog rođendana te stranke, održanom u hotelu Kontinental.

Dinkić je naveo da će i dalje biti u strateškom partnerstvu sa DS, čiji je predsednik Boris Tadić prisustvovao koktelu.

Koktelu su prisustvovali i Rasim Ljajić, predsednik Socijaldemokratske partije Srbije i Dragan Marković Palma, predsednik Jedinstvene Srbije. Zanimljivo je da je domaćin Dinkić kasnio na proslavu, pa ga je i predsednik Tadić čekao desetak minuta.
http://www.danas.rs/vesti/politika/dinkic_nismo_bili_dovoljno_u_opoziciji.56.html?news_id=179211


Čuveni G17 od eksperata do stranke.Stvarno,u čemu je to kvalitetna ekipa iz G17 kada su u kontinuitetu u svim vladama od 2000-e,još malo pa deset godina vlasti.
Ajde oni prvobitni u vlasti DOS-a pa i nekako,ali od kada ih predvodi Dinkić,terete se za dosta afera i non-stop su se punili novinski članci,više kurir i sl.novine,optužbama za kriminal i lopovluk.
Dokle će trajati Dinkić & company ?
 
Dokle će trajati Dinkić & company ?
Док се као и у свим нормалним земљама, не забрани сајентолошка секта, под маском политичке странке.

Сајентолози нигде на западу немају више прођу (сем у УСА и Француској) где су им главне филијале.

Где год дођу падне најгора пљачка, онако ''експертска''.
 
Г-17+ ... случај за Риплија.

Сакупе се највеће лопурде, формирају странку, уђу у политику, парламент, власт ... заштите се функцијама, имунитетима, фотељама ... узму све што је у овој земљи везано за паре, финансије, створе свој новчани феуд и почну да 'оправљају' земљу. Ево већ 10 година то чине са минималном подршком бирачког тела ... а резултати су видљиви на све стране. Битно је да је биг бос ове булументе проглашен за најбољег министра финансија на свету. По тој логици, требали би смо да будемо друга Швајцарска, Јапан ... а ми пропали к'о моода кроз исцепане гаће !
 
Jedina strranka desnog centra, koja se lažno ne udvara sirotinji raji...
Do njih su DS, a lažni desničari su SRS tradicionalno, inače su neopevana levica Mirine provinjencije.
DSS-sve kilavi Radovani, koji politiku koriste da bi Srbiju držali Mitološki u doba Mamuta i Dinosaurusa.
Ostali nisu važni, sem ako neko ne misli da je SNS nešto blaža varijanta SRS-a, a jeste,
 
Jedina strranka desnog centra, koja se lažno ne udvara sirotinji raji...

p020.gif
p020.gif
p020.gif
 
Г-17+ ... случај за Риплија.

Сакупе се највеће лопурде, формирају странку, уђу у политику, парламент, власт ... заштите се функцијама, имунитетима, фотељама ... узму све што је у овој земљи везано за паре, финансије, створе свој новчани феуд и почну да 'оправљају' земљу. Ево већ 10 година то чине са минималном подршком бирачког тела ... а резултати су видљиви на све стране. Битно је да је биг бос ове булументе проглашен за најбољег министра финансија на свету. По тој логици, требали би смо да будемо друга Швајцарска, Јапан ... а ми пропали к'о моода кроз исцепане гаће !

Izvini nisu "najvece lopurde" formirale stranku vec je ta stranka nastala iz nevladine organizacije koja se zvala G-17 i kuju su cinili reditelj Goran Paskaljevi i mnogi drugi umetnici, kao i Boza Djelic, Aleksandar Vlahovic i ostali koji su kasnije usli u DS. G-17 je nastala kada je krenula da obara lopovsku vladu Zorana Zivkovica, Bebe, Cede, Janjujesvica i raskrinkala mutne radnje njihove vlade.

Da nije bilo G-17 mi sad ne bismo znali za mutne radnje Zivkoviceve vlade, pre svih Kolesara, Janjusevica i poslanika DS-a koji glasaju iz Bodruma i Soluna. Jedino je G-17 imala hrabrosti da ih raskrinka.
 
Izvini nisu "najvece lopurde" formirale stranku vec je ta stranka nastala iz nevladine organizacije koja se zvala G-17 i kuju su cinili reditelj Goran Paskaljevi i mnogi drugi umetnici, kao i Boza Djelic, Aleksandar Vlahovic i ostali koji su kasnije usli u DS. G-17 je nastala kada je krenula da obara lopovsku vladu Zorana Zivkovica, Bebe, Cede, Janjujesvica i raskrinkala mutne radnje njihove vlade.

Da nije bilo G-17 mi sad ne bismo znali za mutne radnje Zivkoviceve vlade, pre svih Kolesara, Janjusevica i poslanika DS-a koji glasaju iz Bodruma i Soluna. Jedino je G-17 imala hrabrosti da ih raskrinka.



E sad si me sasvim ubedila !!!

Ja mislim da su se ovi G17 "experti" uplašili da posle ovih navedenih lopuža za njih neće ostati ništa pa su morali na silu da intervenišu i oslobode ih fotelja.

A ako misliš da grešim dokaži.
 
E sad si me sasvim ubedila !!!

Ja mislim da su se ovi G17 "experti" uplašili da posle ovih navedenih lopuža za njih neće ostati ništa pa su morali na silu da intervenišu i oslobode ih fotelja.

A ako misliš da grešim dokaži.
Sto u njihove motive sumnjas a ne sumnjas u motive Radikala kada zidaju bazene u svojim dvoristima ili kada gadjaju predsedavajuceg skupstine sa cipelom o 400e. Svugde ima lopova ali ih vise ima u SRS, DS, SPS, LDP.

sta da dokazem kad ti nista ne dokazujes nego prepricavas propagandu iz mafijaskih listova.
 
Izvini nisu "najvece lopurde" formirale stranku vec je ta stranka nastala iz nevladine organizacije koja se zvala G-17 i kuju su cinili reditelj Goran Paskaljevi i mnogi drugi umetnici, kao i Boza Djelic, Aleksandar Vlahovic i ostali koji su kasnije usli u DS. G-17 je nastala kada je krenula da obara lopovsku vladu Zorana Zivkovica, Bebe, Cede, Janjujesvica i raskrinkala mutne radnje njihove vlade.

Da nije bilo G-17 mi sad ne bismo znali za mutne radnje Zivkoviceve vlade, pre svih Kolesara, Janjusevica i poslanika DS-a koji glasaju iz Bodruma i Soluna. Jedino je G-17 imala hrabrosti da ih raskrinka.
Јес' вала ... све уметник до уметника.
А Ђелић и Влаховић ... највећи 'уметници'. Први од нигде ничега, пардон, тетке и њеног кауча до десетина милиона еврића. Други министар приватизације, тј. крађе, отимачине, грабежа ... колико и какве је провизије тај узео :sad2: Ето њих двојица за пример, 'уметнички' се накрали.
Него, шта би са оним изнешеним милијардама на Кипру, у чији траг је Млађа ушао ... па напрасно постао - мутав :think:
E sad si me sasvim ubedila !!!

Ja mislim da su se ovi G17 "experti" uplašili da posle ovih navedenih lopuža za njih neće ostati ništa pa su morali na silu da intervenišu i oslobode ih fotelja.

A ako misliš da grešim dokaži.
Страшан је то страх, параноја, фобија ... 'бем ли га шта ... да ће они пре тебе све да отму а за тебе ће да остане шипак ... или мућак.
Зато их експерти склонили, засели ... па к'о скаквци јурнули на кинту. Г17 је елементарна непогода која је задесила Србију ... и траје ли траје :sad2:
 
Јес' вала ... све уметник до уметника.
А Ђелић и Влаховић ... највећи 'уметници'. Први од нигде ничега, пардон, тетке и њеног кауча до десетина милиона еврића. Други министар приватизације, тј. крађе, отимачине, грабежа ... колико и какве је провизије тај узео :sad2: Ето њих двојица за пример, 'уметнички' се накрали.
Boza Djelic i Vlahovic su clanovi DS Borisa Tadica. Znaci opet gresis.
 
Sto u njihove motive sumnjas a ne sumnjas u motive Radikala kada zidaju bazene u svojim dvoristima ili kada gadjaju predsedavajuceg skupstine sa cipelom o 400e. Svugde ima lopova ali ih vise ima u SRS, DS, SPS, LDP.

sta da dokazem kad ti nista ne dokazujes nego prepricavas propagandu iz mafijaskih listova.

O čemu ti to pričaš ?
Kakve cipele od 400e ?
Kakvi SRS, DS, SPS, LDP ?
Kakvi bazeni ?

Ovde de priča o G17 !
Ovde se priča o oružanom pljačkašu banke !
Ovde se priča o lopovima koji 40.000e zarađuju svake sekunde a ne o cipelama o 400e.
Ovde se priča o stranki koja je ovu državu zadužila najmanje 30 milijardi evra a bar 1/2 tih para završila je u džepovima pojedinaca iz G17. Možda jedan debeli deo i u tvojom čim ih braniš.
Ovde se priča o pojedincima koji su "privatizovali" državna preduzeća smatrajući ih revolucionarnom nagradom i ratnim trofejom.
Ovde je reč o licima koji su sami sebi prodavali tuđa preduzeća za 1e.
Ima još mali milion prekršaja koji imaju duboku pozadinu u sferi organizovanog kriminala a ti to sve odličnoi znaš .....

A znaj i da će doći neko kod vas po svoje....
 
Poslednja izmena:
Glavni na vlasti su bili DS do 2003, od 2003. DSS pa onda opet DS. Riba se cisti od glave.

Preduzeca za 1e je prodavala samo Demokratska Stranka i to Miodragu Kosticu koji je bio 90ih direktor DSa ako se secas.
Koji su to lopovi? Ja cula da samo Nemanja Vidic toliko zaradjuje i to ne svake sekunde nego nedeljno.
Kako moze stranka koja nije na vlasti da zaduzi drzavo, ako je neko zaduzio drzavu to su DS i DSS. Da je nisi mozda ti zaduzio kada si bio u DSu ili DSS pa sad prebacujes loptu.
Ministar za privatizaciju koliko se secam je bio Aleksandar Vlahovic iz Demokratske Stranke Borisa Tadica.
Korupcije ima u svim zemljama u tranziciji, ali treba traziti krivce u strankama koje su glavne na vlasti.

Iznesi neke cinjenice a ne samo ono sto si procitao u kuriru.
 
Poslednja izmena:
A ko je bio guverner u vreme Djindjiceve vlade?
Sta bese sa parama na Kipru, Nacionalnom Stedionicom, aferom Pancir, aferom Aeorodrom, Jelasicevom vilom i umesanoscu u aferu kofer itd.
 
Sto ga Djindjic nije smenio? Ko je bio sef poslanicke grupe DOS za vreme Djindjiceve vlade?
U aferu kofer koliko se secam su bili umesani samo visoki funkcioneri SPSa i DSSa Ivica Dacic i Dejan Mihajlov.

Nemam pojma sto ga Djindjic nije smenio. Mozda zato sto je jednako bio uvucen u lopovluk kao ostali ili je samo zmirkao na to.
U aferu kofer bio je umesan tadasnji viceguverner Dejan Simic.
Inace odgovor je bash kakav sam ocekivao.

Da nam jos kazes sta je sa Fijatom i besplatnim akcijama?
 
G17 plus obeležio sedmi rođendan u prisustvu predsednika Srbije Borisa Tadića
DINKIĆ: Nismo bili dovoljno u opoziciji

Beograd - Od sedam godina koliko G17 plus postoji, samo pola godine je bio u opoziciji, što nije dobro. Neki ljudi postali su članovi stranke zarad lične koristi. Međutim, oni nisu shvatili da je politika samo način da se pomogne da građani žive bolje.

Neću biti zadovoljan dok ti ljudi ne budu isključeni iz stranke. Uvek ću biti u koaliciji sa onima koji politiku vide samo kao sredstvo za poboljšanje života običnih ljudi - rekao je predsednik G17 plus Mlađan Dinkić na jučerašnjem koktelu povodom sedmog rođendana te stranke, održanom u hotelu Kontinental.

Dinkić je naveo da će i dalje biti u strateškom partnerstvu sa DS, čiji je predsednik Boris Tadić prisustvovao koktelu.

Koktelu su prisustvovali i Rasim Ljajić, predsednik Socijaldemokratske partije Srbije i Dragan Marković Palma, predsednik Jedinstvene Srbije. Zanimljivo je da je domaćin Dinkić kasnio na proslavu, pa ga je i predsednik Tadić čekao desetak minuta.
http://www.danas.rs/vesti/politika/dinkic_nismo_bili_dovoljno_u_opoziciji.56.html?news_id=179211


Čuveni G17 od eksperata do stranke.Stvarno,u čemu je to kvalitetna ekipa iz G17 kada su u kontinuitetu u svim vladama od 2000-e,još malo pa deset godina vlasti.
Ajde oni prvobitni u vlasti DOS-a pa i nekako,ali od kada ih predvodi Dinkić,terete se za dosta afera i non-stop su se punili novinski članci,više kurir i sl.novine,optužbama za kriminal i lopovluk.
Dokle će trajati Dinkić & company ?

:bljak:
 
Glavni na vlasti su bili DS do 2003, od 2003. DSS pa onda opet DS. Riba se cisti od glave.

Preduzeca za 1e je prodavala samo Demokratska Stranka i to Miodragu Kosticu koji je bio 90ih direktor DSa ako se secas.
Koji su to lopovi? Ja cula da samo Nemanja Vidic toliko zaradjuje i to ne svake sekunde nego nedeljno.
Kako moze stranka koja nije na vlasti da zaduzi drzavo, ako je neko zaduzio drzavu to su DS i DSS. Da je nisi mozda ti zaduzio kada si bio u DSu ili DSS pa sad prebacujes loptu.
Ministar za privatizaciju koliko se secam je bio Aleksandar Vlahovic iz Demokratske Stranke Borisa Tadica.
Korupcije ima u svim zemljama u tranziciji, ali treba traziti krivce u strankama koje su glavne na vlasti.

Iznesi neke cinjenice a ne samo ono sto si procitao u kuriru.


A odakle beše došao taj Vlahović ?
Taj G17 sebe smatrao nekom višom klasom ili najverovatnoije nadljudima a za bazu su uzeli DS i tako ste se razmileli u sve pore gde je postojao i jedan dinar. I sve ste počistili da više nema nigde ni jedne pare.

Osnovna poslovanja je slobodan protok robe i kapirala. Gde su pare ako je protok para slobodan ?
Kod koje lopurde se slio sav novac u državi ? Kod dinkića a možda si baš ti ta funjara. I to me ne bi uopšte začudilo.
Treba li da nabrajam ona kriminalna dela koja je dinkić napravio ?
Pa to zna svako a za svako delo sleduju dugogodišnje kazne.
Nema dana a da neku prevaru ne napravi. Šta misliš koliko će se tek saznati o vašoj kriminalnoj prošlosti kada završi u zatvoru gde mu je mesto već 10 godina ?

Lopovima je mesto u zatvoru a kompletan G17 svinjac treba da bude pohapšen i da se onda polako prečisti ko je kriv a ko nije. Mada mislim da tu nema nevinih.
 

Back
Top