Prvi Masoni
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Prvi Masoni

Primećen član
    Učlanjen
    20.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Prvi Masoni

Ozbiljna studija o masonima pokazuje da je rec o organizaciji jos od antickog sveta sa Nimrodom i planom o svetskoj vladi.

Primećen član
    Učlanjen
    20.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Prvi Masoni

Koreni "slobodnog zidarstva" su u drevnom Vavilonu i Egipatskim skolama misterija. Pet hiljada godina kasnije jedan od najvise rangiranih masona,George Bush Stariji, se moze sresti na njihovim sastancima u Houstonu. "Drevne civilizacije su u rusevinama, ali nas, Masonski red, odoleva vremenu i raste u uticaju." pise Veliki masonski komandant Albert Pike (na toj funkciji 1859-1891), u ezotericnoj knjizi o Masonima u kojoj detaljno obajasnjava masonske stepene i njihove zadatke. (Masoni su ovu knjigu morali stititi pod pretnjom smrti.)

Poslednji put ažurirao/la Swerdlow : 16.12.2009. u 03:46

Primećen član
    Učlanjen
    20.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    44

Molila bih da se prestane sa organizovanim spamovanjem i promovisanjem masona, jer cu u protivnom traziti od moderatora da se postovi obrisu, a inicijatori cele price sankcionisu.

Iskusan Padre (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    148

Citat Original postavio Swerdlow Pogledaj poruku
    Molila bih da se prestane sa organizovanim spamovanjem i promovisanjem masona, jer cu u protivnom traziti od moderatora da se postovi obrisu, a inicijatori cele price sankcionisu.
    Reci mi molim te samo na osnovu cega ako znamo da se pojedine ugledne licnosti u Srbiji javno deklarisu da pripadaju ovoj organizaciji? To da li nekog volimo ili ne je drugi padez.

Domaćin HappyFuneral (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

I mene zanima zasto bi se na nekoj temi o Masonima zabranilo da neko ne bude protiv njih?
    A koja je to knjiga o kojoj pricas? Ne mogu da komentarisem nesto sto nisam procitao...

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

verovatno misli na "moral i dogmu..."

Primećen član
    Učlanjen
    20.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio HappyFuneral Pogledaj poruku
    I mene zanima zasto bi se na nekoj temi o Masonima zabranilo da neko ne bude protiv njih?
    Nemam ja nista protiv to sam namerno napisala zato sto je na isti nacin Demister, autor teme "Prvi Iluminati" zapretio nama ostalima da ce da nas prijavljuje moderatorima ako pisemo protiv njih. Ako ce on mene da prijavi na njegovoj temi, ja cu njega na mojoj.

Domaćin HappyFuneral (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Nemam ja nista protiv to sam namerno napisala zato sto je na isti nacin Demister, autor teme "Prvi Iluminati" zapretio nama ostalima da ce da nas prijavljuje moderatorima ako pisemo protiv njih. Ako ce on mene da prijavi na njegovoj temi, ja cu njega na mojoj.
    Ne... On je rekao da nece da se njegova tema pretvori u raspravu o reptilima i da ce da prijavi svakog ko pokusa da prica o njima.... Nije rekao da ne smes da pises protiv njih...

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ozbiljna studija o masonima pokazuje da je rec o organizaciji jos od antickog sveta sa Nimrodom i planom o svetskoj vladi.
    bas me zanima koja je to "ozbiljna studija"...

Primećen član
    Učlanjen
    20.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio HappyFuneral Pogledaj poruku
    Ne... On je rekao da nece da se njegova tema pretvori u raspravu o reptilima i da ce da prijavi svakog ko pokusa da prica o njima.... Nije rekao da ne smes da pises protiv njih...
    Ne...Pa i ja sam rekla da necu da mi neko sa drugarima namerno spamuje temu i promovise iste i da cu prijaviti svakog ko to radi...Nisam rekla da ne smes da pises dobro o masonima...

Ističe se turbo_ajvar (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio milica cobanica Pogledaj poruku
    bas me zanima koja je to "ozbiljna studija"...
    i ja bih voleo da cujem odgovor na ovo pitanje. Postoje i teorije da su i Adam i Eva masoni, i Noe itd. njihovo poreklo se zvanicno ne zna! postoje samo nagadjanja..

Poznat G.H.O.S.T. (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    109

Koreni "slobodnog zidarstva" su u drevnom Vavilonu i Egipatskim skolama misterija. Pet hiljada godina kasnije jedan od najvise rangiranih masona,George Bush Stariji, se moze sresti na njihovim sastancima u Houstonu. "Drevne civilizacije su u rusevinama, ali nas, Masonski red, odoleva vremenu i raste u uticaju." pise Veliki masonski komandant Albert Pike (na toj funkciji 1859-1891), u ezotericnoj knjizi o Masonima u kojoj detaljno obajasnjava masonske stepene i njihove zadatke. (Masoni su ovu knjigu morali stititi pod pretnjom smrti.)

Albert Pike se trudio da unisti stepene Slobodnog zidarstva jer mu se nisu dopadali...
    Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Primećen član IvantheJedi (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Ne...Pa i ja sam rekla da necu da mi neko sa drugarima namerno spamuje temu i promovise iste i da cu prijaviti svakog ko to radi...Nisam rekla da ne smes da pises dobro o masonima...
    Sto da ne?

Slične teme

1. masoni u srbiji...
    Autor gost 114587 u forumu Teorije zavera
    Odgovora: 1328
    Poslednja poruka: 18.12.2015., 22:37
  2. SRBI--MASONI
    Autor anarog u forumu Politika
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 01.02.2012., 03:47
  3. MASONI U OFANZIVI!
    Autor Koschei.Besmertnii u forumu Politika