Kako ukloniti

Gugleta

Zainteresovan član
Poruka
428
A fino su mi govorili...
Ali ja nisam nista primjecivao...
Cak mi je jedna prijateljica rekla da je pola ormara tako unistila...

I tako ja veceras izvadim neku svijetlozutu posteljinu iz masine, kad tamo...pa i corav bi primjetio :mrgreen:
Dakle - kako uklanjate fleke od sperme ???

Da li je u pitanju bio samo zajeb u kolicini deterdjenta ili sta?
Ja sam vec spreman da posteljinu stavim na otkuhavanje (uprkos riziku da vise ne bude zuta), ali sta cu ako uflekam neku skupu garderobu???

Dakle, muskarcine upomoc :lol: :lol: :lol:
 
A fino su mi govorili...
Ali ja nisam nista primjecivao...
Cak mi je jedna prijateljica rekla da je pola ormara tako unistila...

I tako ja veceras izvadim neku svijetlozutu posteljinu iz masine, kad tamo...pa i corav bi primjetio :mrgreen:
Dakle - kako uklanjate fleke od sperme ???

Da li je u pitanju bio samo zajeb u kolicini deterdjenta ili sta?
Ja sam vec spreman da posteljinu stavim na otkuhavanje (uprkos riziku da vise ne bude zuta), ali sta cu ako uflekam neku skupu garderobu???

Dakle, muskarcine upomoc :lol: :lol: :lol:

Hehe koji si ti biser.....ima jedna pasta koja skida fleke od krvi (to sam slučajno provalila) pa ako skida te fleke skinuče i ove od sperme.;)
 
A fino su mi govorili...
Ali ja nisam nista primjecivao...
Cak mi je jedna prijateljica rekla da je pola ormara tako unistila...

I tako ja veceras izvadim neku svijetlozutu posteljinu iz masine, kad tamo...pa i corav bi primjetio :mrgreen:
Dakle - kako uklanjate fleke od sperme ???

Da li je u pitanju bio samo zajeb u kolicini deterdjenta ili sta?
Ja sam vec spreman da posteljinu stavim na otkuhavanje (uprkos riziku da vise ne bude zuta), ali sta cu ako uflekam neku skupu garderobu???

Dakle, muskarcine upomoc :lol: :lol: :lol:

imamo masine koje rade na 90 te koristimo deterdzent...zamisli...:lol:
 
Ne znam, u skorije vrijeme nisam nesto bacao po posteljini. Kada sam bio klinac pa ono kada 20 puta na dan drkam pa mi ostane na svakakvoj odjeci, ali srece da su te stvari bacene da se ne sjecam svoje nepreciznosti!:hahaha:
 
Imas bluzu koja kosta 150 € i stavis je u masinu koja radi na 90...zamisli :mrgreen:
S predpranjem :lol:

Kakve to veze ima koliko košta, sama se neće oprati a i ako kupuješ tako skupu garderobu na svakoj piše na koliko se stepeni pere i da li može u mašini ili je moraš prati na ruke....hm....sa kakvim ja sve ‚‚genijima‚‚ moram da razmenim mišljenje:manikir:
 
:roll:
E, nemojte me jæbati...

Posteljinu sam oprao na 60 s predpranjem i nije pomoglo.
A posle pranja i na 60, vecina te gadrerobe od 150 € izgleda kao garderoba od 15€. U ostalom vecina ove nove garderobe nemoze izdrzati vise od 40.
Znam jel sam je greskom par puta ubacio na pogresnu temperaturu :D

I dakle???
Vise deterdjenta mi je palo na pamet, vanish mi je takodje pao na pamet, ali bi volio konkretan savjet koji pouzdano radi.
Mislim, zvuci mi nevjerovatno da bas niko nije imao slican problem...

Gdje su sad svi forumski vamp sex manijaci :mrgreen:
 
:roll:
E, nemojte me jæbati...

Posteljinu sam oprao na 60 s predpranjem i nije pomoglo.
A posle pranja i na 60, vecina te gadrerobe od 150 € izgleda kao garderoba od 15€. U ostalom vecina ove nove garderobe nemoze izdrzati vise od 40.
Znam jel sam je greskom par puta ubacio na pogresnu temperaturu :D

I dakle???
Vise deterdjenta mi je palo na pamet, vanish mi je takodje pao na pamet, ali bi volio konkretan savjet koji pouzdano radi.
Mislim, zvuci mi nevjerovatno da bas niko nije imao slican problem...

Gdje su sad svi forumski vamp sex manijaci :mrgreen:

pa...ne znas odabrat ni mjesto, ni vrijeme...ni garderobu
nema tu pomoci :mrgreen:
 
odluci se, sinak, jal pricas o lancunu od 150 evra ili o...krpicama od 150 evra...

u prvom slucaju lud si ako za posteljinu dajes 150 evra...
u drugom slucaju...pazljivije biraj kad sta oblacis...i svlacis...:mrgreen:
Ne radi se o prvom slucaju, a brine me drugi slucaj...nikad ne reci nikad :mrgreen:

Nije da svaki dan hodam u krpicama od 150 €, daleko od toga - ali u krajnjem slucaju, sta god da je u pitanju, glupost mi je da se upropasti na takav nacin.



ps:
I dalje cekam provjeren savjet.....
 
Ne radi se o prvom slucaju, a brine me drugi slucaj...nikad ne reci nikad :mrgreen:

Nije da svaki dan hodam u krpicama od 150 €, daleko od toga - ali u krajnjem slucaju, sta god da je u pitanju, glupost mi je da se upropasti na takav nacin.



ps:
I dalje cekam provjeren savjet.....

nisi ti normalan...svaki bolji deterdzent ce ti oprat ves kako treba...:roll:
 

Back
Top