U Srbiji na crno radi 20.000 Kineza!

Vintage

Iskusan
Banovan
Poruka
5.196
U Srbiji najmanje 20.000 Kineza radi na crno, upozoravaju u Uniji poslodavaca! Dragoljub Rajić iz Unije kaže za Press da je podatak Nacionalne službe za zapošljavanje o 223 kineska državljanina koja imaju dozvolu za rad „smešan", jer samo u Beogradu radi između 4.000 i 5.000 neprijavljenih Kineza!

I posle se tvrdi da nema posla

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/92036/U+Srbiji+na+crno+radi+20.000+Kineza!.html
------------------------------------------------------------------------
kinezi-kraj.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel ovo znaci da Kinezi ne biraju posao i uslove rada ili su domacini lenji ?

Tesko da ce da vidis kineza kako radi za nekog domaceg poslodavca..
Svi oni rade samo za sebe i svoje..

To sto jedna porodica prijavi radnju (neki biznis), uz njih dodje do 3 do 4 porodice za koje se stvaraju uslovi da to isto urade..
A to da se mnoze vise nego sto smeju u kini je sasvim tacno, a joste i takvu decu daju na cuvanje domacim ljudima koji za 24-to satnu brigu za dete dobijaju od 300 evra i vise..

Sto se tice nataliteta kineza, tu ih jos ne mozete da stignete, makar i brojali 32 deca...

Tacka.:rtfm:
 
Naravno da su Srbi lenji, bozebezveze, ko sme da sumnja u to uopste. Ma treba nas pobiti sve sto pre, kad vec ne mozemo tako brzo sami da propadnemo.
Pa Kinezi uvoze svoju robu i to Srbi ne mogu da rade jer Kinezi imaju olakšice iz svoje države,a manji deo radi u poljoprivredi na Jugu Srbije i tu su već pokazali da od neplodne zemlje mogu da naprave čudo...Ono što Srbin baci oni uzmu i obnove:neutral:
 
Mislim da je Srbima ispod casti da rade te poslove. I mislim da ce tako i ostati. Pre ce izginuti nego pristati na to. SRbi imaju neki ponos ( tj vise kvaziponos xD). Isto tako Srbin nece da ima dete (uglavnom) osim ako nema dobru platu siguran posao itd. I to je realno ok msm lepo izgleda, ali oznacava kraj naroda. ali bolje to nego kao kinezi i indonezani 20 sati u swet fabrikama
 
pa sta rade?

ma znam, rade po kuci, sluze mastere a onda ih izmasiraju svojim uskim zutim vulvama.

znam ja sve, samo se pravim blesav, ocu da saznam kolko jos ima pametnih ko ja.

Brate ne ozbiljan sam uopste ne rade to xD.
Rade ovako na primer na buvljaku u Pancevu drze one standove ( inace da vidis koliko para oni tamo zarade bruka) i tako to. One normal stuff. I obicno su bas cool obucene i onako cool su kineskinje ^_^. Ocu i ja z:(
 
Brate ne ozbiljan sam uopste ne rade to xD.
Rade ovako na primer na buvljaku u Pancevu drze one standove ( inace da vidis koliko para oni tamo zarade bruka) i tako to. One normal stuff. I obicno su bas cool obucene i onako cool su kineskinje ^_^. Ocu i ja z:(

o ima ih raznih, ovde u kenyadi ih je pun vagon. i to imas male, visoke, guzate, sisate, sve zavisi iz koje provincije dolaze.

i da ti kazem, koza im je jedanput, nogice uvek fine, a podlozne su autoritetu, tako da su ko kucenca kad se usrece i nadju si crnokosog, plavookog belca.

to ceka na vratima ceo dan da se vratis sa posla a onda skakuce sa isplazenim jezikom kad te vidi.

mrtav sam ozbiljan
 

Back
Top