Policija: Raspadamo se, bre!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Buvlja pijaca
- DŽEMPERI: Kvalitet očajan, samo što se ne raspadnu
- KOŠULJE: Puštaju boju, brzo se cepaju
- PANTALONE: Nedostaju dugmad i gajke, puštaju boju
- CIPELE: Brzo se raspadaju, nema uložaka, od znojenja se dobijaju gljivična oboljenja
- ČIZME: Loš kvalitet, policajci kupuju druge sami
- OKLOP: Pretežak, ako policajac padne, dvojica moraju da ga podižu
- ŠTIT: Težak i glomazan
- ŠLEM I VIZIR: Raspadaju se prilikom „kamenovanja"

Policija se žali na kvalitet opreme- kažu jedino je pendrek kvalitetan!

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...:+Oprema+nam+je+gora+nego+u+vreme+Slobe!.html
 
Buvlja pijaca
- DŽEMPERI: Kvalitet očajan, samo što se ne raspadnu
- KOŠULJE: Puštaju boju, brzo se cepaju
- PANTALONE: Nedostaju dugmad i gajke, puštaju boju
- CIPELE: Brzo se raspadaju, nema uložaka, od znojenja se dobijaju gljivična oboljenja
- ČIZME: Loš kvalitet, policajci kupuju druge sami
- OKLOP: Pretežak, ako policajac padne, dvojica moraju da ga podižu
- ŠTIT: Težak i glomazan
- ŠLEM I VIZIR: Raspadaju se prilikom „kamenovanja"

Policija se žali na kvalitet opreme- kažu jedino je pendrek kvalitetan!

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...:+Oprema+nam+je+gora+nego+u+vreme+Slobe!.html

Ovo je istina, moj sestric koji je pajkan bas skoro kupio nove duboke zimske cipele za sluzbu jer kaze ove sto su dobili nisu ni za suvo vreme a koamo li po ovom kijametu.
 
Ето, па је л' има НЕШТО - БИЛО ШТА што ова жута ... није упропастила... срамота, бламажа - и на шта ће да личи наша полиција у тако смрддљивој опреми... ?*=*)#$(/%/$#)(?#$*?=#=*)($%?/)( ....... битанге једне.........
 
Poslednja izmena od moderatora:
bichuj me Stojane :mrgreen:

pa zato se oni vataju pendreka, znaju gde je najtvrdje :)

Mila moja, treba se upitati u kom im je stenju SUZAVAC,jer je vise no plakanje. Licno sam kijala,kasljala,plakala ...Niko mi nije kriv sama sam sebe dovela u to stanje .Uzvikivala sam PLACI NARODE,jer su nekma nedaleko od mene krenule suze....Tim gromoglasnim uzvikom udahnula sam dim i suzavac.Kako kod nas nije bio u upotrebi i zastareo ,dobro sam ga zapamtila...
Happiness,Vodjena ovim iskustvom upozoravam da i o roku trajanja suzavca treba voditi tacuna....
Pendreke zanemarujem jer sam se sebi zaklela kad milicija trenira strogocu mene niko nece iz kuce istjerati.:per:
 
Јадни дротови, сва срећа да је усвојен нови ЗОБС па ће кажњавањем возача моћи да обнове неквалитетну опрему. Чуди ме да се на возни парк се нису жалили.
 
Јадни дротови, сва срећа да је усвојен нови ЗОБС па ће кажњавањем возача моћи да обнове неквалитетну опрему. Чуди ме да се на возни парк се нису жалили.

stvarno...proslo godinu dana kako voze auto a ne daju im da ih rashoduju i kupe za 3 zute banke za svoju decu....nema smisla :sad2:
 
Buvlja pijaca
- DŽEMPERI: Kvalitet očajan, samo što se ne raspadnu
- KOŠULJE: Puštaju boju, brzo se cepaju
- PANTALONE: Nedostaju dugmad i gajke, puštaju boju
- CIPELE: Brzo se raspadaju, nema uložaka, od znojenja se dobijaju gljivična oboljenja
- ČIZME: Loš kvalitet, policajci kupuju druge sami
- OKLOP: Pretežak, ako policajac padne, dvojica moraju da ga podižu
- ŠTIT: Težak i glomazan
- ŠLEM I VIZIR: Raspadaju se prilikom „kamenovanja"

Policija se žali na kvalitet opreme- kažu jedino je pendrek kvalitetan!
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...:+Oprema+nam+je+gora+nego+u+vreme+Slobe!.html


Па то и јесте најбитнији део "демократске" опреме! :lol:
 
Mila moja, treba se upitati u kom im je stenju SUZAVAC,jer je vise no plakanje. Licno sam kijala,kasljala,plakala ...Niko mi nije kriv sama sam sebe dovela u to stanje .Uzvikivala sam PLACI NARODE,jer su nekma nedaleko od mene krenule suze....Tim gromoglasnim uzvikom udahnula sam dim i suzavac.Kako kod nas nije bio u upotrebi i zastareo ,dobro sam ga zapamtila...
Happiness,Vodjena ovim iskustvom upozoravam da i o roku trajanja suzavca treba voditi tacuna....
Pendreke zanemarujem jer sam se sebi zaklela kad milicija trenira strogocu mene niko nece iz kuce istjerati.:per:

Од силне среће народи је ударио сузавац на очи :lol:
 
У систему јавне набавке који је на снази и где важи само један критеријум а то је најнижа цена,нормално је да се са опремом дешава то што се дешава!То је исто и у здравству,школству итд.Какво ђубре од ,рецимо,средстава за хигијену користе болнице,добро смо још и живи као нација....али то је,ето,демократија!
 
Poslednja izmena:
Buvlja pijaca
- DŽEMPERI: Kvalitet očajan, samo što se ne raspadnu
- KOŠULJE: Puštaju boju, brzo se cepaju
- PANTALONE: Nedostaju dugmad i gajke, puštaju boju
- CIPELE: Brzo se raspadaju, nema uložaka, od znojenja se dobijaju gljivična oboljenja
- ČIZME: Loš kvalitet, policajci kupuju druge sami
- OKLOP: Pretežak, ako policajac padne, dvojica moraju da ga podižu
- ŠTIT: Težak i glomazan
- ŠLEM I VIZIR: Raspadaju se prilikom „kamenovanja"

Policija se žali na kvalitet opreme- kažu jedino je pendrek kvalitetan!

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...:+Oprema+nam+je+gora+nego+u+vreme+Slobe!.html

Нека се јаве Милошевићу (пардон..Дачићу)
 
Е, па сада ће директно добити инструкције шта је најбоље. Чим се министар врати. Ионако мора доћи до унифицирања и усклађивања стандарда. Не само у полицији. Зато су оба и отишла на исто место.
 

Back
Top