Škola za negu lepote

indisindi

Obećava
Poruka
66
Volela bih da polaznice kurseva u Školi za negu lepote na NU Božidar Adžija sa mnom podele svoja iskustva, da li su zadovoljne, da li cene opravdavaju kvalitet, da li se zaista stekne znanje i veština za kvalitetan samostalni rad...
Koji kurs se najviše isplati...? :manikir:

Sve informacije će mi značiti... :hvala:
 
Poslednja izmena:
Volela bih da polaznice kurseva u Školi za negu lepote na NU Božidar Adžija sa mnom podele svoja iskustva, da li su zadovoljne, da li cene opravdavaju kvalitet, da li se zaista stekne znanje i veština za kvalitetan samostalni rad...
Koji kurs se najviše isplati...? :manikir:

Sve informacije će mi značiti... :hvala:
Mogu ja?
Divni su kursevi, odrzavaju se u fenomenalnom ambijentu, zavese su onako na cvetice pa prosarano sljokicama, milina jedna...
Ja sam zavrsio kurs za samostalnog sminkera intimnih delova, odsek "sitan vez", zadovoljan sam predavanjima, cene su malo vise nego na drugim kursevima ali se isplati.
Profesorice su prijatne i izlaze u susret i trude se da odgovore na sva pitanja pa cak i da licno pokazu i objasne razne tehnike.
Preporucujem...
 
Mogu ja?
Divni su kursevi, odrzavaju se u fenomenalnom ambijentu, zavese su onako na cvetice pa prosarano sljokicama, milina jedna...
Ja sam zavrsio kurs za samostalnog sminkera intimnih delova, odsek "sitan vez", zadovoljan sam predavanjima, cene su malo vise nego na drugim kursevima ali se isplati.
Profesorice su prijatne i izlaze u susret i trude se da odgovore na sva pitanja pa cak i da licno pokazu i objasne razne tehnike.
Preporucujem...

:zcepanje:
 
jel ima neki kurs za shminkanje? z:D
Ima, otiđi na njihov sajt z;)

Mogu ja?
Divni su kursevi, odrzavaju se u fenomenalnom ambijentu, zavese su onako na cvetice pa prosarano sljokicama, milina jedna...
Ja sam zavrsio kurs za samostalnog sminkera intimnih delova, odsek "sitan vez", zadovoljan sam predavanjima, cene su malo vise nego na drugim kursevima ali se isplati.
Profesorice su prijatne i izlaze u susret i trude se da odgovore na sva pitanja pa cak i da licno pokazu i objasne razne tehnike.
Preporucujem...
z:((
 
Burazer i ja ovih dana otvaramo novu školu koja će se između ostalog baviti i organskim šminkanjem.
Dakako reč je o specijalnim tehnikama koje su poznavali stari Egipćani.
Suština je u upotrebi organa pri nanošenju kozmetičkih preparata na polarizovane delove tela.
Poseban aspekt ovog kursa je anodno šminkanje u kiseloj sredini, što je posebno aktuelno ovih godina zbog permanentnog aero zagađenja.
Više će vam objasniti prof. Žiskar
 

Back
Top