IdiJot (vanredni post)
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: IdiJot (vanredni post)

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Idiot (vanredni post)

Evo šta kaže današnja vest iz jednih dnevnih novina:

U saradnji policija Srbije i Sjedinjenih Američkih Država u Čikagu je identifikovana osoba koja je poslednjih par godina slala preteće poruke najvišim državnim funkcionerima Srbije, izjavio je večeras direktor policije Milorad Veljović.

Moj komentar:

Zamislite ovu morončinu, Gnoma, Blenta, preti anonimno godina srpskim političarima, i na kraju mufljuza navataju ko poslenjeg jadnika i bolesnika.

Moja malenkost recimo već decenijama, a pogotovu od 90-te do vereras, piše u novinama, na internetu, na ulici razgovara i najstrašnije ponižava, kritikuje, ismejava sve zaslužne srpske političare.
    Sve to radim pod imenom , prezimenom, slikom, pojavom, i čak u direktnim kontaktima oči u oči, ili u grupi sve jedno.

Nikada mi javno nisu smeli ništa, tajno su verovatno me poslovno ugrožavali, ali ne žalim se, no konstatujem, Zašto ovo pričam, to jest pišem.

Pa ovo naše Goveče iz Amerike, očito prati našu političku scenu preko medija, i interneta svakako, ali umesto da se uključi u kritiku naše vlasti, ljudi, pojedinaca i to javno...ne on ko žohar negde u nekoj rupi se sćućurio, negde u mrklom mraku napiše preteće pismo našim političarima, zalepi marku, i pošalje na naš maršalat. Ne potpisano naravno.

Jadnik, kukavica, maloumno stvorenje, koje ume da preti smrću anonimno, a ne ume i ne sme da javno kaže šta misli o svima na svetu, i o nama, ali burazere ne tajno i kukavički.

Uvek sam se gnušao takvih "heroja", umalo da kažem onu zabranjenu reš ovde na slovo P, ali se setih na vreme i pec, pec.

Eto, to sam hteo da kažem u ovom vanrednom obraćanju krstarici, svetu, srbiji, narodu, foriumašima.
    Poslednji put ažurirao/la Neznanko : 15.12.2009. u 22:29
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Primećen član Opskobili (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano Re: IdiJot (vanredni post)

e iako si reko druze. evo ruka
    Volim sto sam glupava
    sve mi krivo sto ispadnem nekad pametna
    sto nisam stalno glupava.

Iskusan
    Učlanjen
    20.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ovakvi slucajevi su tipican primer terorizma !!

Aktivan član
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

ti si novi , batice.........menjaj naslov

ovde je zabranjeno pisati slovo "J"..........tako da idiJot i patriJot ne sme ........

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Aitchison Pogledaj poruku
    ti si novi , batice.........menjaj naslov

ovde je zabranjeno pisati slovo "J"..........tako da idiJot i patriJot ne sme ........
    Ispravio sam, fala na sugestiji, no ja tim slovom J volim da pojačan reč.
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Neznanko Pogledaj poruku

U saradnji policija Srbije i Sjedinjenih Američkih Država u Čikagu je identifikovana osoba koja je poslednjih par godina slala preteće poruke najvišim državnim funkcionerima Srbije, izjavio je večeras direktor policije Milorad Veljović.

Moj komentar:

Zamislite ovu morončinu, Gnoma, Blenta, preti anonimno godina srpskim političarima, i na kraju mufljuza navataju ko poslenjeg jadnika i bolesnika.

Moja malenkost recimo već decenijama, a pogotovu od 90-te do vereras, piše u novinama, na internetu, na ulici razgovara i najstrašnije ponižava, kritikuje, ismejava sve zaslužne srpske političare.
    Sve to radim pod imenom , prezimenom, slikom, pojavom, i čak u direktnim kontaktima oči u oči, ili u grupi sve jedno.

Nikada mi javno nisu smeli ništa, tajno su verovatno me poslovno ugrožavali, ali ne žalim se, no konstatujem, Zašto ovo pričam, to jest pišem.

Pa ovo naše Goveče iz Amerike, očito prati našu političku scenu preko medija, i interneta svakako, ali umesto da se uključi u kritiku naše vlasti, ljudi, pojedinaca i to javno...ne on ko žohar negde u nekoj rupi se sćućurio, negde u mrklom mraku napiše preteće pismo našim političarima, zalepi marku, i pošalje na naš maršalat. Ne potpisano naravno.

Jadnik, kukavica, maloumno stvorenje, koje ume da preti smrću anonimno, a ne ume i ne sme da javno kaže šta misli o svima na svetu, i o nama, ali burazere ne tajno i kukavički.

Uvek sam se gnušao takvih "heroja", umalo da kažem onu zabranjenu reš ovde na slovo P, ali se setih na vreme i pec, pec.

Eto, to sam hteo da kažem u ovom vanrednom obraćanju krstarici, svetu, srbiji, narodu, foriumašima.
    "Niko ne zna sta se krije u pukotinama ljudske duse"

(Dostojevski)

P.S. Sta ces, svakakvih bolesnika ima.

Nekome je zadovoljstvo da siri strah, pa cak i medju najminornijim likovima istorije.

Primećen član
    Učlanjen
    08.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Re: Idiot (vanredni post)

Citat Original postavio Neznanko Pogledaj poruku

Moj komentar:

Ti si izgleda zaboravio na Curuviju? Ne smeju vam nista?

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Nije to nista,kakvih bolesnika ima po forumima,.........taj se jadnik bar krio,bio je svestan svojih gluposti.........a nasi forumasi demokratski hoce celom svetu da stave na znanje kolika je njihova glupost neogranicena.............ali ja mislim da je to samo vapaj za pomoc,
    ...........moderacijo.............ovi zovu u pomoc,vezite me ,nosite me,sklonite me sa foruma

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Citat Original postavio jevropa Pogledaj poruku
    Nije to nista,kakvih bolesnika ima po forumima,.........taj se jadnik bar krio,bio je svestan svojih gluposti.........a nasi forumasi demokratski hoce celom svetu da stave na znanje kolika je njihova glupost neogranicena.............ali ja mislim da je to samo vapaj za pomoc,
    ...........moderacijo.............ovi zovu u pomoc,vezite me ,nosite me,sklonite me sa foruma

Stižu, izdrži još malo..
    Molim da se u sendvič stavi više salame.

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Citat Original postavio Reg Pogledaj poruku
    Stižu, izdrži još malo..

Aaaaaa,jok ja..........nego evo jedan od ovi pacenika vec odvezen u hitnu

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Citat Original postavio Opskobili Pogledaj poruku
    e iako si reko druze. evo ruka
    ma sta ruka. malo je. prst bre, takoreci prstenac
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Iskusan Wtf Dule (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio Vintage Pogledaj poruku
    Ovakvi slucajevi su tipican primer terorizma !!
    Vazno da je komandant 'odza godpodin co'ek jel tako?

Iskusan Wtf Dule (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

*Tema: Krajnje je bilo vreme da navataju tu budalu.

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

ЛИНК ????
    "Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio mar_comm Pogledaj poruku
    ЛИНК ????
    Malo morgen, što bi ja reklamirao neke novina, dovoljno je reći da je vest iz novina.
    Ne razumeš, ja vest ne prepisujem ko većina ovde , pa pustim da se mlati o tome, no dam kratak citat, pa onda sam komentarišem, počesto bolje no što je to tamo napisano.

Slične teme

1. Vanredni izbori na proleće
    Autor Alekasandar3 u forumu Politika
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 23.11.2009., 19:12
  2. Vanredni izbori ?
    Autor vuda u forumu Politika
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 25.08.2009., 23:34
  3. Vanredni izbori!
    Autor fes u forumu Politika
    Odgovora: 32