Proslost

vlada_82

Početnik
Poruka
5
Devojke koliko ste iskrene svojim momcima kad je u pitanju proslost? Jel uvek kazte sve iskreno, ili sakrijete neku erotsku avanturu? Da li ste iskrene kada kazete sa koliko ste njih spavale pre tog decka? :?:
 
inace sam cika "kebda" da se ne z.a.j.e.b.e.s. sine pa mislis dobio si odgovor!
zene = nikad 100% istine
zene = puno tajni
zene = ne pitaj STA TE BRIGA
ZENE = VECITA MISTERIJA
 
Ima tu neke mistike !!! Ja sam svim ženama i devojkama, pitao ih, ne pitao, ( obično ne pitam ! ), bio treći i po momak !!! Prvi je : velika ljubav, pola je neko ' vatanje na žuru i sl., drugi je : neuspela kratkotrajna veza, i onda normalno, JA !!!
To je kao magija, ni prvi ni stoti, već uvek treći i po !!! Ta priča kod žena, je jača i od zakona gravitacije, i ni sam smak sveta ne bi mogao da je promeni !!!
 
krvolok:
Ima tu neke mistike !!! Ja sam svim ženama i devojkama, pitao ih, ne pitao, ( obično ne pitam ! ), bio treći i po momak !!! Prvi je : velika ljubav, pola je neko ' vatanje na žuru i sl., drugi je : neuspela kratkotrajna veza, i onda normalno, JA !!!
To je kao magija, ni prvi ni stoti, već uvek treći i po !!! Ta priča kod žena, je jača i od zakona gravitacije, i ni sam smak sveta ne bi mogao da je promeni !!!


Sve ti je čovek rekao.... :lol: :lol: :lol:
 
Uvijek kazem istinu, ukoliko se uopste prica o tome...
Ako mu ta brojka na bilo koji nacin smeta, takav muskarac mi ne treba te je bolje da se odmah razidjemo, a ne da se bez veze zavlacimo...
O tome da mi se ne da lagati i glumatati, da i ne pricam...
 
licno, sto se te price tice, totalno ne zelim da znam nista o tome sta je radila i s kim se vucarala
sto se mene tice njen zivot je poceo kad smo se upoznali...
mislim, moze da prica kakva je bila kad je bila mala, ali njene ljubavne ili manje ljubavne avanture me se ne ticu
 
krvolok:
Ima tu neke mistike !!! Ja sam svim ženama i devojkama, pitao ih, ne pitao, ( obično ne pitam ! ), bio treći i po momak !!! Prvi je : velika ljubav, pola je neko ' vatanje na žuru i sl., drugi je : neuspela kratkotrajna veza, i onda normalno, JA !!!
To je kao magija, ni prvi ni stoti, već uvek treći i po !!! Ta priča kod žena, je jača i od zakona gravitacije, i ni sam smak sveta ne bi mogao da je promeni !!!

Naslutile da ih cekaju gerberi... :lol:
 
kebda:
inace sam cika "kebda" da se ne z.a.j.e.b.e.s. sine pa mislis dobio si odgovor!
zene = nikad 100% istine
zene = puno tajni
zene = ne pitaj STA TE BRIGA
ZENE = VECITA MISTERIJA
I ne samo žene...!!!! Nije uopšte važno koji si od početka, već koji si trenutno... :idea:
 
limunada:
alexb:
kebda:
inace sam cika "kebda" da se ne z.a.j.e.b.e.s. sine pa mislis dobio si odgovor!
zene = nikad 100% istine
zene = puno tajni
zene = ne pitaj STA TE BRIGA
ZENE = VECITA MISTERIJA
I ne samo žene...!!!! Nije uopšte važno koji si od početka, već koji si trenutno... :idea:

a trenutno si 1452... :D
A kako bi ti to mogla da znas...???????? :idea:
 
I ne samo žene...!!!! Nije uopšte važno koji si od početka, već koji si trenutno... :idea:[/quote]
a trenutno si 1452... :D[/quote]
A kako bi ti to mogla da znas...???????? :idea:[/quote]

Javlja mi se... :lol:
 
krvolok:
Ima tu neke mistike !!! Ja sam svim ženama i devojkama, pitao ih, ne pitao, ( obično ne pitam ! ), bio treći i po momak !!! Prvi je : velika ljubav, pola je neko ' vatanje na žuru i sl., drugi je : neuspela kratkotrajna veza, i onda normalno, JA !!!
To je kao magija, ni prvi ni stoti, već uvek treći i po !!! Ta priča kod žena, je jača i od zakona gravitacije, i ni sam smak sveta ne bi mogao da je promeni !!!

Hehe,napredovale smo od onog:'Ti si mi drugi'.Uostalom sto je to muskarcima bitno?Neznanje je blagoslov :wink:
 
limunada:
I ne samo žene...!!!! Nije uopšte važno koji si od početka, već koji si trenutno... :idea:

a trenutno si 1452... :D[/quote]
A kako bi ti to mogla da znas...???????? :idea:[/quote]

Javlja mi se... :lol:[/quote]

KAMO SRECE DA SAM 1452....
STA AKO MUCA A I NEZNA DA BROJI PREKO 1452? :D
POZDRAV ZA R.S.
 
jagodica:
mislim da bih rekla poshteno osim ako to nije opasno po mene. onda bih cutala i odmakla se. kao sad


alo "vocka" taman posla ISKRENO, pa ne da bi to "on" iskoristio nego bi natovarila bezveze problemcic koji u korenu i nije problemcic jer PROSLOST NE MOZE I NETREBA da se IZBRISE.
bilo lepo = sad se prepricava
bilo lose = sad je BIVSI

jel tako tako je i zato POZDRAV ZENAMA SA FORUMA!

al sam slihtara!!!!! :oops:
 
kebda:
jagodica:
mislim da bih rekla poshteno osim ako to nije opasno po mene. onda bih cutala i odmakla se. kao sad


alo "vocka" taman posla ISKRENO, pa ne da bi to "on" iskoristio nego bi natovarila bezveze problemcic koji u korenu i nije problemcic jer PROSLOST NE MOZE I NETREBA da se IZBRISE.
bilo lepo = sad se prepricava
bilo lose = sad je BIVSI

jel tako tako je i zato POZDRAV ZENAMA SA FORUMA!

al sam slihtara!!!!! :oops:

Šta ti fali..... :D
 

Back
Top