Pomoc neka ako moze,savet,bilo sta....

Lucky girl

Elita
Poruka
18.567
Evo ovako,naime sve je bilo ok sa mnom,evo vec 22 godine koliko imam.....I pre 2-3 dana su odjednom pocele neke aritmije i traju mi vec neprestano 2-3 dana....Kad se krecem ili sedim ok je,ali cim legnem pocinje srce jace da mi lupa i ne mogu ni da spavam....Ne znam sta se to odjenom desilo sa mnom,sve je bilo ok do pre tih par dana.....Uzasno sam uplasena,nisam jos nikome nista ni rekla,jer mi je mama vec ionako srcani bolesnik i da napomenem veliki panicar....
Primer : Ona bi cim imam glavobolju pomislila da imam nesto na mozgu (mislim banalan primer,ali da objasnim koliko panici ).....I zato nikome nisam ni rekla,a bas se plasim jer ne znam sta mi je,a nikad mi se to do sad nije desilo....Pa ako moze neki savet,nesto...Bilo sta....
 
Evo ovako,naime sve je bilo ok sa mnom,evo vec 22 godine koliko imam.....I pre 2-3 dana su odjednom pocele neke aritmije i traju mi vec neprestano 2-3 dana....Kad se krecem ili sedim ok je,ali cim legnem pocinje srce jace da mi lupa i ne mogu ni da spavam....Ne znam sta se to odjenom desilo sa mnom,sve je bilo ok do pre tih par dana.....Uzasno sam uplasena,nisam jos nikome nista ni rekla,jer mi je mama vec ionako srcani bolesnik i da napomenem veliki panicar....
Primer : Ona bi cim imam glavobolju pomislila da imam nesto na mozgu (mislim banalan primer,ali da objasnim koliko panici ).....I zato nikome nisam ni rekla,a bas se plasim jer ne znam sta mi je,a nikad mi se to do sad nije desilo....Pa ako moze neki savet,nesto...Bilo sta....

...uzmi neki sedativ par dana ...
 
jesi se nervirala u poslednja dva dana????....jer moj bivsi decko je imao isto tako problema,pa mu je doktorica rekla da je to sve uzrokovano nervozom...

nisam sto je najgore...sve je bilo ok i onda puf samo pre dva-tri dana sam legla da spavam i jedva zaspala od tog lupanja i evo sinoc i prekosinoc jedva nocu nesto zaspim....a ovako kad se krecem ok je manje-vise,ali cim legnem uzas....
 
Evo ovako,naime sve je bilo ok sa mnom,evo vec 22 godine koliko imam.....I pre 2-3 dana su odjednom pocele neke aritmije i traju mi vec neprestano 2-3 dana....Kad se krecem ili sedim ok je,ali cim legnem pocinje srce jace da mi lupa i ne mogu ni da spavam....Ne znam sta se to odjenom desilo sa mnom,sve je bilo ok do pre tih par dana.....Uzasno sam uplasena,nisam jos nikome nista ni rekla,jer mi je mama vec ionako srcani bolesnik i da napomenem veliki panicar....
Primer : Ona bi cim imam glavobolju pomislila da imam nesto na mozgu (mislim banalan primer,ali da objasnim koliko panici ).....I zato nikome nisam ni rekla,a bas se plasim jer ne znam sta mi je,a nikad mi se to do sad nije desilo....Pa ako moze neki savet,nesto...Bilo sta....

то ти је глава, мисим, пренапета си
имаш неки терет:mrgreen:
озбиљно, психолог ти је најбоље решење
 
moguce :) ali kako tako odjednom ? i da je po ceo dan.....

Крчаг иде на воду док се не разбије. Само ти се чини да је одједном. То је само манифестација нечега што те мучи већ неко време.
И још нешто, да ли је тахикардија у питању или аритмија?
 
Крчаг иде на воду док се не разбије. Само ти се чини да је одједном. То је само манифестација нечега што те мучи већ неко време.
И још нешто, да ли је тахикардија у питању или аритмија?

cini mi se da je aritmija,ne mogu biti sigurna
 
Nagomilalo se godinama,tako je i meni evo vec dve godine.
Mislila sam da to jutro,ako neko umre to cu biti ja.
Uzela taxi,otisla do urgentnog,pregledali me,nalazi uredni,sve ok,ali uzrok umor i stres.
Puko ventil.

moguce.....mada ja zaista nemam neke bas ono zivotne probleme....imam problemcice,prosto ne mogu da zamislim sta je moglo biti....jedino sto sam imala jako bolan smrtni slucaj pre dve godine
 
...ako se to desava samo dok miruje bolje da proveri mada to obicno potice iz glave...normalan puls je 60 - 80 otkucaja u minuti pa neka proveri

Јесте да је нормално да одрастао човек има 60 до 80 откуцаја у минуту. Али није нормално да има 80 а пре тога је имао 60.:think:
 
Evo ovako,naime sve je bilo ok sa mnom,evo vec 22 godine koliko imam.....I pre 2-3 dana su odjednom pocele neke aritmije i traju mi vec neprestano 2-3 dana....Kad se krecem ili sedim ok je,ali cim legnem pocinje srce jace da mi lupa i ne mogu ni da spavam....
upravo se i meni ovo skoro desavalo.nisam reagovala ni na lexilijum od 1,5mg.sada je proslo pa sam analizirala i dosla do zakljucka-ukazala mi se jedna prilika,koju ako uradim do kraja sve kako treba,moze biti odlicno resenje za 'drugo poluvreme' moga zivota.opterecena sam jako da negde ne pogresim,svaki 'korak' premeravam 100 puta da li je ok,i strepim da mi sve nekim slucajem ne 'padne u vodu'.kako se nazire kraj ovoj mojoj prici,rekla bih srecan kraj (mada se nikad nista ne zna,ali sam sebe ubedila da ce po tom pitanju biti sve ok),mirnije spavam i ludacko lupanje srca je prestalo.
ali ja imam duplo vise godina od tebe i plus dve,tako da ne znam da li moze biti slicnosti u simptomima.
 

Back
Top