Muska depilacija,sredjivanje obrva,kremice....

jeasus:
1.Da li podrzavate ovakve stavove nekih muskaraca (citaj.metroseksualaca) da idu na sva ovakva mesta,znaci manikir,pedikir,ciscenje lica,bla bla bla?

2.Koje salone mi preporucujete koju mogu zadovoljavaju standarde???

3.Cene...nisam upoznat pa...vas molim za info

ne bih to cupala iz konteksta...mislim nije neko samo odlazak na manikir...
ali shta ce ti to, delovao si kao kul tip :twisted: :twisted:
 
jagodica:
jeasus:
1.Da li podrzavate ovakve stavove nekih muskaraca (citaj.metroseksualaca) da idu na sva ovakva mesta,znaci manikir,pedikir,ciscenje lica,bla bla bla?

2.Koje salone mi preporucujete koju mogu zadovoljavaju standarde???

3.Cene...nisam upoznat pa...vas molim za info

ne bih to cupala iz konteksta...mislim nije neko samo odlazak na manikir...
ali shta ce ti to, delovao si kao kul tip :twisted: :twisted:

I dalje sam ql tip(vidi me 8) ) ali ipak nece skoditi jos malo lickanja.
 
Ljubica P:
jeasus:
I sta pre biste bili sa nekim masnim likom koji ima spojene obrve i vire mu dlake iz nosa,
nego sa uredno doteranim momkom???

Dlake iz nosa i usiju ok i sa glave cijele,ali depiliranje manikir pedikir zar nije to stvar koja je zenama potrebna.Zar nije logicno da muskarac ima dlake na nogama?To je gadno?

Pa dobro nisam bas mislio na depiliranje nogu i ruku nego npr ledja,grudi.
 
jeasus:
Ljubica P:
jeasus:
I sta pre biste bili sa nekim masnim likom koji ima spojene obrve i vire mu dlake iz nosa,
nego sa uredno doteranim momkom???

Dlake iz nosa i usiju ok i sa glave cijele,ali depiliranje manikir pedikir zar nije to stvar koja je zenama potrebna.Zar nije logicno da muskarac ima dlake na nogama?To je gadno?

Pa dobro nisam bas mislio na depiliranje nogu i ruku nego npr ledja,grudi.

A dobro a sto je sa manikirom,zar nije doovljno otkinuti nokte i eventualno maci glib ispod njih :roll: :twisted: :?: Da nemas mozda sliku bas bih zeljela da te vidim
 
Ljubica P:
jeasus:
Ljubica P:
jeasus:
I sta pre biste bili sa nekim masnim likom koji ima spojene obrve i vire mu dlake iz nosa,
nego sa uredno doteranim momkom???

Dlake iz nosa i usiju ok i sa glave cijele,ali depiliranje manikir pedikir zar nije to stvar koja je zenama potrebna.Zar nije logicno da muskarac ima dlake na nogama?To je gadno?

Pa dobro nisam bas mislio na depiliranje nogu i ruku nego npr ledja,grudi.

A dobro a sto je sa manikirom,zar nije doovljno otkinuti nokte i eventualno maci glib ispod njih :roll: :twisted: :?: Da nemas mozda sliku bas bih zeljela da te vidim

A zanoktice???
pedikir manikir sam rekao figurativno...
 
ne daj da te pokolebaju!!!
ja volim glatke grudi, izdepilirane muskarce, ako imas previse obrva, i one malko sredjene, naravno, i dalje u muskoj formi, nikako male i tanke, ali uredne, ispolirani nokti, bez laka za nokte, negovana koza i kosa. sve to moze da se smesti i u rokerski i skroz opusteni fazon. nije fora u lickanju, nego u prostoj nezi. cilj je da covek izgleda pristojno. i ja volim da je musko- musko. da cisto ne bude neke zabune. ali lepse da ljubim glatke grudi nego dlakave... cisto eto...
samo napred, i muskarci treba da brinu o svom telu!
 
jeasus:
1.Da li podrzavate ovakve stavove nekih muskaraca (citaj.metroseksualaca) da idu na sva ovakva mesta,znaci manikir,pedikir,ciscenje lica,bla bla bla?

2.Koje salone mi preporucujete koju mogu zadovoljavaju standarde???

3.Cene...nisam upoznat pa...vas molim za info


Pusti ove žene što su te iznapadale :wink:

Podržavam to u svakom slučaju! Nije pravilo da svaki uredni muškarac bude i *****.
Obožavam metrosexualce i rado bih "odvojila" jednog za sebe. 8)
Moj dobar prijatelj ide na manikir, pedikir, često ode kod profija na brijanje i tretman lica, a da ga vidiš, kao od brega odvaljen, prava muškarčina.
 

Back
Top