hohohohoooooo

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
svi ga znamo-crven,okrugao,bradat-Deda Mraz!
e sad,sta vi mislite,da li je stvarno postojao neki deda humanitarac,koji je delio poklone,pa je po ugledu na njega nastao ovaj?
i mozda je taj deda i umro od smrzavavanja,pa otuda i prezime??:think:
a mozda je deda mason,koji kontrolise letece irvase,koji su ocigledno(:roll:) reptili?
sto bi reklo geslo omiljene nam serije,the truth is out there
smilie_alien_104.gif
 
Poslednja izmena:
deda mraz je bio dobar covek,komunista (zbog toga je pustio bradu ko Marx) i onda su ga ovi drugi ''komunisti'' omalovazili iza ledja pricali da je prolupao zato sto cini dobra dela a ovako ga tapsali po ramenu...I taj deda je verovajuci u ideje ipak financijski propao,smrzo se siroma...I zato sto je bio komunista danas se deda mraz predstavlja kao deda obucen u crveno,a na vrhu jelke se stavlja ona zvezda...Zbog toga je nova godina povezana sa komunizmom zbog cega na Zapadu su pokusali da tako nesto izbegnu,ali nisu mogli protiv dece...
 
dolazi cesce na ovaj pdf,pa ces viseti da smo svi mi reptili:lol:
ili masoni -.-

Sad ću svakako češće dolaziti na ovaj pdf. :lol:

Images of Santa Claus were further cemented through Haddon Sundblom's depiction of him for The Coca-Cola Company's Christmas advertising. The popularity of the image spawned urban legends that Santa Claus was in fact invented by Coca-Cola or that Santa wears red and white because those are the Coca-Cola colors. In fact, Coca-Cola was not even the first soft drink company to utilize the modern image Santa Claus in its advertising – White Rock Beverages used Santa in advertisements for its ginger ale in 1923 after first using him to sell mineral water in 1915. Even though Coca-Cola was not the first to do this, their massive campaigns was one of the main reasons for why Santa Claus ended up with the red and white colours, in contrast to the variety of colours he had prior to the campaign.
 
pa svaka budala zna da je deda mraz - Sveti Nikola i da ga je coca cola prva obradila i pretvoila u deda mraza.....
zbilja?!:huh:
ja to da zgrnem neku kintu sa strane:cool:
Postavljac teme je to napisao kako bi provocirao ljude koji ozbiljno pisu na ovom pdfu i pokusao da izazove sukobe.

cccccccc.....sram da mu udje..........pakao mu ne gine
shame on you,zli,polugoli,sexy deda mraze:mrgreen::ljutko:
 
Uh ...
Da bi tema opstala, potrebno je da u nju unesete malo ozbiljnosti, odnosno da napišete nešto konkretnije. Npr, da li je Deda Mraz misterija? ... Natprirodna pojava? :lol:
Zbog čega uopšte postoji potreba za Deda Mrazom?

Skoro sam negde pročitala podatak da čak 20 i kusur posto odrasle svetske populacije veruje da postoji Deda Mraz. Ali zato među onih skoro 80% koji ne veruju u Deda Mraza postoji - paradoksalno - značajan procenat ljudi koji veruju u demone, vampire itd.itd. Kako to?
 
A pa vidis.... Recimo ja sam iz veronauke ucio kako nije dobro da se veruje u Deda Mraza. Isto mi kazu da su slusali od svestenika i drugovi Hriscani. Ne valja da verujes u Deda Mraza, jer ako ti on daje sve zato sto si dobar, sta onda radi Bog? Sto vise ljudi veruje u Deda Mraza, manje ce Bog da ima posla, a onda jednog dana nece ni da treba firmi, pa ce da dobije otkaz...
 
Uh ...
Da bi tema opstala, potrebno je da u nju unesete malo ozbiljnosti, odnosno da napišete nešto konkretnije. Npr, da li je Deda Mraz misterija? ... Natprirodna pojava? :lol:
Zbog čega uopšte postoji potreba za Deda Mrazom?

Skoro sam negde pročitala podatak da čak 20 i kusur posto odrasle svetske populacije veruje da postoji Deda Mraz. Ali zato među onih skoro 80% koji ne veruju u Deda Mraza postoji - paradoksalno - značajan procenat ljudi koji veruju u demone, vampire itd.itd. Kako to?

hbh-503851.jpg
 
A pa vidis.... Recimo ja sam iz veronauke ucio kako nije dobro da se veruje u Deda Mraza. Isto mi kazu da su slusali od svestenika i drugovi Hriscani. Ne valja da verujes u Deda Mraza, jer ako ti on daje sve zato sto si dobar, sta onda radi Bog? Sto vise ljudi veruje u Deda Mraza, manje ce Bog da ima posla, a onda jednog dana nece ni da treba firmi, pa ce da dobije otkaz...

:lol:

Da si išao na građansko, verovatno bi morao da glumiš Deda Mraza ili Rudolfa u performansu čiji je cilj "ostvarenje boljih kontakata", "razvijanje saosećajnosti" ili nešto slično.

E, a da li Deda Mraz donosi poklone i nevaljaloj deci?
 

Back
Top