DOKLE CE OVA KRAVA DA BRISE MOJE POSTOVE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kazanova

Ističe se
Poruka
2.134
Od kako sam postavio temu "Talmud", koju je ova Simentalka za nepunih tri minuta zakljucala (dakle nije ni procitala a u privatnoj poruci je objasnila da jeste... ne znam kako, meni je najmanje trebalo pola sata) od tada, skoro sve teme na filozofiji su pobrisane (jedva da se nadju par). Talmud nije religijska tema (ako su takve zabranjene), vec navodno program jednog naroda... O Talmudu retko ko moze negde pronaci i ponavljam: to nije religija, niti sveto pismo. Jednostavno procitajte!

Pisao sam sa novim porukama, administratorima, moderatorima i ostalim kurberatorima... ostavljao e-mail: dionis@email.co.yu takodje sam pisao na kontakt krstarice... niko ni pet para. Dobro, sve se mozda zataskalo, ja ispao lud.

Otvoreno pitam: Je li ova Kelis Bog i batina, na ovom sajtu a ostali na krstarici najobicniji pekmezi i tunjavci, te ovakvu spodobu tolerisu (ili joj podsvesno ne smeju rec reci) ili ona ovo samovoljno radi?

Ako opet budem pisao na kontakt, hoce li mi neko odgovoriti?

Ako tema Talmud nije za ovaj sajt, jer navodno, to vec znam, obrazlozicete da je ovaj sajt iskljucivo radi provoda, zasto se neko ponasa tipa JA SAM GAZDA!

Da li se ovoj nakaradi treba ponizavati (uvlaciti u dupe) da bi se uopste mogao napisati neki post?

Nemojte me opominjati na recniku, jer vam ovo nije prvi put!

P.S.

Ako moji komentari na filozofiji nisu podobni, zasto jednostavno ne blokirate moj pristup kada imate moju sifru, nik... i ne znam sta sve ne?
Sta je ova nakarada, Kelis, napravila od filozofije, osim decijeg fantaziranja o nekim decijim temama i par posetilaca (budala u koje i sebe ubrajam).

Vi ste na redu!
 
Kao prvo, obrati paznju na rechnik...Tvom je mesto na ulici...ne ovde...

Drugo, Kelis nije krava, ali u ovoj sobi jeste bog i batina, stoga, to ti je, shto ti je...

Trece, nemam pojma kog se djavola svi tripujete da je brisanje postova usmereno direktno protiv vas...Veruj, moderatori imaju pametnija posla...

Chetvrto, da nisi mozda pomislio da tvoji postovi jesu neprikladni??!?

Peto, za dalja tuzakanja tipa:"Buaaaa, obrisan mi je post....Buuuuua!!!!! Tukla me je teta Kelis...." i sl...., imash administratore, pa se njima obrati...Postoji jedan lik na ovom forumu, ime mu je Bozo, on je admin, pa od njega chuj isto ono shto sam ti ja sada rekao...On ce biti vishe nego voljan da te saslusha...
 
I ja sam pobesneo...Svoje neizmirene privatne račune riješava na taj način što SVE moje potpuno bezazlene postove BEZ ikakvog razloga briše sa Foruma! Zar moramo da pišemo hvalospeve poput Hektora da bi smo imali pristup Forumu Filozofiji i da bi ostavili poruku...Obrisala mi je mojih 10 poruka od sinoć... :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top