Kako rešiti kosovski problem?

Kako resiti problem KiM?

  • Pregovorima

  • Podela

  • Sa teroristima se ne pregovara,poslati vojsku


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Samo i jedino PODELA moze dati neko trajno resenje.

Da i koze budu na broju i vuk sit.

Da gospodine, to je bilo zanimljivo i jedino rešenje pre 20-30 godina, danas je to rešenje mislena imenica ili nemoguća misija.
Srpski političari se u Kosmet razumeju ko prosečan forumaš Krstarice u Nato projekte.

Srbija se pozdravila sa kosmetom već oha-ha. Svaka priča je šupja i besmislena.
Sem moje malenkosti ionako niko ne zna šta treba uraditi sa Kosmetom ?

Koštunica kaže : Sa Kosovom u EU !
Pa to može da kaže i sa Crnom Gorom u EU, na isto mu izadje, ali čovek voli fatamorgane i da opsenira razne gradjane Srbije, koji ne misle ni kad prelaze pešački prelaz,, a ne kad je u pitanju Kosmer recimo.

Tadić kaže: Nikada nećemo priznati Komet za nezavisnu državu ! Lepo, šta ima Srbija od toga, živi li se na Kosmetu od priznanja Srbije, ili od priznanja EU i Amerike.

Tomi je dojadilo da se traka sa Kornjačom ko više voli Kosovo, odustao je u toj uzaludnoj raboti.

Dakle, podela nije realna, jer je izvršena, odredjena, postoji samo politička podela koja eventualno može da nametne EU i amerika da mi uzmemo neki jad od Severne K. Mitovice i to je najviše što je moguće.

Zanimljivo je, da u Srbiji ima najviše onih koji nisu ni za podelu, ni za dogovor, ni za ništa ?
Oni su za to da se sve vrati kao za vreme Tita i da ponovo živmo ko Ramiz , Boro i Kaćuša Jašari. Ti su najludju i najbolesniji, i zbog takvih Srbija nema ništa od Kosmeta.

Rekoh , imam svoje rešenje za Kosmet, izneo sam ga jednom savetniku bivšeg predsednika Sfrj-a. Kad je čovek čuo šta sam mu rekao, rekao mi je da je to prvi put čuo i da je vrlo zanimljiv predlog.
 

Back
Top