Tomislav Nikolić - Pobednik

Tomislav Nikolić - Pobednik
-Održao javno predavanje iz evropskih integracija dr Vojislavu Koštunici
...
Vojislav Koštunica - Gubitnik-
-Dobio packe od Tomislava Nikolića da nije dovoljno Evropljanin i intelektualac
...
http://www.alo.rs/naslovna

Molim LacijaBg da zaključa temu pošto iz nje proizilazi da SNS može da piše a DSS i SRS ne mogu. Ako to doprinosi popularnosti Krste onda beš prvopomenutog.
 


2s9smbp.jpg
 
Poslednja izmena:
Molim LacijaBg da zaključa temu pošto iz nje proizilazi da SNS može da piše a DSS i SRS ne mogu. Ako to doprinosi popularnosti Krste onda beš prvopomenutog.

Пардон...хоће ал' не умеју да пишу:mrgreen:
У бајчетинској ШУП ( трогодишња школа ученика у привреди) коју је завршио генсек , гробар ове секте , правопис и граматика су били задња рупа на свирали...што је свакако очигледно и приметно и поред сијасет пластичних операција на истом:sad2::rotf:

Cccc,pa ko ce sad sa njim u koaliciju............ :(
Pa dobro,ostadose ds-ovci,a sns-ovcima i onako nece biti tesko sa njima :mrgreen:

Газде им.:mrgreen:

gradjevinski tehnicar i bivsi sef komunalaca deli packe doktoru pravnih nauka da nije dovoljno intelektualac...:roll:

:rotf: Ено се и Смиљка на Каленићу испишкила од смеха када је ово прочитала...:worth::mrgreen::hahaha:
 
Tomislav Nikolić - Pobednik
-Održao javno predavanje iz evropskih integracija dr Vojislavu Koštunici
...
Vojislav Koštunica - Gubitnik-
-Dobio packe od Tomislava Nikolića da nije dovoljno Evropljanin i intelektualac
...
http://www.alo.rs/naslovna

Ovo mi vise lici na Blicovu drugu stranu na dnu. Samo jos fali Blic Hit, a kandidat za njega bi mogao biti Dragan Todorovic, sa svojom izjavom da nema razloga da ikoga sankcionise zbog izbornog debakla na Vozdovcu.:lol:

BTW, Tomino ulizivanje svemu i svacemu poprima degutantne razmere. :mrgreen:
 
ne znam zashto, ali meni taj Tomislav Nikolic ide na kurazz..i ne zbog politike koju ;;vodi;; bla bla baljezga neshto, smorio je..uvek ista faca, k'o Milka Canic, ali ona se bar pojavi na sekund, a ovaj k.enja neshto satima i smara i ima smornu facu, znachi kao mrtav yebeni konj, konjina..chak mi je i onaj smorni Tadic bolji od njega, mada su tu negde, fujj bre
 
ne znam zashto, ali meni taj Tomislav Nikolic ide na kurazz..i ne zbog politike koju ;;vodi;; bla bla baljezga neshto, smorio je..uvek ista faca, k'o Milka Canic, ali ona se bar pojavi na sekund, a ovaj k.enja neshto satima i smara i ima smornu facu, znachi kao mrtav yebeni konj, konjina..chak mi je i onaj smorni Tadic bolji od njega, mada su tu negde, fujj bre


:super: Ех испразнила ми се кошарица...чим пре добијаш боницу за овај одлично описни коментар:mrgreen:
 
Интелектуализам је учење које покушава да све проблеме етике, естетике, политике, религије, уметности итд. сагледа као искључиво рационалне, интелектуалне, занемарујући емоционалне, нагонске и ирационалне чиниоце. Инсистира на налажењу интелектуалних разлога за најразличитије видове људског понашања.

z:D
 
ne kleveci , Toma je prosle godine kupio fakultetsku diplomu i sada je i on intelektualac i akademskih gradzanin :rtfm:

:zcepanje:
Ја мислим да нису стигли да је овере званично...оно по'апсили професоре због распродаје тих диплома у том Крагујевцу и поништили дипломе па и ту гробарску "правничку":mrgreen:

п.с. Бар ми се чини...ако неко зна боље, нека ме исправи:think:
 
Zna se koje su njegove "omiljene" teme - one najgluplje.
Ма овај Сталкер је крив, узнемирава кориснике форума :hahaha1:сад ћу да му пошаљем п.п., нашо на ову зиму :zima: да отвара овакве политичке теме, ако немамо политичаре интелектуалце имамо форумаше интелектуалце. :lol:
 

Back
Top