Odbijanje
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: Odbijanje

Aktivan član Mickey Fine (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Odbijanje

Kako vas odbijaju i kako vi odbijate druge?
    Narocito me interesuju iskustva odbijenih zena jer one su obicno pasivne (bez uvrede) i retko se zalecu dok je muskima (cak i sa lepim licem kao sto je moje ) to kao dobar dan.
    Pocecu od sebe. Broj mobilnog uvek dobijem. Nikad mi se nije desilo da me tu odbiju, ali najcesce se tu i zavrsi. U principu kad predlozim nesto konkretno, cim cujem 'mozda' ili 'ne mogu bas sada', izvucem se elegantno, kazem: 'nista, onda drugi put' i vise ne zovem.
    Kada ja odbijam, najcesce nije potrebno biti konretan jer zene su retko konkretne pa se odbijanje u vecini slucajeva svodi na ignorisanje njihovih znakova i malo odbijajuceg bodi lengvidza. Kad sam prisiljen da to uradim otvoreno, obicno slazem da sam beznadezno zaljubljen u nekog drugog . Mislim da je to romantican a istovremeno i nezan nacin odbijanja jer onda dama nece misliti: 'ne svidjam mu se' vec 'svidja mu se neko drugi i on tu ne moze nista'. Taj se metod pokazao dobro, barem kod mene.
    Ali kao sto rekoh to nije nesto sto moram cesto da radim.
    Sta je sa vama narode?

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

Podrazumevano Re: Odbijanje

da bih bila sa nekim moram da znam da je to dobro za mene....a da bih to shvatila mora vreme da prodje....nisam spontana ich.....tako da u sustini nisam ni bila odbijena u tom smislu...desavalo se da mi se neko svideo ali da nisam uspela da uspostavim komunikaciju a mislim da ta osoba ni nije shvatila da mi se dopada....a kad ja treba da odbijem kazem otvoreno hocu necu....ne volim da zavlacim ljude....
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Buduća legenda Luna (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2858

Ako mi se dopadao neko u vecini slucajeva sam to jasno stavljala do znanja jer su mi one igrice hocu-necu bile pomalo zamorne.Samim tim sam odmah imala jasnu sliku o nekom buducem odnosu.Kad sam odbijala i to sam radila sasvim iskreno jer je tako najbolje.Naravno da nisam bila direktna ali nisam nikada ni govorila-mozda ili neki drugi put.Kazem ne i to je to.
    "Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
    Charles Buk
    owski

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Uspostavim drugarski neposredan odnos i na taj način izbegnem startovanje
    od strane onih koji mi se ne dopadaju, a ako mi se dopada, oseti se, gledam
    u oči i zatreperim (a to je retko btw), a ako su navalentni, kažem direktno.
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Početnik
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

''nije do tebe, u meni je problem...'' , i kad odbijam i kad me odbijaju......bas nekako univerzalna fora

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ti si super, ali ja te gledam kao prijatelja...

Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    97

Interesantno mi je kako sve zenske kaze da su iskrene i da otvoreno kazu ne. Ja 'ne' nisam cuo nikad u zivotu.
    Obicno neki izgovor. Ne optuzujem forumasice da lazu, samo mislim da to nije uobicajeno za zene.
    Najbolje mi je kad se zeznu. Ja nazovem i pitam 'sta radis danas? imas nekih obaveza?' Ona: 'nista' Ja: 'ajmo na pice tad i tad tamo i tamo' Ona: 'ne mogu zauzeta sam'. To ume biti veci blam za njih nego za mene.
    Poslednji put ažurirao/la Mickey Fine : 15.12.2009. u 19:27

Poznat Sally_Solomon (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Citat Original postavio Mickey Fine Pogledaj poruku
    Narocito me interesuju iskustva odbijenih zena jer one su obicno pasivne (bez uvrede) i retko se zalecu dok je muskima (cak i sa lepim licem kao sto je moje ) to kao dobar dan.
    Pocecu od sebe. Broj mobilnog uvek dobijem. Nikad mi se nije desilo da me tu odbiju, ali najcesce se tu i zavrsi. U principu kad predlozim nesto konkretno, cim cujem 'mozda' ili 'ne mogu bas sada', izvucem se elegantno, kazem: 'nista, onda drugi put' i vise ne zovem.
    Kada ja odbijam, najcesce nije potrebno biti konretan jer zene su retko konkretne pa se odbijanje u vecini slucajeva svodi na ignorisanje njihovih znakova i malo odbijajuceg bodi lengvidza. Kad sam prisiljen da to uradim otvoreno, obicno slazem da sam beznadezno zaljubljen u nekog drugog . Mislim da je to romantican a istovremeno i nezan nacin odbijanja jer onda dama nece misliti: 'ne svidjam mu se' vec 'svidja mu se neko drugi i on tu ne moze nista'. Taj se metod pokazao dobro, barem kod mene.
    Sta je sa vama narode?
    Pa obicno kazem da imam momka, ako imam. U slucaju da nemam a doticni mi se ne dopada, pa zavisi od njegovog ponasanja kako ce biti odbijen...
    Nisam nesto prilazila tipovima da budem odbijena konkretno, a odbijanje sam dozivljavala uglavnom kao nedostatak interesovanja...znaci vidim po njemu da nije zainteresovan i shvatim da covek nema ukusa
    Freedom is just another word for nothing left to lose

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

nemam metode, kazem - tako i tako stvari stoje i cao
    kog vraga da vucem nekog za nos trosmislenim potezima?
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Najbolje mi je kad se zeznu. Ja nazovem i pitam 'sta radis danas? imas nekih obaveza?' Ona: 'nista' Ja: 'ajmo na pice tad i tad tamo i tamo' Ona: 'ne mogu zauzeta sam'. To ume biti veci blam za njih nego za mene.
    pa otkud znas da nije zauzeta? dan nije ispunjen samo obavezama
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sta je sa vama narode?

Nisam bila nešto odbijana...a odbijam...samo ga pogledam, to uvek bude dovoljno...

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Na žalost uvek sam bila u situaciji da ja moram da odbijam ali ne kažem da nisam bila odbijana.
    Kad odbijam jasno stavim do znanja kakva je situacija, bez ikakvog uvijanja, zašto da lažem i uvijam -da bih ispala fina?! Nikada nisam davala povoda, da bi ta osoba pomislila da između nas može nešto da bude, ja mislim da je to fer..... i lepo kažem ‚‚bolje da budemo drugari duže će da traje....‚‚
    ...a kad su me odbijali....odbijali su me krajnje po sličnom šablonu...znači, prvo ti bacim udicu,čekam da zagrizeš, pa te onda ignorišem....ali bilo je i kranje iskrenih i fer igrača, koji su bez bacanja te udice, otvoreno rekli baby, sorry but hebi ga....i njih iskreno i dan danas cenim zbog toga.
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Moderator Sehnsucht (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    199

Kad mi trazi broj, ja kazem da mi da svoj, i naravno, ne ukucam ga nikad, kazem zapamticu...i zaboravim...
    Ceznem...

Domaćin lady mmm (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Ja sam direktna i konkretna.........kad odbijem,imam razlog ,navedem ga..........i nema daljeg cimanja............kuliranje,ako se oglusi o objasnjenje..........ne biram bas mnogo reci......

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio lady mmm Pogledaj poruku
    Ja sam direktna i konkretna.........kad odbijem,imam razlog ,navedem ga..........i nema daljeg cimanja............kuliranje,ako se oglusi o objasnjenje..........ne biram bas mnogo reci......
    Uhhh baš si surova ženska

Učlanjen
    02.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio Machony Pogledaj poruku
    Uhhh baš si surova ženska
    Ne,samo manje romanticna i vise realna.......nema gubljenja nicijeg vremena........

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne,samo manje romanticna i vise realna.......nema gubljenja nicijeg vremena........
    Veoma praktično...Možda je i bolje tako nego da daješ neke signale...Mada neke daveže ne bi ni tako mogla da iskuliraš. Npr jednog mog druga

Učlanjen
    02.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio Machony Pogledaj poruku
    Veoma praktično...Možda je i bolje tako nego da daješ neke signale...Mada neke daveže ne bi ni tako mogla da iskuliraš. Npr jednog mog druga
    Na kuliranju sam se dobro ispraksovala..........i izbegavanju.........mada neki tvrde da nesvesno dajem signale,za to ne znam.............

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Na kuliranju sam se dobro ispraksovala..........i izbegavanju.........mada neki tvrde da nesvesno dajem signale,za to ne znam.............
    Samo da ti dam jedan primer. Video sam svojim očima...Dođe on do stola i pita devojku da li je slobodno da sedne. Ona kaže da nije. On seda za sto i zove mene da isto sednem...Pazi kad je meni bilo neprijatno...

Početnik
    Učlanjen
    21.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sta je sa vama narode?
    U mojim ocima bi tako ispao slabic.Samo da kazem.

Elita Alisa u zemlji čuda (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3192

Interesantno mi je kako sve zenske kaze da su iskrene i da otvoreno kazu ne. Ja 'ne' nisam cuo nikad u zivotu.
    Obicno neki izgovor. Ne optuzujem forumasice da lazu, samo mislim da to nije uobicajeno za zene.
    Čoveče, tebe su baš inteligentne žene odbijale...
    E crkoh od smeha!
    "Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto, zelene...."

Učlanjen
    24.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3192

A što se tiče teme, nisam nikad startovala muškarca.
    Ako mi se neko dopadne, ne umem ni da pokažem...
    Ja broj telefona nikad u životu nisam dala nepoznatom muškarcu i to pravilo je uvek važilo i u društvu, broj mogu da dam samo ja, nikako neka drugarica...
    Da bi dobio moj broj treba već uveliko da se poznajemo i družimo neko vreme ili bar da se poznajemo posredno...
    Na sirov pristup odgovaram sirovo...
    Šta ću, suptilne sam prirode, volim da me osvajaju dugo i izokola...

Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio EliNS Pogledaj poruku
    Čoveče, tebe su baš inteligentne žene odbijale...
    E crkoh od smeha!
    Zbunila se devojka. Bila je pauza od nekoliko sekundi. Ne mogu to da opisem kako treba. Sto se njene inteligencije tice, matematicarka je. Imace doktorat za koju godinu verovatno.

Učlanjen
    24.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3192

Zbunila se devojka. Bila je pauza od nekoliko sekundi. Ne mogu to da opisem kako treba. Sto se njene inteligencije tice, matematicarka je. Imace doktorat za koju godinu verovatno.
    Tim pre - ona je samo još jedan dokaz da IQ i EQ često ne idu u istoj srazmeri...

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

ja volim sve crno na belo i konkretno, neću zato i zato... mada isto mi je i kad krene neka kliše priča, kao sve je super ALI i sl. odma znam koliko je sati i prekratim muke oboma... mada tacno ova prva opcija je 1/100, ili je bitch fazon , ili je šatrofinoća fazon - a oba me smaraju tako da, kažem, odmah sam na čistini...

Slične teme

1. Odbijanje
    Autor milojica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 20.01.2010., 21:45
  2. Odbijanje Haškog sporazuma
    Autor Schutz u forumu Politika
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 30.09.2009., 18:39
  3. Sexualno odbijanje
    Autor Butterfly effect u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 55