SKINHEADS
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 184

Tema: SKINHEADS

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano SKINHEADS

Sta mislite o skinheadsima? 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

da su gov_na
    kratko i jasno

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Tema vec bila
    Mislim da su zatucani likovi i izbegavam ih u velikom luku

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Skinheadsi...pfhmdh
    Nemam pametnija posla nego da razmishljam o njima

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Ja imam 21. god i kosa mi opada zestoko tako da cu da postanem skinhead 'teo, ne'teo
    Moracu da se naviknem na njih :wink:

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

:x ops: :shock: :x

Domaćin mortishaaa (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

no koment 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Koji su ti???? :? :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Kontam da će ova tema da popije katanac, ali dobro... Ma to je sve jedna šaka pi*aka koji ne znaju ništa o fašizmu, niti šta hoće od života. Oni su svi do juče bili klinci koji su slušali mamu i tatu, trenirali košarku i izlazili do 10. Onda su se setili da će ih možda, ako postanu fašisti, drugari više poštovati. Kao ono "madafaka smo i jako smo ludi jer furamo bele pertle i qkasti krst". One ljude koji su dovoljno zreli da imaju svoj stav i koji misle da je fašizam zlata vredan, njih bar mogu da razumem, iako ih mrzim. A ove klince što misle da su Ritam Nereda popili svu pamet ovog sveta treba po kratkom postupku našutati, i to onim njihovim omiljenim cipelicama. Inače, u Srbiji ne postoje pravi skinheadsi. Ovde postoje samo pijani klinci radikali u martinkama i dizelaši, koji, između ostalog, slušaju i skrewdriver. Najgore je što je skinheads pokret namenjenim klincima koji su podložni raznim spoljnim uticajima. Ti klinci koji će lako upasti u skinse, isto tako lako će se navući na drogu, ili zaglibiti u nekoj sekti. Jedino što mi se sviđa kod njih je njihov imidž, iako ga nisu oni smislili, nego preuzeli elemente drugih stilova oblačenja, pa ih uspešno ukomponovali.

Obećava mima2 (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

nemam komentara. mrzim svaki oblik rasista.

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

o svemu je rekao film 'american history X' ......

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

A ja nikako da povezem Ska i skinhedse......tako vesela muzika i tako nasilni ljudi

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

A ja nikako da povezem Ska i skinhedse......tako vesela muzika i tako nasilni ljudi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Umno poremecena osoba
    Kontam da će ova tema da popije katanac, ali dobro... Ma to je sve jedna šaka pi*aka koji ne znaju ništa o fašizmu, niti šta hoće od života. Oni su svi do juče bili klinci koji su slušali mamu i tatu, trenirali košarku i izlazili do 10. Onda su se setili da će ih možda, ako postanu fašisti, drugari više poštovati. Kao ono "madafaka smo i jako smo ludi jer furamo bele pertle i qkasti krst". One ljude koji su dovoljno zreli da imaju svoj stav i koji misle da je fašizam zlata vredan, njih bar mogu da razumem, iako ih mrzim. A ove klince što misle da su Ritam Nereda popili svu pamet ovog sveta treba po kratkom postupku našutati, i to onim njihovim omiljenim cipelicama. Inače, u Srbiji ne postoje pravi skinheadsi. Ovde postoje samo pijani klinci radikali u martinkama i dizelaši, koji, između ostalog, slušaju i skrewdriver. Najgore je što je skinheads pokret namenjenim klincima koji su podložni raznim spoljnim uticajima. Ti klinci koji će lako upasti u skinse, isto tako lako će se navući na drogu, ili zaglibiti u nekoj sekti. Jedino što mi se sviđa kod njih je njihov imidž, iako ga nisu oni smislili, nego preuzeli elemente drugih stilova oblačenja, pa ih uspešno ukomponovali.
    za jednu umno poremecenu osobu, vrlo pametno receno...

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

ma ja mrzim svaki oblik rasizma i nasilja, tako da ne volim ni skinse....
    mada poznajem neke mladje skinse(ili sam barem poznavala),i mogu da vam kazem da oni nemaju uopste bre pojma o tome sta njihov pokret oznacava i sta je to rasim nacizam itd sto sada uglavnom njihov pokret i oznacava. oni znaju da trebaju da nose bele pertle na martinkama i da se sisaju i da tukui sve od reda i to je sve....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio plavusa ana

Hvala hvala

Nego, pogledao sam tvoj profil (plavusa ana) i video da se i ti lozis na te skins fore. Kako te nije sramota???

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

danas nikoga nije sramota nizashta, batitze
    a odusevljenje nacistima, skinsima i ostalim shonjama i kukavicama je samo kap u moru bruke.

Zainteresovan član emy_331 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ma momci za uzor....:-))

Ok,eto oni su rasisti,imaju neku svoju pricu sve to stoji,mada mislim da je besmisleno traciti vreme tako sto ces juriti po gradu rome i slicne njima......bolje neka mrze siptare i hrvate,ako im se vec mrzi!!!!!!

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Citat Original postavio emy_331
    ...bolje neka mrze siptare i hrvate,ako im se vec mrzi!!!!!!
    Pa i njih mrze izmedju ostalih.

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Njih i mrze najvise....posebno albance

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Ko ne mrzi Albance? Dobar Albanac je mrtav Albanac kaze narodna izreka!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio plavusa ana

Hvala hvala

Nego, pogledao sam tvoj profil (plavusa ana) i video da se i ti lozis na te skins fore. Kako te nije sramota???

ma ako mislis na slicicu stavila sam je jer mi je jako gotivna, ali veruj mi nemam nista protiv njih ali nisam ni sa njima... 8)

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

ma mrzim i ja albance.....
    mislim ne mrzim ih kolektivno, ali sada zaista padam u iskusenje da poocnem sa tim, kad vidim sta rade ovde, u makedoniji.....najezim se...

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

evo ja ne mrzim albance.
    to jest, ne mrzim nikoga ...
    nisam toliko zatucan da generalizujem, a nemam bas toliko vremena da ga gubim na mrznju ..... ionako ga je premalo za ljubav.

uzgred, rec dve o nacionalistickim mrznjama ali i privrzenosti/ljubavima. koren vuku iz tzv. totemizma, naklonosti zastavi, grbu, naciji ... to je vec psiholoshki razmotrena i jasna pojava, u ovoj zemlji je poprimila razmere epidemije. ljudi ovde jacaju tako sto ih drugi biju i kolju ... setite se samo bombardovanja. ili proletos, na kosovu, ne znam zbog cega sam bio tuzniji - zbog toga sto se to desilo il zbog one dece na ulicama koja su bezala iz skole uz 'ubi zakolji da siptar ne postoji'. ne znam za vas, znam da ce vecina opravdati te klince. ali ja ne, ni u kom slucaju, jer drugacije postavljam stvari ... citao sam nedavno jednu knjigu, odlomak ide ovako:
    "Ispricala je taj svoj dozivljaj prijateljima Francuzima. Zacudili su se. - Ti, znaci, ne zelis da se boris protiv okupacije svoje domovine? - govorili su. Htela je da im kaze kako se iza komunizma, fasizma, iza svih okupacija i invazija krije jedno po sustini dublje i sveobuhvatnije zlo, i da je slika tog zla za nju povorka ljudi koji marsiraju, podizu ruke i jednoglasno uzvikuju iste slogove. Znala je, medjutim, da im to nece znati objasniti, pa je u neprilici presla na drugu temu."
    isto tako i ja kazem. ko je shvatio, shvatio je, a ko nije necu mu nikako moci objasniti.

i zato su za mene skinsi, nacionalisti, ... i slicna bagra, kao i ljudi koji podlezu takvim osecajima i radnjama, i koji precutno podrzavaju takve stvari, bilo kakvu medju-nacionalnu mrznju i netrpeljivost pod bilo kojim izgovorom u najmanju ruku nepromisljeni, zatim slabici, na kraju obican ljudski izmet. a nepromisljenih je vidim ovde dosta ..... na prakticnom primeru - u redu je mrzeti albance, jer vidi kakva oni s.r.a.nj.a prave. da li je bas tako? mrzeci njih kao sto mrze nas, nesvesno postajemo braca u mrznji, postajemo isti. oni nama spale crkvu, a mi njima dzamiju (iako albanci nisu bas muslimani, al objasni ti to budalama). i eto, postadosmo braca po najuzasnijoj ljudskoj sposobnosti - mrznji. ajd bistrite to malo ...

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio Keeper
    evo ja ne mrzim albance.
    to jest, ne mrzim nikoga ...
    nisam toliko zatucan da generalizujem, a nemam bas toliko vremena da ga gubim na mrznju ..... ionako ga je premalo za ljubav.

uzgred, rec dve o nacionalistickim mrznjama ali i privrzenosti/ljubavima. koren vuku iz tzv. totemizma, naklonosti zastavi, grbu, naciji ... to je vec psiholoshki razmotrena i jasna pojava, u ovoj zemlji je poprimila razmere epidemije. ljudi ovde jacaju tako sto ih drugi biju i kolju ... setite se samo bombardovanja. ili proletos, na kosovu, ne znam zbog cega sam bio tuzniji - zbog toga sto se to desilo il zbog one dece na ulicama koja su bezala iz skole uz 'ubi zakolji da siptar ne postoji'. ne znam za vas, znam da ce vecina opravdati te klince. ali ja ne, ni u kom slucaju, jer drugacije postavljam stvari ... citao sam nedavno jednu knjigu, odlomak ide ovako:
    "Ispricala je taj svoj dozivljaj prijateljima Francuzima. Zacudili su se. - Ti, znaci, ne zelis da se boris protiv okupacije svoje domovine? - govorili su. Htela je da im kaze kako se iza komunizma, fasizma, iza svih okupacija i invazija krije jedno po sustini dublje i sveobuhvatnije zlo, i da je slika tog zla za nju povorka ljudi koji marsiraju, podizu ruke i jednoglasno uzvikuju iste slogove. Znala je, medjutim, da im to nece znati objasniti, pa je u neprilici presla na drugu temu."
    isto tako i ja kazem. ko je shvatio, shvatio je, a ko nije necu mu nikako moci objasniti.

i zato su za mene skinsi, nacionalisti, ... i slicna bagra, kao i ljudi koji podlezu takvim osecajima i radnjama, i koji precutno podrzavaju takve stvari, bilo kakvu medju-nacionalnu mrznju i netrpeljivost pod bilo kojim izgovorom u najmanju ruku nepromisljeni, zatim slabici, na kraju obican ljudski izmet. a nepromisljenih je vidim ovde dosta ..... na prakticnom primeru - u redu je mrzeti albance, jer vidi kakva oni s.r.a.nj.a prave. da li je bas tako? mrzeci njih kao sto mrze nas, nesvesno postajemo braca u mrznji, postajemo isti. oni nama spale crkvu, a mi njima dzamiju (iako albanci nisu bas muslimani, al objasni ti to budalama). i eto, postadosmo braca po najuzasnijoj ljudskoj sposobnosti - mrznji. ajd bistrite to malo ...

ma slazem se ja...ne mrzim ih ni ja generalno, cak i znam neke od njih(kupujem sladoled kod njih svaki dan , kad sam ovde)
    ali nemate pojma sta oni ovde rade.....ja sam inace u ohridu, tako da ovde(za sada) situacija i nije tako losa, ali recimo kad odes u strugu(a to nije ni pet km odavde)ne smes uopste da pricas srpski na ulici...nema sanse...jednom su nam kamenovali auto sa bg registracijom, drugi put su nas zaustavljala deca(kad kazem deca onda mislim DECA pet do osam godina) sa albanskom zastavom i krenula da nas psuju...i to nije vijska ili tako nesto to su OBICNI LJUDI, koji te mrze bez (vidljivog) razloga i trude se da ti naude sto vise mogu....
    jel sad razumes sta sam htela da kazem govoreci o mojoj "mrznji"?

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. The Oppressed (SHARP Skinheads)
    Autor SSSR_ u forumu Muzika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 29.07.2016., 14:02
  2. SKINHEADS
    Autor . . . u forumu Muzika
    Odgovora: 253
    Poslednja poruka: 07.12.2011., 15:08
  3. Skinheads