Problem sa zvucnikom

Cagliostro

Ističe se
Poruka
2.232
Ev' 'vako....
Vec par noci uzastopno pre nego sto krenem na spavanje (u sitne sate, kad se ni muva ne cuje), cujem neke glasove... Prvo sam pomislio da ludim (cuo sam da sizofrenicari imaju slicne simptome), onda sam posle duge psiho-samo-analize skontao da ipak (srecom) nije to... Onda sam posumnjao u duhove, svratio do pdfa "Natprirodne pojave i misterije", ali ni tamo nisam nista nasao ;) .
I kad sam vec pomislio da nikad necu saznati sta je u pitanju,
WOILA!!!

Skontao sam da zvuk dolazi iz vufera (zanimljivo da sateliti cute).
Pojacam do kraja i cujem trabunjanje na nekom, meni nerazumnom jeziku, jedino sto sam skontao je rec Kopenhagen, posle toga neka muzikica i onda zavijanje neke ribe....

Evo, sad drzim pojacano do kraja i izgleda da su na programu neke vesti... blage veze nemam koji je jezik....

Problem je sto nemam blage veze kako je uopste moguce tako nesto, a jos manje kako da ih ucutkam (a pocinje uzasno da me nervira)

Dakle.... Ima neko neku ideju? Bilo kakvu?
osim da razbijem zvucnike.... to necem... kao ni da koristim cekic i sl. alat...
 
Hahahaha..

Zaista zanimljivo..


Ja sam na starom niskom Ei televizoru koji mi stoji u selu "navatao" lokalne FM radio stanice..!!!!

Prvo nisam mogao da verujem da je tako nesto moguce. Na ekranu sneg a iz zvucnika cista muzika.!!:hahaha::hahaha:


Pozdrav.!
 

Back
Top