alertpay kako se koristi i dopunjuje
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: alertpay kako se koristi i dopunjuje

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano alertpay kako se koristi i dopunjuje

otvorio sam račun na alertpay ali jednostavno nemam pojma kako se on dopunjuje i kako se koristi.Pomoć mi treba na srpskom pogotovo oko dopune računa, bez nekih suvišnih i prostom čoveku nerazumljivih izraza
    Hvala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: alertpay kako se koristi i dopunjuje

Citat Original postavio Svjatogor Pogledaj poruku
    otvorio sam račun na alertpay ali jednostavno nemam pojma kako se on dopunjuje i kako se koristi.Pomoć mi treba na srpskom pogotovo oko dopune računa, bez nekih suvišnih i prostom čoveku nerazumljivih izraza
    Hvala
    AlertPay se ne puni već se njime plaća direktno sa balance ili karticom koja se prijavi na AlertPay. Obrati se mejlom office@virtual-exchange.co.rs pošto kod njih možda možeš da kupiš AlertPay USD ili EUR za dinare ili da kupiš AlertPay EUR ili USD od nekoga ovde na forumu. Menjačnica www.virtual-exchange.co.rs ima sedište u Beogradu i mogu slobodno napisati da su potpuno pouzdani i sa tom menjačnicom sarađujem već dve godine.
    AlerPay nema broj već mejl tako da, kada nekome plaćaš, onda kao primaoca treba da uneseš Alertpay mejl od primaoca novca. Prilikom operacije slanja novca možeš da vidiš ime i prezime primaoca tako da možeš da odmah proveriš kome stvarno šalješ novac. I na kraju, čuvaj se hakera, to govorim iz ličnog iskustva jer su me bili opljačkali ali, pošto je AP odgovorna e banka i sa zatvorenim sistemom, izvršili su mi povraćaj novca.
    Poslednji put ažurirao/la Bees : 15.12.2009. u 00:59

Slične teme

1. Kako se koristi ventrilo?
    Autor narutofan u forumu Softver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.11.2008., 19:30
  2. Kako se koristi rapidshare?
    Autor Brajan2211 u forumu Internet
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19.01.2008., 22:10
  3. Kako se koristi NERO?
    Autor (A)Simpaticna u forumu Softver