Sponzoruše.....

Hold It Against Me

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.191
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... :eek: Da li su one posledica SEKE,ili zakrzljavanja generacija,ne znam . Nema vise ni onih dobrih okorelih sponzorusa :per: , sada su se svele na daj sta das :think: . Strajk sponzorusama,smrt materijalizmu i silikonskim dolinama .Hocemo normalne devojke ... :mrgreen: ..Eeee *** tek sam sada video da ima 5 istih temi...Neko me je predutrio.. :hahaha:
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... :eek: Da li su one posledica SEKE,ili zakrzljavanja generacija,ne znam . Nema vise ni onih dobrih okorelih sponzorusa :per: , sada su se svele na daj sta das :think: . Strajk sponzorusama,smrt materijalizmu i silikonskim dolinama .Hocemo normalne devojke ... :mrgreen: ..Eeee *** tek sam sada video da ima 5 istih temi...Neko me je predutrio.. :hahaha:

Nema to vise bato :mrgreen:

Sad su sve sponzoruse,neke skuplje,neke jeftinije,neke perfidnije i tako......:mrgreen:

Najnoviji model su one "postene" koje se cuvaju,al da zabodu iz prve..........dok klasicne sponzoruse rade na sitno,od svakog po malo...:mrgreen:
 
sponzorusa je oduvek bilo i bice, nema veze s tranzicijom vec sa karakterom doticne

Nije tacno! Sta smatras pod sponzorusama? Ja smatram one devojke kojima su osnovnih 5 zivotnih simbola: novac,auto,mobilni,fency odelo i stav kurvetine. Toga nikad nije bilo, osim poslednjih 20 godina, a sve usled raspada drustva i sistema vrednosti. Drustvena anomija je stanje kada pojedinac ne zna sta se ocekuje od njega,znaci, ne zna kako treba da se ponasa, kako da se oblaci, sta da slusa, kako da reaguje i onda dolazi do ovoga sto se desava. U stabilnim i izgradjenim drustvima, kakva su npr. skandinavska, vrlo je dobro ustanovljen sistem vrednosti, pa ljudi vrlo dobro znaju sta se od njih ocekuje a sta ne,te s tim u vezi, tamo nemas fensere ni sponzoruse :)
 
Fensere mi ne diraj... :tiganj:

Fenseri su plod svojevrsnog modnog rasula. Svi cete se smejati takvom nacinu oblacenja za 10-15 godina, kao sto se sad svi smejemo onom odvratnom oblacenju iz devedesetih. Sve mi je jasno...fenserke su mi cak onako i privlacne, sa zivotinjskog aspekta iskljucivo, ali mi nije jasno sta pretstavljaju one air max patike??? To je jedan toliko odvratan modni detalj, da sam ja zaprepascen!! Jos kad vidim one bele carape i suskave trenerke...hahah...pa ti ljudi i ne preptostavljaju koliko su smesni. :hahaha:
 
Fenseri su plod svojevrsnog modnog rasula. Svi cete se smejati takvom nacinu oblacenja za 10-15 godina, kao sto se sad svi smejemo onom odvratnom oblacenju iz devedesetih. Sve mi je jasno...fenserke su mi cak onako i privlacne, sa zivotinjskog aspekta iskljucivo, ali mi nije jasno sta pretstavljaju one air max patike??? To je jedan toliko odvratan modni detalj, da sam ja zaprepascen!! Jos kad vidim one bele carape i suskave trenerke...hahah...pa ti ljudi i ne preptostavljaju koliko su smesni. :hahaha:

Ali to nema veze sa fenserima
fenseri su ti oni koji furaju one stvari sa buvljaka gde pise armani i ostalo :D
Msm imas i ove druge sto furaju stvari sa buvljaka gde pise nike itd xD
Ali teoretski suskave trenerke i bele carape su ti vise sporty. Msm ono kao casual.
 
Fenseri su plod svojevrsnog modnog rasula. Svi cete se smejati takvom nacinu oblacenja za 10-15 godina, kao sto se sad svi smejemo onom odvratnom oblacenju iz devedesetih. Sve mi je jasno...fenserke su mi cak onako i privlacne, sa zivotinjskog aspekta iskljucivo, ali mi nije jasno sta pretstavljaju one air max patike??? To je jedan toliko odvratan modni detalj, da sam ja zaprepascen!! Jos kad vidim one bele carape i suskave trenerke...hahah...pa ti ljudi i ne preptostavljaju koliko su smesni. :hahaha:

Ne furam air max,i suskave trenerke posto definitivno nisam u tom fazonu..."Furam" Zaru,Pull and Bear,Mango,Diesel,Bershku...Mislio sam na taj tip fenseraja a ne na 90-sete...Zaboravio si da navedes kajle.. Ili jos bolje receno "lance" za kerove..
 
Ne furam air max,i suskave trenerke posto definitivno nisam u tom fazonu..."Furam" Zaru,Pull and Bear,Mango,Diesel,Bershku...Mislio sam na taj tip fenseraja a ne na 90-sete...Zaboravio si da navedes kajle.. Ili jos bolje receno "lance" za kerove..

to je opet failure jer to nije fensi...
ZARA MANGO WTF
to su one regular stvari manje vise.
Jezus. Kada ce ljudi da razumeju sta fensi znaci xD
 
Ali to nema veze sa fenserima
fenseri su ti oni koji furaju one stvari sa buvljaka gde pise armani i ostalo :D
Msm imas i ove druge sto furaju stvari sa buvljaka gde pise nike itd xD
Ali teoretski suskave trenerke i bele carape su ti vise sporty. Msm ono kao casual.

Ne mora da znaci da furaju stvari sa buvljaka..Eto np ja ih ne furam posto nikada ne bih mogao da obucem nesto sto je neka usrana budala nosila...Tako da postoji 2 tipa fensera..Oni koji stvari kupuju preko neta (kao sto sam ja :mrgreen: ) ili u buticima i oni koji kopaju po buvljacima u potrazi sa normalnom krpom koja nije upisana ili usrana..
 
Ne mora da znaci da furaju stvari sa buvljaka..Eto np ja ih ne furam posto nikada ne bih mogao da obucem nesto sto je neka usrana budala nosila...Tako da postoji 2 tipa fensera..Oni koji stvari kupuju preko neta (kao sto sam ja :mrgreen: ) ili u buticima i oni koji kopaju po buvljacima u potrazi sa normalnom krpom koja nije upisana ili usrana..

Ali ti kupujes zaru i mango koje nemaju veze sa fensi lookom
A na buvljaku ti nisu iznosene stvari nego su kopije samo koje izgledaju manje vise identicno. ali nisu isti materijali i nije dobar kroj.
 
Ali ti kupujes zaru i mango koje nemaju veze sa fensi lookom
A na buvljaku ti nisu iznosene stvari nego su kopije samo koje izgledaju manje vise identicno. ali nisu isti materijali i nije dobar kroj.

Ti ocigledno ne razlikujes sta je sekend hend i buvljak..Zara i Mango itekako imaju veze sa fensi lookom..Ocigledno nisi imao prilike da vidis Mangove muske stvari..Posto kod nas toga nema...Ocigledno ja onda ne razumem sta znaci rec fenser..Izvinjavam se..
 

Back
Top