Vuk Drašković jako lepo priča o hrišćanstvu

Istrebljivac arhaizma

Aktivan član
Poruka
1.562
.... ne znam da li pratite, u toku je emisija Agape na studiju B, gost je Vuk ... izuzetno lepo priča o centralnim pitanjima Hrišćanstva, značaju Vere za savremenog čoveka... više puta sam ga slušao tokom promocije ove nove knjige da priča o Hristu, Mojsiju, svetim tajnama, veri... i mislim da ukoliko bi imali više ovako nadahnutih veroučitelja ovaj narod bi se mogao temeljnije hristijanizovati.
 
I veruješ tom lažovu? Milić je tvrdio da su Srbi poreklom iz Lepenskog Vira, a sebe je zvao general Lepenski.
Pacijenti kao Milić potiču iz nacionalističko-paganskog miljea.

Nism rekao da verujem bilo kome. Samo sam pomenuo. :)
S druge strane, imaš maler da dobro pamtim, pa se sećam koliko uspešno je tvoj bradoliki bogoslov koristio elementarne verske pojmove u ono vreme. :D
 
.... ne znam da li pratite, u toku je emisija Agape na studiju B, gost je Vuk ... izuzetno lepo priča o centralnim pitanjima Hrišćanstva, značaju Vere za savremenog čoveka... više puta sam ga slušao tokom promocije ove nove knjige da priča o Hristu, Mojsiju, svetim tajnama, veri... i mislim da ukoliko bi imali više ovako nadahnutih veroučitelja ovaj narod bi se mogao temeljnije hristijanizovati.

Nisam gledala emisiju nazalost.

Vuk je dobar pisac, ali politika mu je promasaj.

Bilo mi je zadovoljstvo kada mi je potpisao specijalno izdanje knjige ,,Noz'' jedne godine na sajmu sa vrlo lepom posvetom.
 

Back
Top