Šoping centri

Hmmmm... S obzirom da je trzni centar Usce podignut, fakticki, na prevaru otetom zemljistu gradjana Beograda, naravno da ne idem kod takvih olosa kao sto je Petar Matic, kralj svercera. Ovim ne amnestiram Miskovica... daleko bilo. Ali je Miskovic (ma koliko mi odvratan bio) gospodin covek za ovog hohstaplera! A vi... Izvolite dodjite pa napunite dzepove ovom coveku!
 
Ušće je definitivno veće od Delta Sitija, ima više radnji. Veća je gužva nego u Delta Sitiju, mada je podnošljiva, bliže je centru grada nego Delta Siti. Oba imaju veliki izbor robe. Cene su slične.
 
koliko sam ja primetila tamo svi nesto rovare po onim policama a niko nista ne kupuje:mrgreen:
Skoro sam otisla u delta siti i majica na snizenju je bila 13000 a kais 9000...uzas...:(
pa onaj ciga na zelenjaku ima lepse majice nego oni tamo...:rumenka:
:cao:
 
U tom Uscu 2 puta sam bio......u Delta City-u jednom. Delta City je lepse uradjen arhitektonski.....ali sto se tice prdavnica manje vise sve je isto.

Cene su prenaduvane a ono sto je kao pristojnijih cena je obicno smece od robe. Plus pretpostvavljam da su oba TC puna seljacina i malogradjana.
 
drazi mi je delta siti, nekako je manji sladji ima dusu (iako je ovo skoro nemoguce reci za neki tc, posle obilaska usca definitivno mogu tako da se izrazim)
jes da je zgodnije ici do usca, al nema veze nece mi nista faliti se provozam 95-icom
 
U tom Uscu 2 puta sam bio......u Delta City-u jednom. Delta City je lepse uradjen arhitektonski.....ali sto se tice prdavnica manje vise sve je isto.

Cene su prenaduvane a ono sto je kao pristojnijih cena je obicno smece od robe. Plus pretpostvavljam da su oba TC puna seljacina i malogradjana.

Slazem se u potpunosti...:heart:

Ja sam od juce u soku bas sto se Delta city-a tice...otisla sa drugaricom do Mexx-a i kao hocemo na kafu hocemo, kako ja volim Costu sele nas dve tamo kada odjedanput krenulo cudo...sto pored nas ona Mirka Vasiljevic sa debelom crtom od crnog alajnera, crne stikle, crna kratka suknja, beli topic bez rukava kao da je sredina leta, preko puta nas Sanja Papic koja je nosila u 12h prepodne crnu uzanu haljinu, crne sjajne stiklice od 12cm, svilenkaste carape...totalno bez osecaja koje je doba dana kao i da je u pitanju trzni centar:dontunderstand:...prolazi Jelena Ivanovic i neki likovi iz VB i jos neke emisije meni nepoznati sasvim ali nebitno, dodju popularni uopste i svi oni piju kafu u Costi maximalno sredjeni (btw sta je zenama sve imaju stikle od pola metra i potpuno su razgolicene kao da su krenule u opasan nocni lov a ne na prepodnevnu kafu)...ja ne mogu da percipiram da sedim u trznom centru u Londonu i pijem kafu u Strabucks-u a da pored mene defiluju poznati koji su skockani kao za red carpet...uopste se ne radi da nase popularne zene nisu lepe jer jesu samo zelim da kazem videlo bi se da su lepe i u malo primerenijoj garderobi...izgledale bi potpuno isto samo normalnije...
 
Slazem se u potpunosti...:heart:

Ja sam od juce u soku bas sto se Delta city-a tice...otisla sa drugaricom do Mexx-a i kao hocemo na kafu hocemo, kako ja volim Costu sele nas dve tamo kada odjedanput krenulo cudo...sto pored nas ona Mirka Vasiljevic sa debelom crtom od crnog alajnera, crne stikle, crna kratka suknja, beli topic bez rukava kao da je sredina leta, preko puta nas Sanja Papic koja je nosila u 12h prepodne crnu uzanu haljinu, crne sjajne stiklice od 12cm, svilenkaste carape...totalno bez osecaja koje je doba dana kao i da je u pitanju trzni centar:dontunderstand:...prolazi Jelena Ivanovic i neki likovi iz VB i jos neke emisije meni nepoznati sasvim ali nebitno, dodju popularni uopste i svi oni piju kafu u Costi maximalno sredjeni (btw sta je zenama sve imaju stikle od pola metra i potpuno su razgolicene kao da su krenule u opasan nocni lov a ne na prepodnevnu kafu)...ja ne mogu da percipiram da sedim u trznom centru u Londonu i pijem kafu u Strabucks-u a da pored mene defiluju poznati koji su skockani kao za red carpet...uopste se ne radi da nase popularne zene nisu lepe jer jesu samo zelim da kazem videlo bi se da su lepe i u malo primerenijoj garderobi...izgledale bi potpuno isto samo normalnije...

slazem se sa tobom u potpunosti ja radim u uscu pa mozes misliti kada ceo dan tamo blejis sta sve vidis..a ja radim u butiku,a ribe dolaze tamo skockane kao za bal i setaju gledaju stvari vise nego sto kupuju.. :hahaha:
 
slazem se sa tobom u potpunosti ja radim u uscu pa mozes misliti kada ceo dan tamo blejis sta sve vidis..a ja radim u butiku,a ribe dolaze tamo skockane kao za bal i setaju gledaju stvari vise nego sto kupuju.. :hahaha:

Aha bas tako...setaju ljudi maximalno doterani a samo tu i tamo neko pronese kesicu...razumem ja da je njima skupo i da je jeftinije istu robu kupovati van ali kako onda da objasnim kolicinu sminke i razgolicenosti...nikako ja to ne razumem:dontunderstand:
 
U Delti ima Orsay,
u Uscu ima Koton.

Inace, ostalo su iste prodavnice, koliko sam ja provalila.
E da, u Uscu ima i JLo i ona Urban prodavnica sto je nekad bila pre Zvezde na Terazijama pa su je sad zatvorili. Al, opet, nema Orsay...

I totalno su idiotski oni kafici. Tamo bre cekas u redu da stignes na kafu! A poslednji sprat sa Mekom i ostalim junk foodom im je gori nego studentske menze... Kad se samo setim da su me u Mek vodili 1 godisnje za rodjendan kad je bila ona inflacija, prosto da ne poverujes u kojoj zemlji smo ziveli...

Sve u svemu, Miss Selfridge, Top Shop i H&M nigde nema, i totalni je debilizam sto u gradu ima 100 duplih prodavnica u 2 trzna centra. Samo otvaraju glupave zgradurine a niceg novog jos uvek nema... A i sto je bilo dobro su pokopali... Mislim, Zara je dosadila, a Mango je 100% sintetika... Jedini trzni centar koji nije dosadan, po mom misljenju, je Merkator. Ovo ostalo sve isto-gomila krpica... Cak su mi i u Piramidi cesto lepse stvari...
 
meni je Usce draze... ljepsi mi je i prilaz... ona crvena, crna i bezikasta boja fasade ga malo odaljuju od ovog popularnog nacina gradnje, gdje sve lici na obicna skladista... unutra mi je pregledniji, ja se u delti izgubim, mada me nervira pokretno stepeniste u uscu, gdje su zamijenjene trake na jednom mjestu... drazi mi je i kolosej od stera... u ster bioskopu sam bila jednom, i nikada vise, sjedila sam na krajnjim sjedistima i nista nisam vidjela, oci su me zaboljele koliko je ekran bio zakosen... to ne bi smjello da se desava... mada u koloseju nikada vise necu gledati horor, em jeziv film, em su oni preglasno pustili, bespotrebno glasno... i igraonica mi se svidja, u delti nisam imala zelju ni da obidjem taj sprat...
 
Tačno je da devojke, a i muškarci, vole da budu sređeni kad idu u ove tržne centre, ali Bože moj, neka nose ljudi šta vole. Ja isto volim da popijem kafu u Costi, i stvarno ima ljudi sređenih u poslovnom fazonu, ima onih koji su kao u nekom fancy fazonu, a ima i domaćica godište moje mame. Uglavnom, Costa mi je lepo mesto i nije nešto naročito fancy, osim po cenama:neutral:
 

Back
Top