Šoping centri
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Šoping centri

Početnik nancyy (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Wink usce shoping centar

ko voli da shopinguje u uscu,kakve su cene dal je bolji delta siti

Početnik
    Učlanjen
    24.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: usce shoping centar

Hmmmm... S obzirom da je trzni centar Usce podignut, fakticki, na prevaru otetom zemljistu gradjana Beograda, naravno da ne idem kod takvih olosa kao sto je Petar Matic, kralj svercera. Ovim ne amnestiram Miskovica... daleko bilo. Ali je Miskovic (ma koliko mi odvratan bio) gospodin covek za ovog hohstaplera! A vi... Izvolite dodjite pa napunite dzepove ovom coveku!

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ja volim da šetam, i baš mi je ok da odem tamo da piškim, jer dok pređem most i stignem do tog centra već popijem litar i po vode...

Domaćin tarabica (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Ušće je definitivno veće od Delta Sitija, ima više radnji. Veća je gužva nego u Delta Sitiju, mada je podnošljiva, bliže je centru grada nego Delta Siti. Oba imaju veliki izbor robe. Cene su slične.
    Iz straha da sutra ne ispadnem glup, odbijam mogućnost da danas ispadnem pametan.

Domaćin vd (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano isto

ista meta, isto rastojanje
    ti tržni centri po celom svetu liče
    u Dubaiju najveći ima 16000 prodavnica (ako je verovati Pakistancu taksisti)

Poznat BIG PEOPLE (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    143

meni je delta siti gotivniji, prvo shto je mnogo manja guzhva nego u ushcu, drugo nekako je pregledniji..
    Pred ženom da kleči 1000 muškaraca, ona bi izabrala onog koji je čak ni ne gleda.

Aktivan član Ulice (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    86

Da, a i DC je lepsi, i unutra i spolja.

Ističe se
    Učlanjen
    26.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

koliko sam ja primetila tamo svi nesto rovare po onim policama a niko nista ne kupuje
    Skoro sam otisla u delta siti i majica na snizenju je bila 13000 a kais 9000...uzas...
    pa onaj ciga na zelenjaku ima lepse majice nego oni tamo...

Poznat BIG PEOPLE (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    143

ima u ushcu neke prodavnica, ono sve firmirano u fulu, ja gledala jedan texas shorc 22.000din
    a u zari nashla skoro isti takav 2.000din
    Pred ženom da kleči 1000 muškaraca, ona bi izabrala onog koji je čak ni ne gleda.

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio nancyy Pogledaj poruku
    ko voli da shopinguje u uscu,kakve su cene dal je bolji delta siti
    Isto sra.nje drugo pakovanje
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio BIG PEOPLE Pogledaj poruku
    ima u ushcu neke prodavnica, ono sve firmirano u fulu, ja gledala jedan texas shorc 22.000din
    a u zari nashla skoro isti takav 2.000din
    A jes videla sal od 15000 . Komad krpe 15 soma

Početnik nancyy (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

znma sve to radim u uscu...nego reko da vidim misljenja..kakvi bolidi dolaze tamo to je haos svega se nagledas..

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

U tom Uscu 2 puta sam bio......u Delta City-u jednom. Delta City je lepse uradjen arhitektonski.....ali sto se tice prdavnica manje vise sve je isto.

Cene su prenaduvane a ono sto je kao pristojnijih cena je obicno smece od robe. Plus pretpostvavljam da su oba TC puna seljacina i malogradjana.

Poznat >NiNa< (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Delta City je lepse uradjen arhitektonski.....ali sto se tice prdavnica manje vise sve je isto.
    I ja to mislim.

Postoje 3 radnje u koje udjem,ostalo i ne obilazim. Nemam pametnija posla nego da se setkam po trznim centrima.

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

A pa imas tamo i likova koji dolaze da sede tamo po onim kaficima. Posto je to sad valjda fensi.
    To su tek retardi

Poznat >NiNa< (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Dodju onako skockani kao za izlazak, devojke na stiklama, kilo sminke i ne izlaze satima.

Mene uhvati panika posle pola sata.

Aktivan član Ulice (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    86

Pa, sad mladi, kao u americkim filmovima, izlaze i sastaju se po trznim centrima.

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1491

drazi mi je delta siti, nekako je manji sladji ima dusu (iako je ovo skoro nemoguce reci za neki tc, posle obilaska usca definitivno mogu tako da se izrazim)
    jes da je zgodnije ici do usca, al nema veze nece mi nista faliti se provozam 95-icom
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

bolidi

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    U tom Uscu 2 puta sam bio......u Delta City-u jednom. Delta City je lepse uradjen arhitektonski.....ali sto se tice prdavnica manje vise sve je isto.

Cene su prenaduvane a ono sto je kao pristojnijih cena je obicno smece od robe. Plus pretpostvavljam da su oba TC puna seljacina i malogradjana.
    Slazem se u potpunosti...

Ja sam od juce u soku bas sto se Delta city-a tice...otisla sa drugaricom do Mexx-a i kao hocemo na kafu hocemo, kako ja volim Costu sele nas dve tamo kada odjedanput krenulo cudo...sto pored nas ona Mirka Vasiljevic sa debelom crtom od crnog alajnera, crne stikle, crna kratka suknja, beli topic bez rukava kao da je sredina leta, preko puta nas Sanja Papic koja je nosila u 12h prepodne crnu uzanu haljinu, crne sjajne stiklice od 12cm, svilenkaste carape...totalno bez osecaja koje je doba dana kao i da je u pitanju trzni centar...prolazi Jelena Ivanovic i neki likovi iz VB i jos neke emisije meni nepoznati sasvim ali nebitno, dodju popularni uopste i svi oni piju kafu u Costi maximalno sredjeni (btw sta je zenama sve imaju stikle od pola metra i potpuno su razgolicene kao da su krenule u opasan nocni lov a ne na prepodnevnu kafu)...ja ne mogu da percipiram da sedim u trznom centru u Londonu i pijem kafu u Strabucks-u a da pored mene defiluju poznati koji su skockani kao za red carpet...uopste se ne radi da nase popularne zene nisu lepe jer jesu samo zelim da kazem videlo bi se da su lepe i u malo primerenijoj garderobi...izgledale bi potpuno isto samo normalnije...

Početnik nancyy (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vazdusasta Pogledaj poruku
    Slazem se u potpunosti...

Ja sam od juce u soku bas sto se Delta city-a tice...otisla sa drugaricom do Mexx-a i kao hocemo na kafu hocemo, kako ja volim Costu sele nas dve tamo kada odjedanput krenulo cudo...sto pored nas ona Mirka Vasiljevic sa debelom crtom od crnog alajnera, crne stikle, crna kratka suknja, beli topic bez rukava kao da je sredina leta, preko puta nas Sanja Papic koja je nosila u 12h prepodne crnu uzanu haljinu, crne sjajne stiklice od 12cm, svilenkaste carape...totalno bez osecaja koje je doba dana kao i da je u pitanju trzni centar...prolazi Jelena Ivanovic i neki likovi iz VB i jos neke emisije meni nepoznati sasvim ali nebitno, dodju popularni uopste i svi oni piju kafu u Costi maximalno sredjeni (btw sta je zenama sve imaju stikle od pola metra i potpuno su razgolicene kao da su krenule u opasan nocni lov a ne na prepodnevnu kafu)...ja ne mogu da percipiram da sedim u trznom centru u Londonu i pijem kafu u Strabucks-u a da pored mene defiluju poznati koji su skockani kao za red carpet...uopste se ne radi da nase popularne zene nisu lepe jer jesu samo zelim da kazem videlo bi se da su lepe i u malo primerenijoj garderobi...izgledale bi potpuno isto samo normalnije...
    slazem se sa tobom u potpunosti ja radim u uscu pa mozes misliti kada ceo dan tamo blejis sta sve vidis..a ja radim u butiku,a ribe dolaze tamo skockane kao za bal i setaju gledaju stvari vise nego sto kupuju..

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nancyy Pogledaj poruku
    slazem se sa tobom u potpunosti ja radim u uscu pa mozes misliti kada ceo dan tamo blejis sta sve vidis..a ja radim u butiku,a ribe dolaze tamo skockane kao za bal i setaju gledaju stvari vise nego sto kupuju..
    Aha bas tako...setaju ljudi maximalno doterani a samo tu i tamo neko pronese kesicu...razumem ja da je njima skupo i da je jeftinije istu robu kupovati van ali kako onda da objasnim kolicinu sminke i razgolicenosti...nikako ja to ne razumem

Aktivan član Trilijan (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    172

U Delti ima Orsay,
    u Uscu ima Koton.

Inace, ostalo su iste prodavnice, koliko sam ja provalila.
    E da, u Uscu ima i JLo i ona Urban prodavnica sto je nekad bila pre Zvezde na Terazijama pa su je sad zatvorili. Al, opet, nema Orsay...

I totalno su idiotski oni kafici. Tamo bre cekas u redu da stignes na kafu! A poslednji sprat sa Mekom i ostalim junk foodom im je gori nego studentske menze... Kad se samo setim da su me u Mek vodili 1 godisnje za rodjendan kad je bila ona inflacija, prosto da ne poverujes u kojoj zemlji smo ziveli...

Sve u svemu, Miss Selfridge, Top Shop i H&M nigde nema, i totalni je debilizam sto u gradu ima 100 duplih prodavnica u 2 trzna centra. Samo otvaraju glupave zgradurine a niceg novog jos uvek nema... A i sto je bilo dobro su pokopali... Mislim, Zara je dosadila, a Mango je 100% sintetika... Jedini trzni centar koji nije dosadan, po mom misljenju, je Merkator. Ovo ostalo sve isto-gomila krpica... Cak su mi i u Piramidi cesto lepse stvari...
    Čovek sa srcem punim ćutanja i čovek sa srcem punim tišine ne mogu biti isti.

Poznat Poslednja Igra Leptira (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

meni je Usce draze... ljepsi mi je i prilaz... ona crvena, crna i bezikasta boja fasade ga malo odaljuju od ovog popularnog nacina gradnje, gdje sve lici na obicna skladista... unutra mi je pregledniji, ja se u delti izgubim, mada me nervira pokretno stepeniste u uscu, gdje su zamijenjene trake na jednom mjestu... drazi mi je i kolosej od stera... u ster bioskopu sam bila jednom, i nikada vise, sjedila sam na krajnjim sjedistima i nista nisam vidjela, oci su me zaboljele koliko je ekran bio zakosen... to ne bi smjello da se desava... mada u koloseju nikada vise necu gledati horor, em jeziv film, em su oni preglasno pustili, bespotrebno glasno... i igraonica mi se svidja, u delti nisam imala zelju ni da obidjem taj sprat...

Domaćin tarabica (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Tačno je da devojke, a i muškarci, vole da budu sređeni kad idu u ove tržne centre, ali Bože moj, neka nose ljudi šta vole. Ja isto volim da popijem kafu u Costi, i stvarno ima ljudi sređenih u poslovnom fazonu, ima onih koji su kao u nekom fancy fazonu, a ima i domaćica godište moje mame. Uglavnom, Costa mi je lepo mesto i nije nešto naročito fancy, osim po cenama
    Iz straha da sutra ne ispadnem glup, odbijam mogućnost da danas ispadnem pametan.

Slične teme

1. Putovanje + soping
    Autor gudajoka u forumu Putovanja
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 25.04.2016., 02:26
  2. Doping za Šoping.
    Autor Dana u forumu Žene
    Odgovora: 198
    Poslednja poruka: 08.02.2009., 00:27
  3. NOVOGODISNJA SOPING GROZNICA
    Autor Anja** u forumu Žene
    Odgovora: 30