nokia n97

Skini ba(k)teriju, na nalepnici pored informacija o modelu bi trebalo da pise made in Finland (najcesce). Kinezi nemaju tako nesto, a i sam izgled fona je kada se bolje zagleda, drugacije odradjen..... :)
 
idi na mobilnisvet.com i vidi sta sve ima pa proveri ,slazem se proveri da li ima symbian i da li pise made in finland ako pise germany,romania,china ili ostale drzave to su ti sve kopije
 
poz. Sto se tice baterije nije tacno ako nije made in finland da je kopija posjedujem N96 vec godinu dana kad je izasla uzeo sam je na prijavu tako da mi zena posjeduje sad i n97 na svakoj baterije pise made in china a kinez se moze prepoznati isto kad pritisnes pahuljicu pojavi se kao broj sest ne izgleda kao na originalu pahuljica takodjer nijedna nokija nema kineski jezik u meniju da se nasteluje a kineska verzija ima
 
Poslednja izmena:
poz. Sto se tice baterije nije tacno ako nije made in finland da je kopija posjedujem N96 vec godinu dana kad je izasla uzeo sam je na prijavu tako da mi zena posjeduje sad i n97 na svakoj baterije pise made in china a kinez se moze prepoznati isto kad pritisnes pahuljicu pojavi se kao broj sest ne izgleda kao na originalu pahuljica takodjer nijedna nokija nema kineski jezik u meniju da se nasteluje a kineska verzija ima

ne NA bateriji da pise nego kad se skine baterija pa tamo pise neki broje imei pa onda pise made in finland(germany,china)
 
I oto nije tacno to mogu ima moj sin 5310 express music odavno i pise made in japan kao i komsija novu nokiju 5800 made in indonesia a sve su sto posto original telefoni
 
Ako je nov kutija mora biti crna sa slovima boje aluminijuma znaci sive boje slova.Pljosnata kutija i sa strane pise imei i gde je napravljena.Kao sto ti covek rece mora da pise made in finland(99%pise),uporedi taj imei sa kutije i ispod baterije.idi na sajt mislim da bese nokijin ima da proveris taj model.Tih nokia n97miniblack sam doneo u srb bar jedno 15komada,po ceni od 390eur.I lazna nokija sa strane ima plastiku a ova je tipa aluminijum neki metalcic Sto one Bele nokije sto crne.Cak sam kod nas video kutiju ili na nokiji pise NOKLA a ne NOKIA,jos napisano velikim slovima i tesko da primetis.

razlog da nije original.

skoro se pojavio na ebay
kutija,proizvodjac,kamera software i onaj pocetni logo nokije.

U krajnjem slucaju prepisi imei i posalji nokiji mail dobices odmah odgovor
 
Poslednja izmena:

Back
Top