Izgovor

Avetinja

Veoma poznat
Poruka
13.905
E ljudi, ne mogu sam nikako da smislim, a treba mi par dobrih i kvalitetnih izgovora da ogovorim curi na pitanje "zašto mi se ne javljaš, što ne odgovoaraš na poruke" ... itd itd

:mrgreen:
 
Ma nisam ja sad sa njom ... bio sam davno nekada letos ... ona je bre daleko sada od mene ... barem 500km :lol:

A ne mogu da pucam jeftine fore, nemam kredit i tako to :lol:

A ladno su sve ženske ispisale "reci istinu" :hahaha:
 
Ma nisam ja sad sa njom ... bio sam davno nekada letos ... ona je bre daleko sada od mene ... barem 500km :lol:

A ne mogu da pucam jeftine fore, nemam kredit i tako to :lol:

A ladno su sve ženske ispisale "reci istinu" :hahaha:

Sta imas da joj se javljas sad posle 4 meseca... Mislim sto ti je frka? Daleko ste, i nije bilo svrhe da joj se javis... i to je to
 
E ljudi, ne mogu sam nikako da smislim, a treba mi par dobrih i kvalitetnih izgovora da ogovorim curi na pitanje "zašto mi se ne javljaš, što ne odgovoaraš na poruke" ... itd itd

:mrgreen:


pa sad....ako se u tebe...zagledala
nit ne moze procitat poruku...
preostaje ti samo da joj telefoniras
i procitas ovu moju poruku...
nakon toga tegoba u vidu slabovide zlosretnice
nestat ce ko rukom odnesena :mrgreen:
 
Ma nisam ja sad sa njom ... bio sam davno nekada letos ... ona je bre daleko sada od mene ... barem 500km :lol:

A ne mogu da pucam jeftine fore, nemam kredit i tako to :lol:

A ladno su sve ženske ispisale "reci istinu" :hahaha:

Onda smisli neku foru, ako ti je bas stalo...mene uglavnom zabole za te likuse pa mogu da napisem sta hocu. Free man.:D

ZeMske ko zeMske...kvazi fora, draze im je da cuju istinu. Kako da ne. Ne slusaj ih.;)
 
Отишао си у Либан да помогнеш болесној деци и нећеш се враћати више никада.
У великим си пословима, гужви огромној... птице иду пешке колико је озбиљно,
верио си се, имаш сиду, трудан си, баба ти се удала, колера те опичила у вцу, поломио си палац на нози...
Ма лажи, само не говори истину...
 
:orkestar:
E ljudi, ne mogu sam nikako da smislim, a treba mi par dobrih i kvalitetnih izgovora da ogovorim curi na pitanje "zašto mi se ne javljaš, što ne odgovoaraš na poruke" ... itd itd

:mrgreen:

Ma nisam ja sad sa njom ... bio sam davno nekada letos ... ona je bre daleko sada od mene ... barem 500km :lol: ............:
:eek: :pop:
kazi joj da sio bio u komi 4 meseca..i da imas amnezija..i da ne znas ko je ona..

a jel ti ona to pitanje postavila letos??? pa hoces sada da joj odgovoris
 
Poslednja izmena:
ja uvek zavboravim da odg tim tako smaracima na poruku
procitam,smorim se,i izbacim to skroz iz glave
kao da ih nisam ni procitala
a neam pojma-kazi da ti riknuo displej
 
E ljudi, ne mogu sam nikako da smislim, a treba mi par dobrih i kvalitetnih izgovora da ogovorim curi na pitanje "zašto mi se ne javljaš, što ne odgovoaraš na poruke" ... itd itd

:mrgreen:

Dobar izgovor para vredi..Budi musko i kazi istinu:ne volim te,zezam te,nije mi stalo do tebe,samo se igram...Istina ima koliko hoces,pa izaberi...:mrgreen:
 

Back
Top