Ako smem.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Evo gledam Utisak Nedelje i rasprava je o novom zakonu o saobracaju...izmedju ostalog gostuje neki pandur koji je do sada X puta pocinjao recenicu tj odgovor sa "Ako smem da iznesem.......Ako smem da kazem......Ako smem da napomenem..." :D

Mora da neki strog njegov sef kad ovome to uslo u naviku da ako zeli da kaze nesto pocne recenicu sa "Ako smem..." :D
 
Evo gledam Utisak Nedelje i rasprava je o novom zakonu o saobracaju...izmedju ostalog gostuje neki pandur koji je do sada X puta pocinjao recenicu tj odgovor sa "Ako smem da iznesem.......Ako smem da kazem......Ako smem da napomenem..." :D

Mora da neki strog njegov sef kad ovome to uslo u naviku da ako zeli da kaze nesto pocne recenicu sa "Ako smem..." :D

...Ili ima zaebanu ženu :lol:
 
Evo gledam Utisak Nedelje i rasprava je o novom zakonu o saobracaju...izmedju ostalog gostuje neki pandur koji je do sada X puta pocinjao recenicu tj odgovor sa "Ako smem da iznesem.......Ako smem da kazem......Ako smem da napomenem..." :D

Mora da neki strog njegov sef kad ovome to uslo u naviku da ako zeli da kaze nesto pocne recenicu sa "Ako smem..." :D

Šta je tema? strah *?
 
Bas sam trazio neku temo o ovom zakonu da ispljujem sta imam...
Evo ovako, zakon je cisto pandurski, kao i cela nasa drzava (pandursko-partijska, ko je izvan naje.ao je)... Sta to znaci-da se ovih dana slika samo Stojadin i komp, a ljudi koji su pravili zakon-neki profani sa Saob.fakulteta i komp su se povukli (vise ih nema na tv-u)... zasto... Zato sto je zakon min 3 godine bio kod pandura i komp da pretrpi prepravke kako bi odgovarao pojedinim strukturama. Zasto niko ne pita Stojadina, kako to zakon stupa na snagu za pandure (poeni, kazne, tortura nad gradjanima) a glavno telo agencija za bezbednost saob jos nije formirana? Zasto nema pravilnika o saob. znakovima? Zasto auto skole ne znaju kako ce da rade? Sta je sa novim saobracajnim i novim tablicama? Zasto niko nije uporedio predlog zakona i usvojeni zakon? Zasto samo plase narod kaznama, a niko se ne trudi da edukuje (zasto je korisno vezati pojas, staviti kacigu, imati zimske gume...)? Zasto.... uh, pukao sam. Sad mi je lakse.... Jos da neko sve ovo procita!
 
Bas sam trazio neku temo o ovom zakonu da ispljujem sta imam...
Evo ovako, zakon je cisto pandurski, kao i cela nasa drzava (pandursko-partijska, ko je izvan naje.ao je)... Sta to znaci-da se ovih dana slika samo Stojadin i komp, a ljudi koji su pravili zakon-neki profani sa Saob.fakulteta i komp su se povukli (vise ih nema na tv-u)... zasto... Zato sto je zakon min 3 godine bio kod pandura i komp da pretrpi prepravke kako bi odgovarao pojedinim strukturama. Zasto niko ne pita Stojadina, kako to zakon stupa na snagu za pandure (poeni, kazne, tortura nad gradjanima) a glavno telo agencija za bezbednost saob jos nije formirana? Zasto nema pravilnika o saob. znakovima? Zasto auto skole ne znaju kako ce da rade? Sta je sa novim saobracajnim i novim tablicama? Zasto niko nije uporedio predlog zakona i usvojeni zakon? Zasto samo plase narod kaznama, a niko se ne trudi da edukuje (zasto je korisno vezati pojas, staviti kacigu, imati zimske gume...)? Zasto.... uh, pukao sam. Sad mi je lakse.... Jos da neko sve ovo procita!

Na sva tvoja pitanja odgovor je jedan. Pa, lopuže, brate...
 
Bas sam trazio neku temo o ovom zakonu da ispljujem sta imam...
Evo ovako, zakon je cisto pandurski, kao i cela nasa drzava (pandursko-partijska, ko je izvan naje.ao je)... Sta to znaci-da se ovih dana slika samo Stojadin i komp, a ljudi koji su pravili zakon-neki profani sa Saob.fakulteta i komp su se povukli (vise ih nema na tv-u)... zasto... Zato sto je zakon min 3 godine bio kod pandura i komp da pretrpi prepravke kako bi odgovarao pojedinim strukturama. Zasto niko ne pita Stojadina, kako to zakon stupa na snagu za pandure (poeni, kazne, tortura nad gradjanima) a glavno telo agencija za bezbednost saob jos nije formirana? Zasto nema pravilnika o saob. znakovima? Zasto auto skole ne znaju kako ce da rade? Sta je sa novim saobracajnim i novim tablicama? Zasto niko nije uporedio predlog zakona i usvojeni zakon? Zasto samo plase narod kaznama, a niko se ne trudi da edukuje (zasto je korisno vezati pojas, staviti kacigu, imati zimske gume...)? Zasto.... uh, pukao sam. Sad mi je lakse.... Jos da neko sve ovo procita!

Je to tvoj licni avatar.:)
 
Moje iskustvo sa policijom - trazio sam neke podatke koji su javno dostupni za tv od saob.policije, pa sam morao da pisem pismenu molbu, pa sam posle par meseci dobio odgovor da se obratim licno u pol.stanicu u vecem gradu sto mi je bilo preko qrca... Trazio sam podatke br.saob.nezgoda u poredjenju sa br.registrovanih vozila za par godina unazad, ali izgleda da je to drzavna tajna (ove podatke i mnoge ostale mozete da skinete na sajtu hrvatskog MUP-a, cela knjiga o saob. statistici)... Inace sta nam sve vredi ako nemamo i javnost podataka i ako policija i dalje bude vrhovna kontrola od edukacije (autoskole) do kazne, sto je i danas stvar a novi zakon je bas to trebao da ukine... Za koji % nezgoda su bili krivi losi putevi, inace normalna stvar u EU (i takodje predvidjeno nekim novim zakonom), uvek je kod nas kriv vozac, odnosno trebao je da prilagodi brzinu uslovima saob. (citaj, prilagodi brzinu rupama na autoputu)!?
 
Већ је две закључао...

А Оља је невероватно глупа особа!
(Тек сам је сад озбиљно слушао)

Каже:
А што нам не кажете где су постављене камере, да знамо где да се нормално понашамо!
 
Већ је две закључао...

А Оља је невероватно глупа особа!
(Тек сам је сад озбиљно слушао)

Каже:
А што нам не кажете где су постављене камере, да знамо где да се нормално понашамо!

A ono:" Sta ako vozim nocu i nisam upalila farove i zaustavi me policija i kazni a ja nikoga nisam udarila ili sl " :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top