škart

propelerhead

Primećen član
Poruka
549
Ispriča mi danas jedan poznanik zanimljivu teoriju... Po njemu,svi mi koji smo zašli u određene godine,a nismo ni u braku ni u vezi predstavljamo zapravo škart koji iz nekog razloga niko nije hteo na tržištu muško-ženskih odnosa i treba naprosto da se pomirimo sa time da nismo (evolucijski,društveno,kako god..) pogodni za veze i ostavljanje potomstva i da teramo dalje sami do kraja.
Ova pričica me je šokirala pre svega zato što i ja slično razmišljam i totalno se slažem s likom.. :eek:
Šta vi mislite?
 
Nije tačno, ne budite tako strogi prema sebi.

Možda prosto niste naišli na osobu koja vam dovoljno odgovara da biste bili s njom u vezi ili želeli decu s njom. Možda i jeste naišli na takvu osobu ali zbog nečeg nije uspelo, a dok ste došli do zaključka da ne ide prošlo je neko vreme pa sad ispada da ste ljudi koji su zašli u godine a nemate brak/vezu.
Bolje i tako nego da ste se oženili reda radi, napravili decu jer je biološki sat govorio da trebate da hvatate zadnji voz...bla, bla..
Mnogo je razloga zašto neko ko je zašao u godine nema vezu ili brak i decu iza sebe.

Češće se tim pogrdnim nazivom škart imenuju razvedeni, nego oni koji nikad nisu bili u braku.
 
Ispriča mi danas jedan poznanik zanimljivu teoriju... Po njemu,svi mi koji smo zašli u određene godine,a nismo ni u braku ni u vezi predstavljamo zapravo škart koji iz nekog razloga niko nije hteo na tržištu muško-ženskih odnosa i treba naprosto da se pomirimo sa time da nismo (evolucijski,društveno,kako god..) pogodni za veze i ostavljanje potomstva i da teramo dalje sami do kraja.
Ova pričica me je šokirala pre svega zato što i ja slično razmišljam i totalno se slažem s likom.. :eek:
Šta vi mislite?


to je to...odo da se bacim kroz prozor :bye:.
 
Ispriča mi danas jedan poznanik zanimljivu teoriju... Po njemu,svi mi koji smo zašli u određene godine,a nismo ni u braku ni u vezi predstavljamo zapravo škart koji iz nekog razloga niko nije hteo na tržištu muško-ženskih odnosa i treba naprosto da se pomirimo sa time da nismo (evolucijski,društveno,kako god..) pogodni za veze i ostavljanje potomstva i da teramo dalje sami do kraja.
Ova pričica me je šokirala pre svega zato što i ja slično razmišljam i totalno se slažem s likom.. :eek:
Šta vi mislite?
I ja se potpuno slazem!
 
Ispriča mi danas jedan poznanik zanimljivu teoriju... Po njemu,svi mi koji smo zašli u određene godine,a nismo ni u braku ni u vezi predstavljamo zapravo škart koji iz nekog razloga niko nije hteo na tržištu muško-ženskih odnosa i treba naprosto da se pomirimo sa time da nismo (evolucijski,društveno,kako god..) pogodni za veze i ostavljanje potomstva i da teramo dalje sami do kraja.
Ova pričica me je šokirala pre svega zato što i ja slično razmišljam i totalno se slažem s likom.. :eek:
Šta vi mislite?

Nije stvar u tome da je neko škart zbog toga što si naveo, već, primetila sam, ljudi su suviše razmaženi da bi se odricali nekih svojih navika i ne žele da se predaju drugoj osobi u potpunosti već to rade polovično,sebično i neiskreno.Zato ima mnogo samih ljudi.Ljudi su prava stoka (rekoh već negde).
 
Nije stvar u tome da je neko škart zbog toga što si naveo, već primetila sam ljudi su suviše razmaženi da bi se odricali nekih svojih navika i ne žele da se predaju drugoj osobi u potpunosti već to rade polovično,sebično i neiskreno.Zato ima mnogo samih ljudi.Ljudi su prava stoka (rekoh već negde).

sta je s tobom Zveki...dlogiras se? meditiras pa ti se otvorila ona cakra medj ocima...? :eek:
tj. ocu rec....u pravu si...ljudi su stoka...mislim, ostali ljudi...:(
 
sta je s tobom Zveki...dlogiras se? meditiras pa ti se otvorila ona cakra medj ocima...? :eek:
tj. ocu rec....u pravu si...ljudi su stoka...mislim, ostali ljudi...:(

Ma jok,samo sam dugo ‚‚spavala‚‚ pa kad sam se probudila videla sam ovaj užas koji me okružuje, pa ću morati malo da se adaptiram jer iskrenost i ljudskost više nisu na ceni.:(
 
U vezi sam,ali nikad nisam pomislio da pojedini iz moje generacije,koji su jos uvek slobodni,ili rastavljeni,mogu predstavljati skart.Svaka osoba je jedan svet za sebe,a okolnosti koje ga okruzuju mogu biti povoljne,ili nepovoljne,a i to je promenljivo.
Niko nije skart.
 
realno
paraziti drushtva
samo uzimaju uzimaju uzimaju
a kad treba da ostave
nove radnike koji ce doprinositi ekonomiji
prc
quuurac
nema
ali nema
i na kraju
prozhiveo zhivot
troshio resurse
a od njega
nishta
 
pa realno, neki ljudi jednostavno nisu za brak,
a neki nisu ni za decu.
e sad, druga je stvar sto mnogi misle da jesu
ili se ozene/udaju pod pritiskom sredine,
izrode decu,
pa tako unesrece i sebe i tudje zivote.
e to je onda tuga...
 
Sto si ti optimista :mrgreen:

To ne funkcionise tako da ti stojis u izlogu, i onda neko udje u prodavnicu i kaze "ja cu sa ovim u vezu " - i onda te prodavacica spakuje u kesu, i ova te odnese kuci.
Pa onda ovi lafo losiji modeli ostaju u izlogu...
 
Poslednja izmena:
Ispriča mi danas jedan poznanik zanimljivu teoriju... Po njemu,svi mi koji smo zašli u određene godine,a nismo ni u braku ni u vezi predstavljamo zapravo škart koji iz nekog razloga niko nije hteo na tržištu muško-ženskih odnosa i treba naprosto da se pomirimo sa time da nismo (evolucijski,društveno,kako god..) pogodni za veze i ostavljanje potomstva i da teramo dalje sami do kraja.
Ova pričica me je šokirala pre svega zato što i ja slično razmišljam i totalno se slažem s likom.. :eek:
Šta vi mislite?

Totalna glupost.Svaki covek ima neke kvalitete i to sto se nije ozenio ili udala ne umanjuje njegovu vrednost.
 
Sto si ti optimista :mrgreen:

To ne funkcionise tako da ti stojis u izlogu, i onda neko udje u prodavnicu i kaze "ja cu sa ovim u vezu " - i onda te prodavacica spakuje u kesu, i ova te odnese kuci.
Pa onda ovi lafo losiji modeli ostaju u izlogu...

:klap: :lol: a najbolje kad se ti koji se bave onima koji su po njima nazovi skart od kako se ozene ili jos bolje udaju pa do kraja zivota to im predstavlja glavnu brigu kojoj su uvek voljni da joj se posvete :lol:
 
Po njemu,svi mi koji smo zašli u određene godine,


Čekaj sad... 25+ je manje od 30.
viannen_41-1.gif

O kojim ti to zašlim godinama pričaš, pobogu :roll::lol:
 

Back
Top