Naše amaterske fotografije

Naravno da hocemo...nisi valjda ocekivao da ces nas svojim postom obeshrabriti :)?!

Ne ,ne naravno da nisam mislio tako nego sam htio ukazati da vecina fotografija nema bas puno veze sa temom a to bi ti kao postavljac teme i moderator trebao znati....da dobro sam rekao trebao bi znati jer tema glasi ovako:Sirova Fotografija (FOTOGRAFIJA NA KOJU STE VI PONOSNI) - amateri
E sad koliko fotografija potpada pod ovo u naslovu znas ti a i ostali.
A fotografije koje sam vidio su lijepe i dopadaju mi se,dobar dio je OK.
A sada mozete nastaviti,jer ja ipak nisam ocekivao da cete prestati sa vasim aktivnostima.
 
Ima na Sony world photgraphy awards takmicenje za fotku godine i podeljena je na dve kategorije, pogodi koje :)
Napisano je da su amateri oni koji ne zaradjuju novac fotografisanjem. Tako da mod kad je napisao amateri nije objasnio kakve su to granice :D :D :D
 
31455196.jpg
 
1997. godine, Marta meseca, na Brezovici je palo toliko snega da sedam dana gosti nisu mogli da napuste hotel. Posle sedam dana uspeli su nekako velikim buldožerima da očiste put i da gosti siđu sa planine. Međutim, automobili koji su bili na parkingu su ostali tamo jer je bilo nemoguće odtrpati ih. Neku su pokušali ali kad bi posle nekoliko sati čišćenja shvatili da su umesto svog auta čistili neki drugi a sav sneg "dodali" na svoj auto, odustajali su.
A da stvar bude još gora, preko nekih automobila su prelazili ratraci, jer je bilo nemoguće provaliti da su automobili ispod, sve je bilo belo i ravno. Kad se sneg otopio, nađeno je nekoliko autiomobila sa iskrivljenim krovovima, čak je i jedna kamp kućica stradala, ratrak je zalepio za zemlju :mrgreen:.
Kako mi nedotaje još jedna takva "snežna provala":sanke::sanke::sanke:
 
I ja mia obozavam zimu.
2003 godine sam bio na zimskim pripremama na Jahorini...te godine u tom periodu su bile tolike padavine da su dostigle rekordne kolicine snjega o 50 i neke.
Direktor je bio u strahu da ce se provaliti krov restorana hotela,trebalo mu pomocnih radnika da olaksaju krov...kaze nama trener : "E,moji dragi momci.Posto smi mi na kondicionim pripremama po lopatu u ruke i dok ne dodjete do krova nema u hotel" :).
Nas 8 i jos tri clana osoblja hotela smo skidali snjeg sa krova 4sata...poslije podviga,onako skrseni krenemo u hotel...ide trener nama u susret i kaze : "E posto ste se tako lijepo zagrijali pokupite opremu vrijeme je za vecernji trening" :).
To je bila najljepsa zima koju sam dozivio na Jahorini.
 

Back
Top