Nemo' se ljutite, ovo je tema o svima nama...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Ovo je opšta tema o svima nama, a ima nas raznih što bi se reklo, često na svim portalima sveta se žale ini komentatori na vredjanje od strane kolege u polemici.

Evo šta ja mislim o toj stvari, šta mi nije jasno, i kako je to moguće:

Kako je moguće uvrediti nekoga na forumu, Blogu, ako je taj pod nikom neke šifre, i gde noko živ ne zna ko je on ?.

Šta hoću da kažem: na bilo kom Forumu, Blogu, portalu, čoveka je moguće uvrediti i napraviti mu problem, samo ako je taj prijavljen sa imenom i prezimenom iz lične karte i svojoj rodjenom slikom.

Kako je moguće, da se neko registruje sa nikom "Paja Patak, i ti polemišem sa njim, on te prijavi da si ga vredjao...da li je to moguće, kada niko ne zna ko je taj Patak, sem njega lično.

Neverovatno je koliko se ljudi poistovećuju sa likovima i nikovima koje tvore na internetu, ispada da se na njima najviše uvredjenih Pera Ždera, Kalimera, Duška Dugouška i nikova pod šifrom.

Šta mislite vi poštovani, jesam li ja ovde ovo lepo objasnio, ili sam u zabludi, i da je moguće da se na internet portalima najviše zamerite Paju Patku i Mačku Momčilu i mišu Mići.

P.S. Zamisli oni koji ovde pišu i imaju nik Paja Patak, i kao takav traži zaštitu od moderatora zbog vredjanja, daj ljudi ne pravite komediju ovde.

.S. 2
Neki forumaši ništa ne razumeju, kad neko vredja, priča ružne reči, mlati što bi rekli ljudi.
To je njegova lična karta, on je to, i neće njega da kultiviše ovaj forum, moderator i t. d.
On će biti još gori ako mu se brani da bude takav, dakle, neće taj prestati da bude lud što ćemo mu zabraniti da ovde piše, naprotiv.
Eto recimo Forum i Blog B-92 je regrutovao više Radikala i Šešeljevaca svojom cenzurom, no Voja , Toma i Vučić zajedno.
Ali to niko ne ume, neće, ne zna da artikuliše, obznani , kaže i konstatuje.


_________________
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top