Paja Patak dobio zadatak...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
PRIJAVIO sam te moderatoru samo da znaš za vredjanje ?
To je poruka jednog forumaša nekom kolegi komenatoru malo pre na na ovom mestu.

Ha, ha, ha, znate zašto se smejem, čovek na avataru stavio geometrisku figuru, neke romboide, krugove i tako to. Nik mu bezličan, stranog engleskog porekla recimo.

Koga sam ja ili bilo ko uvredio tu, tu geometrisku figuru, taj njegovim venčani nik, ili nešto treće ?

Šta hoću da kažem: na bilo kom Forumu, Blogu, portalu, čoveka je moguće uvrediti i napraviti mu problem, samo ako je taj prijavljen sa imenom i prezimenom iz lične karte i sa svojom rodjenom slikom.

Kako je moguće, da se neko registruje sa nikom "Paja Patak, i ti polemišem sa njim, on te prijavi da si ga vredjao...da li je to moguće, kada niko ne zna ko je taj Patak, sem njega lično.

Neverovatno je koliko se ljudi poistovećuju sa likovima i nikovima koje tvore na internetu, ispada da se na njima najviše uvredjenih Pera Ždera, Kalimera, Duška Dugouška i nikova pod šifrom.

Šta mislite vi poštovani forumaši, jesam li ja ovde ovo lepo objasnio, ili sam u zabludi, i da je moguće da se na internet portalima najviše zamerite Paji Patku , Mačku Momčilu i mišu Mići.

Po mom sudu prava je burleska i komedija, kad se neko oseti uvredjenim, a piskara komentare pod nikom: N1H2S4...ili "Ludi kojot".

P.S. Zamisli oni koji ovde pišu i imaju nik Paja Patak, i kao takav traži zaštitu od moderatora zbog vredjanja, daj ljudi ne pravite komediju ovde.
 
Poslednja izmena:
Их, није то ништа, имали смо овде раније Ирона Лорда као модератора а пре него што је постао модератор имао је ник ДЛАКАВА СТРВИНА... ахахахаааааааааа.............
 
otvorio si temu o meni o mojoj replici jednom liku koji je sve one koji ne vide nishta u zokiju vizionaru nazvao glupima,smrdljivima...shta sve ne i da se ne kupaju itd..obracajuci se lichno meni i da sam mu prizeljkivao smrt
ako to nije uvreda ja ne znam shta jeste
da znash pravila foruma znao bi i da je vredjanje korisnika kaznjivo...tvoja percepcija toga da li je korisnik virtuelan,ovakav ili onakav je totalno irelevantna
isto tako je protivno pravilima otvarati teme o drugim korisnicima tako da cenim da ce ti tema biti kratkog veka:(
 
otvorio si temu o meni o mojoj replici jednom liku koji je sve one koji ne vide nishta u zokiju vizionaru nazvao glupima,smrdljivima...shta sve ne i da se ne kupaju itd..obracajuci se lichno meni i da sam mu prizeljkivao smrt
ako to nije uvreda ja ne znam shta jeste
da znash pravila foruma znao bi i da je vredjanje korisnika kaznjivo...tvoja percepcija toga da li je korisnik virtuelan,ovakav ili onakav je totalno irelevantna
isto tako je protivno pravilima otvarati teme o drugim korisnicima tako da cenim da ce ti tema biti kratkog veka:(

Kalimero :hahaha:
 
otvorio si temu o meni o mojoj replici jednom liku koji je sve one koji ne vide nishta u zokiju vizionaru nazvao glupima i da su mu prizeljkivali smrt
ako to nije uvreda ja ne znam shta jeste
da znash pravila foruma znao bi i da je vredjanje korisnika kaznjivo...tvoja percepcija toga da li je korisnik virtuelan,ovakav ili onakav je totalno irelevantna
isto tako je protivno pravilima otvarati teme o drugim korisnicima tako da cenim da ce ti tema biti kratkog veka:(

i ja se slazem

na glupoj temi ne treba ocekivati neku extra finocu. misli na vreme sta otvaras.

mada, mozda je namerno i otvorena, dosadno pajima patku pa da se malo razonode
 
Их, није то ништа, имали смо овде раније Ирона Лорда као модератора а пре него што је постао модератор имао је ник ДЛАКАВА СТРВИНА... ахахахаааааааааа.............

Ja uvek mogu da dobijem titulu Ser, ti nemožeš...
th_bye.gif


Iron Lord - Ser Iron Lord
Dlakava_Strvina - Ser Dlakava_Strvina
Eremita - ?
iconconfusedtv3.gif


 
Poslednja izmena:
otvorio si temu o meni o mojoj replici jednom liku koji je sve one koji ne vide nishta u zokiju vizionaru nazvao glupima,smrdljivima...shta sve ne i da se ne kupaju itd..obracajuci se lichno meni i da sam mu prizeljkivao smrt
ako to nije uvreda ja ne znam shta jeste
da znash pravila foruma znao bi i da je vredjanje korisnika kaznjivo...tvoja percepcija toga da li je korisnik virtuelan,ovakav ili onakav je totalno irelevantna
isto tako je protivno pravilima otvarati teme o drugim korisnicima tako da cenim da ce ti tema biti kratkog veka:(

varaš se, to je tema o svima nama, uopštena, nisi valjda ti jedini koji si se prepoznao ovde.
to je tema za vjek vjekova i dok postoji NTERNET, i svi bi trebalo da imaju svoj stav, jer je važna i za nas obične komentatore, a pogotovu za moderaciju.
 
varaš se, to je tema o svima nama, uopštena, nisi valjda ti jedini koji si se prepoznao ovde.
to je tema za vjek vjekova i dok postoji NTERNET, i svi bi trebalo da imaju svoj stav, jer je važna i za nas obične komentatore, a pogotovu za moderaciju.

sto se mene tiche ne mora niko da se kaznjava i mogu svi svakog da psuju vredjali njega direktno ili ne
percepcija virtuelnog nika je totalno nevazna za tu stvar i da li se neko poistovecuje ili ne
ali ako pravila vec postoje i takva su kakva su red je da se poshtuju za sve
a ne da je nekima histerichno dozvoljeno da se raspojasaju i ko picqe samo stiskaju crveni trouglic na svaki moguci post a ostali da cute da ih ne proglase kao za tuzibabe:mrgreen:
 
Kako može da te povredi i uvredi nešto, ako to nije istina? :think:

Mene to kopka :D

dobro znachi smem hipotetichki da ti kazem da si "slepac glupi koji se lozi na zute" i tebe to ne bi uvredilo jer nije istina,pa nikom nishta?
razgovaramo hipotetichki naravno da ne mislim tako o tebi,daleko bilo?:))
nije stvar da li neshto vredja nego da pravila zabranjuju drektno vredjanje drugoga...bar sam ja tako skapirao
po tvojoj logici,samo ako kazem istinu uvredi cesh se a time shto je istina to i nije uvreda a?:hahaha:
ko ni koleginica registra nikako vi modovi i bivshi modovi da se setite te sitnice i odgovorite koliko chesto sam pritiskao trouglic a koliko chesto recimo ovaj za koga sam pritisnuo to radi?:D
 
varaš se, to je tema o svima nama, uopštena, nisi valjda ti jedini koji si se prepoznao ovde.
to je tema za vjek vjekova i dok postoji NTERNET, i svi bi trebalo da imaju svoj stav, jer je važna i za nas obične komentatore, a pogotovu za moderaciju.

kako to da sebe zamisljas samo u ulozi uvredjenog?

malo je pretenciozno. sta ako neko ima primwedbe na tebe i tvoj recnik.

forum je komercijalni, niko ga ne izdrzava, pa ako su takva pravila, sta tebe briga pa branis one proste i nekulturne

ako te bas zanima ima foruma gde nema granica u vredjanju i pohebavanju, ali sumnjam da bi ti brzo preselo
 
dobro znachi smem hipotetichki da ti kazem da si "slepac glupi koji se lozi na zute" i tebe to ne bi uvredilo jer nije istina,pa nikom nishta?
razgovaramo hipotetichki naravno da ne mislim tako o tebi,daleko bilo?:))
nije stvar da li neshto vredja nego da pravila zabranjuju drektno vredjanje drugoga...bal sam ja tako skapirao
po tvojoj logici,samo ako kazem istinu uvredi cesh se a time shto je istina to i nije uvreda a?:hahaha:

Pa kad je istina bila uvreda? :D

Naravno da možeš, što se mene tiče da mi kažeš da sam "slepac žuti..." i šta već, mene to ne boli, jer znam da nisam...:D
Oni koji skaču na tako nešto, može biti da jesu...kao i krezavi, nepismeni, blentavi i tupavi radikal...ako ti neko to kaže, zašto se vređaš, ako nisi blentav, na primer :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top